2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bir kere yersen bişey olmaz bence canım ben de bir kere çok aserdim zararlı olduğunu bile bile yedim daha bile zararlı bir şeydi benimki normaldeki sıklıkta zaten yemezsin artık ama canın çok çekti mi yersin

Bildigim kadariyla etli oldugu icin yasakliyolar cig etle yapiliyo ya. Sadece bulgurla yapilanlarda bi sorun olmaz heralde kararinda yenirse

Etsiz olanda mı zararlı ki etli olanlar zararlı biliyorum da etsiz olanları bilmiyordum zararlı olduğunu bende yedim hazır olanından almadım ama bilemedim ki

Maşallah size böyle olmak çok avantajlı ilerleyen zamanlar da yaş ilerledikçe bile siz yaşıtlarınızdan çok daha genç görüneceksiniz
Miyon tipli olduğum için bence kızım dokuz yaşında oğlum sekiz Allah sekiz yıl sonra anneliği tekrar tatirdi

Ay bunu bende merak ediyorum
Bide suşi severim en son eylülün sonunda yemiştim hatta doktorum folik asite başla dediği gün hissetmişim gibi.Ondan canım istemiyor da çiğ köfte istiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…