2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben her yediğimi kusar oldum şu birkaç gündür yemek anında aç olduğum için galiba yiyorum ama ne yersem yiyim yedikten sonra aşırı rahatsız ediyo kokular aşırı rahatsız ediyo kusuyorum nolcak bu halim bilmiyorum günde on kere kusmaya başladım bı anda

İnşallah olmamistir içini ferah tut çünkü sen zaten ilacını kullanıyorsun. Daimi olup da hicbi şekilde müdahale edilmezse olur. Sen gönlünü ferah tut ufaklık iyidir iyiii.
Evet aynı şeyi ben de söyledim doktoruma. Benim kontrollerim rutin yapılıyor, herkes bu konuda farklı görüşe sahip. Değer olarak 4 ve üzerinde sıkıntı yapıyor benim doktor. Yani bana şey dedi t3-t4 un iyi. TSH de buna mukabil iyi. Herşey normal dedi bana. O yüzden net bişey diyemiyorum ben de size. Herkesin değerleri kendi içinde yorumlanıyor.

Sevindim canım yolunda koku hassasiyeti çok fazla ben de

Ben de de yemek sonrası bulantı başladı ama kusmak yok. Kokuuuu mahvediyor beni de ama kusamıyorum

O ben de de oldu normal de çok çikolata isterdi canım adet dönemlerim de ama şimdi yedim diyelim bir daha yiyesim gelmiyor. Bazı şeyler çok tatsız geliyor. Sadece ekşi acı şeyler beni cezb ediyor

Benim şöyle bir sorunum var kızlar ben de iki üç gündür aşırı öksürük başladı balgm atıyorum sürekli muhtelemen sigarayı bıraktığım için zaten önceden bırakmıştım. Ama geceleri ve sabahları özellikle bir öksürük tutuyor beni uyutmuyor ne yapcamı şaşırdım dün gece öyle bir kriz tuttu ki karnım kasıldı öksürdükçe

Özele mi gidiyorsun devlete mi ? O tahlilleri istemedi ben den henüz çarşamba gideceğim ben de . Tam kan sayımını daha önce aldıysa ondan almamış olabilir. Genelde alıyorlar onu da

Geçmiş olsun canım, ama balgam atman iyi ciğerlerin temizleniyordur ballı süt iç yumuşasın biraz göğsün, fazla öksürmek gerçekten zorlar baya özellikle karnını tahmin edebiliyorum

Özele mi gidiyorsun devlete mi ? O tahlilleri istemedi ben den henüz çarşamba gideceğim ben de . Tam kan sayımını daha önce aldıysa ondan almamış olabilir. Genelde alıyorlar onu da
Özele gidiyorum canım, tam kan sayımını haziranda yaptırmıştım en son ama baya geçti üzerinden o zamanlar gebe de değildim gidince bi doktora sorayım o zaman

Ben de kusamıyodum şimdi bı kusmaya başladım kusa kusa bı hal oluyorum normalde kusmayla bulantım rahatlardı şimdi rahatlamıyo da aynı devam ediyo hiç kusmamışım gibi
Umarım bir an önce rahatlarsın canım benim hala devam ediyor mu ? Ben bulantım azaldı zannederken dün her yemekten sonra bulantım oldu sabah aşırı rahatsız etti sanki kusunca rahatlatırım diye düşünüyorum ama beni kusacak konuma getirmedi hiç bakalım bugün nasıl geçecek.

Ya bizim aile hekimleri pek rapor vermiyor maalesef. Aciller de aynı şekilde. Müdürden de izin alamam, o da vermez. Gelip oturup gidiyorum

Özele gidiyorum canım, tam kan sayımını haziranda yaptırmıştım en son ama baya geçti üzerinden o zamanlar gebe de değildim gidince bi doktora sorayım o zaman
Aaa o zaman yapması lazım kuzum unutmuştur belki. Yani gebelik rutinlerin de tam kan sayımı biyokimya falan kesin oluyor ama belki bi bildiği vardır doktorunun

Aaa o zaman yapması lazım kuzum unutmuştur belki. Yani gebelik rutinlerin de tam kan sayımı biyokimya falan kesin oluyor ama belki bi bildiği vardır doktorunun
Hmm çok teşekkür ederim canım soracağım doktora o zaman, biraz şanssızlık oldu bende iki kere doktor değiştirdim ondan belki arada kaynamış olabilir

Geçmiş olsun canım, ama balgam atman iyi ciğerlerin temizleniyordur ballı süt iç yumuşasın biraz göğsün, fazla öksürmek gerçekten zorlar baya özellikle karnını tahmin edebiliyorum
Ballı süt içiyorum. Şeker hastalığından çok kullanamıyorum bal. Odaya nemlendirici almayı düşünüyorum böyle devam ederse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…