2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Olanca mutlaka devam ettirecek ama arttırılacak mi yoksa aynı aynı mı devam ona karar verilecek canim
Yaaa zaten 25 mg ile başlamıştı bakalım değerlere inş artış söz konusu değildir. Hiç düzenli ilaç kullanamıyorum normalde hep unuturum. Bunda alarm kuruyorum tlfna unutmayayım diye analık iç güdüsü

bende 50 mg kullanıyorum ilacı direk içebilmek için komidinin üstünde tutuyorum + alarmla hatırlatma :)) gerçekten analık ilk haftalarda yükleniyor insana

Benim de tsh düşük ft3 yüksek bugün ultrason girdim tiroidler iyi ama başka testler aldılar bakalım sonuç ne olacak hayırlısı olsun siz nasılsınız neler yaptınız
İnş sağlıklı sonuçlar alırsınız. Benimde değer böyle çıkınca birçok test istedi ama çok şükür birşey çıkmamıştı onlarda. Tsh için ilaç verdi her gün aç karna kahvaltıdan yarım saat önce genellikle aynı saatte içmem gerekiyordu 3 hafta kullan gel dedi bugün gittim test verdim doktorum öğlende sonra heyete girecekti yarın bakacak sonuçlara bakalım ne diyicek

Maşallah sana ya. Keşke bende de öyle olsa. Gerçi kaşık ağrısı kötü bişey. Kızımda 9 ay boyunca çektim ve hep erken dogurcam sandım 41. Haftada doğurdum
Bu gebeligimde göğüslerim çok belirti göstermiyor ya ilginç. Normalde süt taşacak gibi olur ama ne renk değişimi ne de sızlama var. Hafif büyüdü o kadar. Aynı beden farklı bebekler farklı belirtiler olması bile nasıl bir mucize olduğunu gösteriyor bize :))

Annemde hep der iki hamilelik geçirdim ikisi de çok farklıydı diye :) kasık ağrısı beni de korkutuyor bazen ama Allah'a emanetiz :) Rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin . Kız bebeklerde kasık ağrısı yaşayan çok oluyormuş bu arada :) sizin kızınız kaç yaşında

Benim de var büyüyor küçülüyor kafasına göre takılıyor kistler çok büyümediği sürece müdahale etmiyorlarmış doktorum öyle dedi

Amin canım benim valla baya kötü ya böylesi inşallah 12. haftadan sonra kesilir bunlar

Inşallah canım çıkmadı mı hala sonucun ve unutma o ilaçlar kahvaltıdan en az yarım saat önce kullanılmalı ben çoğunlukla 1 saat önce falan içiyorum. Ben de 50 mg kullaniyorum

Benim kız 7 yaşında. Kasik agrisi kıza işaret diye ben de duymuştum hatta cinsiyet belli değilken bile öyle diyordu çevrem, kız olur diye. Fakat benimki hem gebelik hem de sistit sebebiyleydi. Kronik idrar yolu enfeksiyonu oluyordu hep nedenini bilemedik. Bunda yok mesela.

Sağ salim alın kucağınıza inşallah , Allah kızınıza da uzun ömürler versin :)

Inşallah canım çıkmadı mı hala sonucun ve unutma o ilaçlar kahvaltıdan en az yarım saat önce kullanılmalı ben çoğunlukla 1 saat önce falan içiyorum. Ben de 50 mg kullaniyorum
Evet bende yarım saat önce kullandım hep. Sonuçlar çıkmıştır muhtemelen öğlende sonra çıkacaktı doktor da heyete girecekmiş yarın bakabilirim sonuçlarına dedi. E nabızdan bakıyorum sistemimde görünmüyor şuanlık. Geçen sefer de böyle olmuştu 2-3 gün sonra düştü sisteme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…