2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kizlar Ankara'da yaşayanlar asla Gazi hast. gitmeyin. Böyle bir rezillik olamaz. Geçen cuma kalp atışını duymustum zaten bugün rapor için gittim aslında.Bir uzman doktor 3-4 pratisyen doktor vardı. Daha karnıma ultrasonu sürmeden haftan küçük alttan bakalım dedi. İtiraz etmedim bildiği vardır diye ama nasıl kurcaladi. Bir türlü bebeğin kalp atışını dinleyemedi.Ekranda gozukuyor ama bir türlü üstüne gidip dinletemedi kasıklarım nasıl ağrıdı.En sonunda tamam yeter canlı mi dedim canlı hayırlı olsun fln dedi. Ya bu nasillik bı rezillik muayne olalı 2-3 saat oldu sürekli acaba leke felan gelirmi diye bakıyorum kasıklarım nasıl ağrıyor. Keşke gitmeseydim. Bide rapor verir misiniz midem kötü dedim biz öyle bir rapor veremeyiz hamilesin diye mi vercez cart curt dediler. Gerçekten bin pişmanim
Canım trans vajinal ultrasonu kanama alanı var benim ona ragmen yapıyorlar hiç bir düşük riski yok diye üzerine basa basa söyledi 2 3 doktora sordum sanırım zorladığı için canın acıdığından ağrı çekiyor olabilirsin canım aklına kötü şeyler getirme bişey olmaz Allahın izniyle.

Domates tuzlayıp yemek çok rahatlatıyor. Birde salata içine özellikle taze nane doğrarsınız bulantınıza iyi gelir benimde maalesef öyleydi bunlarla önlem aldım ekmek bende de bulantımı azaltıyor ama mayadan dolayı rahatsız ediyordu. Ekmeği tost makinesine iyice kurutup öyle yiyorum bazen işe yarıyor. Birde buz küpleri bulantım oldukça birtane ağzıma atıyorum o anlık geçiriyor
Buz kutlesini denedm boğazım şişti salata midemi ağrıtıyor inan bulantı azaldı mide yanması çok fazla

Kızlar bulantılar beni mahvetti en son doktora su bile içemiyorum diyince ilaç verdi ve prilamlı günler bana da başladı. Ama şimdi de midem yanıyor. Buna da bir ilaç içmek istemiyorum sabrediyorum. Sizler napıyorsunuz? Yarın randevum var acaba ikili tarama ister mi doktor yoksa daha erken mi? Aramızda yaptıran oldu mu?

Kızlar benim belirtiler kayboldu gibi bı göğüs dolgunluğu var. Adet olacakmış gibi Ağrı'da gitti 1 gün bulantı başlayacak gibiydi o da gitti. Olsa dert olmasa dert
Canım bazen çok yoğun olur bazen daha az olur kafana takma onu benimde bazen çok az oluyordu bazen çok yoğun doktor normal dedi

Kızlar bulantılar beni mahvetti en son doktora su bile içemiyorum diyince ilaç verdi ve prilamlı günler bana da başladı. Ama şimdi de midem yanıyor. Buna da bir ilaç içmek istemiyorum sabrediyorum. Sizler napıyorsunuz? Yarın randevum var acaba ikili tarama ister mi doktor yoksa daha erken mi? Aramızda yaptıran oldu mu?
12 haftda yapıyormuş genelde canım bende çok bilgim yok ama 12 hafta en iyi seçenekmiş

Canım bazen çok yoğun olur bazen daha az olur kafana takma onu benimde bazen çok az oluyordu bazen çok yoğun doktor normal dedi
İnsaalah normaldir.ben baştan beri fazla yumurtalardan ağrı cekiyirdum bir anda ağrılar gidince burda ki bazı yorumları da okuyunca korkmadım değil
Bana kalsa böyle devam etsin. Rahat rahat da işte insan merak ediyor panik yapiyor
Yalnız değilsiniz ☝🏻

İnsaalah normaldir.ben baştan beri fazla yumurtalardan ağrı cekiyirdum bir anda ağrılar gidince burda ki bazı yorumları da okuyunca korkmadım değil
Bana kalsa böyle devam etsin. Rahat rahat da işte insan merak ediyor panik yapiyor
Kaygılanma canım bazen olur bazen hiç olmaz 2 3 güne farklı bi belirti görürsün koku ağır gelmesidir tiksinmedir. :) için rahat olsun.

Bir bakarım doktor s sorduktan sonra siz Almanya da mısınız
Evet :) ben ilk hamileligimde cok kabizlik cektim 1 hafta bile gitmedigim oluyordu çok riskli bir gebelik oldugu için aylarca hastanede kaliyordum orda çikolata verdiler suya karisan tozlardan verdiler hic biri etki etmedi ve en son klizma icin bunu vermislerdi

Buz kutlesini denedm boğazım şişti salata midemi ağrıtıyor inan bulantı azaldı mide yanması çok fazla
Ben mandalina yiyorum iyi geliyor.Bide iş yerinde bulantı hissedince çubuk kraker atıyorum arada onu da çok almamak lazım insanın ağzı kuruyunca peşine su içince tekrar bulanıyor.Elma yedim bugün iyi geldi.Beyaz leblebi de çok işe yarıyor.

Evet :) ben ilk hamileligimde cok kabizlik cektim 1 hafta bile gitmedigim oluyordu çok riskli bir gebelik oldugu için aylarca hastanede kaliyordum orda çikolata verdiler suya karisan tozlardan verdiler hic biri etki etmedi ve en son klizma icin bunu vermislerdi
🌝 biz de doğumdanbir süre sonra Almanya ya yerleşcez inşallah. 🙏 ondan sordum ilgimi çekti direk 😂 anladım benim normal de de kabızlıpım vardı dahiliye doktoru ilaç kullandırıyordu hamilelikle beraber kesince zorlanmaya başladım probiyotik kullan dedi doktor fayda etmedi şimdi probiyotikli çay içiyorum o biraz iyi geldi bir kaç gündür ama daha da kötü olursam tekrar danışacağım doktoruma o zaman sorarım 🌝

İyi akşamlar arkadaslar sizdede göbekte ağrı oluyormu ???

X