2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Sen birşey yeme boş ver la herşey dokunuyor ya

Son aylarda da şişlik nasıl kilo vereceğiz diye konuşacağız bence

Almadan bi dene bakalım canım nasıl olucak

Ahhan yemin ederim öyle oldum çorba ve tost dışında herşey dokunuyor
Çorba iyi geliyor ama sıvı sonuçta şimdi benim düşündüğüm su kızımı 37+3 de doğurdum oğlumu 38+2 de hiç tamamlamadim acaba buda öylemi olucak

Ayy tek sağlıkla gelsinde kilom bile umrumda değil inan doğduktan sonra düşüneyim onları spor falan hallolur inşallah
Bende düşünmüyorum evde kendim diyet yaparak kilo verebiliyorum bisikletim de var ona binerim bebemi uyutunca yeter ki Sağlıklı doğsun da

Bende düşünmüyorum evde kendim diyet yaparak kilo verebiliyorum bisikletim de var ona binerim bebemi uyutunca yeter ki Sağlıklı doğsun da
Benim de tek derdim sağlık bir şekilde doğum sürecine ulaşırsak normal doğum olması çünkü sezaryenden korkuyorum ve bir de ben atama bekleyen bir öğretmenim KPSS sınavım Temmuzun son haftası ve ağustosun ilk haftası ve bebişim eğer sağlıkla kucağıma almak nasip olursa Temmuzun 10 u gibi tahmini doğumu eğer sezaryen olursam o dönem çok zorlayabilirim hep sınav hem o ağrılar hem lohusa psikolojisi

Rabbim herkesin gönlüne göre verir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…