2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
etsiz çiğköfte bulmalısın :)

Gözünaydın canım :) ne riski vardı?

Kizlar bugun bas agrim cok vardi saglik ocagina gittim tansiyonum olculdu 140 /90 cikti yarim saat sonra 127/70 cikti ama hala basim catliyo

Kızlar merhaba. Nasılsınız? Ben en son idrar yapamadığımı söylemiştim. Kahverengi akıntı devam ediyor. Sağ kasığımda çok ağrı vardı bacağımın üzerine basamıyordum. İdrar tahlilimde bakteri görüldü. Bir de idrarda keton pozitif çıktı. Mide bulantım 2 gündür yok denecek durumda. Yarın sonuçları doktora göstereceğim. Bebek ne durumda hayırlı haberler alırım inşallah

İnşallah hayırlı haberler alırsınız

Bende bugün doktora gittim iğne yaptılar içerde kan halâ mevcut lavaboya gittikçe akar yada içeride emilir ama riskin devam ediyor dedi doktor yatıyorum bende

Bende bugün doktora gittim iğne yaptılar içerde kan halâ mevcut lavaboya gittikçe akar yada içeride emilir ama riskin devam ediyor dedi doktor yatıyorum bende
Yat canım kalkma. Ben de çok yattım. Devam ediyor bazen azalıyor bitti diyorsun ertesi gün su gibi devam ediyor. Bitti diyip güvenme sakın. Ben neler yaşadım. 20 gündür devam ediyor. Çok zor bir durum. Bebek sağlıklı olsun yeter ki diyip panik yapmamaya çalışıyorum.

Senin ne kadarlık bebeğin canım

Geçmiş olsun canım. Hormonlardan sanırım migren ağrısı gibi benim de arada tutuyor. Çekilmez hal alıyor. Karanlık sessiz yerde dinlenmeye çalış.
saol canim bende migren yok galiba diger gebeligimdede tansiyonum sıkintim vardi ondan canim

Prilam dr kullaniyor musunuz doktor bana verdi cok ise yaradi uyumadan once 2 tane iciyorum mis misss.

Ne bileyim, endişe ediyorum valla. Yarın kontrolüm var, inşallah her şey yolundadır. Dua edin bana lütfen.

İnşallah dediğin gibidir.

8+2 haftalık olduk bugün.
Zaten senin çok bı belirtin yoktu hatırladığım kadarıyla. Senin hamileliğinde böyle gecicek demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…