2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
23 ünde gittim en son üç hafta sonra gel dedi. Yani 14 aralıkta gitmem gerekiyor ama bekleyemeyecepim ben sizin ne zaman gitmeniz gerekiyor en son ne zaman gittiniz
Ben geçen hafta sonu gitmiştim ilk defa. Herhangi bir sorun yaşamazsam 1 ay sonra gelmemi söyledi doktor. O da 23-24 Aralık oluyor Böyle yazınca da epey çok geldi yahu ama Allah sıkıntı vermesin de beklerim ben

Ben geçen hafta sonu gitmiştim ilk defa. Herhangi bir sorun yaşamazsam 1 ay sonra gelmemi söyledi doktor. O da 23-24 Aralık oluyor Böyle yazınca da epey çok geldi yahu ama Allah sıkıntı vermesin de beklerim ben
Ben ne zaman gelicem diye sormuştum bir ay mı dedim yok o kadar bekleme dedi bana. Üç olabilir dedi doktorum çık enteresan benim bazen çok iyi bazen tuhaf. Konuşmuyor

Ben ne zaman gelicem diye sormuştum bir ay mı dedim yok o kadar bekleme dedi bana. Üç olabilir dedi doktorum çık enteresan benim bazen çok iyi bazen tuhaf. Konuşmuyor
Ne güzel erkenden çağırmış, güzel haberlerle dönersin inşallah

Sat hepimizin 1 Ekim kızlar ne durumdasınız. @linkin13 M merve_eymen @Mervelious Y yesillibiri
Çok şükür diyelim baş dönmesi ve hafif bulantı kasik ağrısı dışında çok sıkıntı yaşamıyorum birde kabızlık var ne yazık ki ama ultrasonla girdim dün ayağını gördüm tekme arıyor kalbi gümbür gümbür çok şükür rabbime dedim o beni ayrı bir hisse soktu sen nasılsın ne durumdasın

Kizlarr kalp atışını duyanlar varmı benim 5+5te kesem gorundu kalp atışını bekliyorum sizin keseleriniz nasıl resim paylaşır mısınız içinde bebiş göründü mü

Kizlarr kalp atışını duyanlar varmı benim 5+5te kesem gorundu kalp atışını bekliyorum sizin keseleriniz nasıl resim paylaşır mısınız içinde bebiş göründü mü
Ben 6+4’te gördüm ve kalp atışını da duydum. Minicikti. Bir dahaki gittiğimde epey büyümüş olur inşallah

Ben de grip oldum çok fena, yeni toparlanabildim. Bir şey olmaz inşallah

Ay evet ben de gördüm bacaklarını ne garip değil mi minicik ama resmen belli oluyor insan daha bir hissediyor can taşıdığını

Maşallah hafif mide bulantısı koku tiksinme . İyiyiz şükür doktora gitmemize var belki erken gideriz

Tabi ki ben mide bulantısıni çok yoğun yaşarken birden pat diye kesilmişti öyle bulantısı az olan veya olmayan biriyle karşılaştırılamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…