2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Normal mi tam birşey diyemem ama hormonlardan dolayı nefes darlığı oluşabiliyor eğer herhangi bir kalp rahatsızlığın yoksa ama tabi yine de bu durumu kontrolde mutlaka doktoruna danış. Benim kalbim de ritim bozukluğu vardı evlenmeden önce ağır işler koşu heyecan fln gibi şeyler yasaktı sakin kalmam gerekiyordu sonra hamilelikle birlikte biraz nefes darlığı yaşamaya başladım doktorum kardiyolojinin kontörlü altında olmamı söyledi.
Hmm. Bilindik bir rahatsızlığım yok. Hamilelik sürecinde hatta normal zamanki bağışıklık sistemime göre çok daha kuvvetli oluyorum. Ama yaştan mı yoksa son iki aydır yaşadıklarından mı bilmiyorum ara ara nefessiz kalıyorum.
Ben başlarda yaşadım
az yürüyünce falan nefesin yetmiyordu. Ama benim ki tüp bebek yumurtalıklar fazla uyarılmış ve Elik sonrası da yumurtlama devam etmişti. Şuan azalmaya başladılar inkar azaldikca daha rahat ediyorum.
Bende öyle bir durum da yok. Bir sonraki kontrolde danisacagim bakalım.

Gerçi bulantı ve midedeki gaz da yapıyor olabilir. Ama emin değilim tabi.

Ya arkadaşlar ben bu ara ara gelen batma hissini kabullenemiyorum bi türlü.Sizde de oluyor mu kasıkta.Doktora sordum hiç cevap vermedi.Normal mi bu.

Ya arkadaşlar ben bu ara ara gelen batma hissini kabullenemiyorum bi türlü.Sizde de oluyor mu kasıkta.Doktora sordum hiç cevap vermedi.Normal mi bu.
Ben sordum normal dedi bana zaten hamileligimi batma hissiyle anladım ben şuan sanki göbeğimi birşey kesiyor gibi ağrım var bir geçiyor bir ağrıyor anlamadım gitti

Ben sordum normal dedi bana zaten hamileligimi batma hissiyle anladım ben şuan sanki göbeğimi birşey kesiyor gibi ağrım var bir geçiyor bir ağrıyor anlamadım gitti
Aynı benim de öyle.
Üşüyor muyum acaba diyorum bu hafta çalışmıyorum da bi yere çıkmıyorum.Yine var diye endişeleniyor insan.

X