2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canim hepimiz ayni durumdayız çocuklarımız sağ sağlıklı ya olsun.
Ev isi elbet olur. Ne dedi doktor tansiyonuna halsizligine?
Bende cok halsiz düştüm surekli yatıyorum ayakta duracak mecalim yok annem geldi dün saolsun yarin gider ama en azindan yemeğimizi yapti kizima baktı.Tayin cikinca ne yaparız bilmem

Valla çok zor halimiz... Benim annemle aramda 1000 km var burada kayınvalidem var sağolsun ilgileniyor o. Doktor yeterli beslenemitorsun, sıvı desteğini iyi almıyorsun demek ki dedi. Aslında kilolu biriyim ama demek ki boş kilo... Bir haftadir çok bir şey yiyemiyorum... Az önce bir şeyler yedim onalrda kusmayla gitti Allah hepimizin yardımcısı olsun... İnşallah seneye bu zamanlar bebeklerimiz kucagimiz da bu hallerinize güleriz

Hangi şehirdesin canım tayin seçenekleri nereler

Çok geçmiş olsun canım yoğun bir servisteysen iş seni çok yorar bir hafta dinlenmek eminim sana da çok iyi gelecek

Amiinn insallah kusucam diye yiyemek cok zormus gercekten cok iyi anliyorum. Insallah fazla sürmez bu durumlar.

Ben hep her an regl olucam diye dusunuyordum :) kasik agrisi, karin agrisi. 6.haftadayim su an daha sakin, ara ara oluyor. Birkac gundur yeni modam ise karnima igne yapiliyor hissi :) bu da normaldir diye uzerinde durmuyorum. Kagan hoca bir videosunda agrilariniz eger yatinca dinlenince geciyorsa endise etmeyin diyordu. Baktim dinlenince hakikaten igne yapan eden yok karnima. Dedim tamam :) bu arada ben de baya baya kagan hoca fan clubı oldum sanirim :))
Ben yarin ilk kez gidicem bebisi gormeye. Doktorumla telden iletisim kurduk su ana kadar gerci pek de ihtiyac hissetmedim, o da henuz cok minik bekle biraz da iyice gorelim demisti. Yarin ilk randevumuz, heyecanliyiz

Ben de bugüne kadar gayet iyiydi bugün auralı migren atağı geçirdim görüşüm bozuldu konuşmam bozuldu 1 saat kadar sonra geçti şimdi de insnılmaz kafamıb içi dumanlı. Bugün ilk kez öğürme de geldi galiba artık hormonlar kendini belli ediyor

Bende evde bulduğum her şeyi yedim şimdi midem ağzımda geziyorum maden suyunun zamanı geldi galiba ay kocamda şaşırdı hahahhaha yemek yedik masadan kalktım yarım saat sonra ben acıktım dedim ne bulursam yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…