2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Erken çıkmış olabilir benim ilk hamileliğimde de erken çıkmıştı şu an ikinci hamilelik 7. Haftadayım yine erkenden çıktı normal pantolonlarım rahatsız ediyor bel panelli hamile pantolonumu giyiyorum şu an

Merhaba kızlar. Benim tahmini doğum tarihim subat 3-4 görünüyor ancak sezeryanla doğum olacağı için ben ocakta alinir diye düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nedir
Ben de aynı durumdayım daha evvel bir kadın doğum doktoru bel fıtığım olduğu ve tedavi gördüğüm için ilerde sezeryan dogurursun demişti. Tabi gebelikten sonra henüz konuşmadım doktorla ama sezeryan olursa ocak olur gibi geliyor bana da

Günaydın kızlar..
Folik asit kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangisini?
Vinalac verdi doktorum multivitaminli zencefilli falan. Netten baktım kullanan herkes memnun probiyotik de içeriyor. Genelde bunu kullananlar hasta olmadım hiç falan yazmış birde bağırsak düzenleyici probiyotik olduğu icin. Daha yeni baslicam bende bakalım

Bende aynı durumdayım cinsiyet belli oldumu sizin

Bende aynı durumdayım cinsiyet belli oldumu sizin
9+3 yazmışım pardon 8+3'teyim. Hayır, önümüzdeki pazartesi randevum var :) Ne güzel yalnız değilim belirtisizlikte

Kızlar bir de ben devlet hastanesine gidiyorum şuan oradaki doktorum çok iyi ama doğumhanesi yok hastanenin, küçük bir hastane. Doğumu ya özel hastanede ya da başka bir devlet hastanesinde yaptıracağım. Aranızda var mı doğumu başka doktor yapan?

Canim neyin var bilemem ama bi acile git olmazsa. Onlar yonlendirir zaten. Yine saglikci arkadslar daha iyi bilir gerci. Cok gecmis olsun hepimiz hastayiz dokuluyoruz topikce Allah hepimize şifa versin insallah

Vinalac güzel bi takviye bende kızımda onu kullanmıştım memnundum canim.sifa olsun

Bende tedavi sürecindeyken doktor folbiol vermişti ona devam ediyordum ama doktorum o çok fazla dedi DioFol verdi
Decavit önerdi canım doktor bir sürü şey var içinde folik asit de var

Günaydın ben multivitamin kullanıyorum pregnacare ismi. İçinde folik asit de var.

Folidoce kullanıyorum canımm

Ne kadara aldın canım?
Günaydın canım. İmom ve folbiol verdi bana da. İmom her gün, folbiol haftada 3

Kızlar bana doktorum bundan verdi içeriğinde baya bişeyler yazıyor inşallah iyidir

Eklentiler

• 0D491EA6-AE8E-4B3A-9277-072F3C7396E9.jpeg
    74,8 KB · Görüntüleme: 24
Kizlaaar nasılsınız güzel haberler verin hep birlikte sevinelim hadi. İsmini hatırlamıyorum ama kanamasi olan hastanede yatan bi arkadas vardi cicekti galiba nickname i . Nasıl oldu bilen var mı

Bende ikinci yere gittiğimde sakinleştirmeye çalıştı beni misafir olarak görün şu an burda dedi yardımcı olmaya çalıştı, normalde öyle birşey yapmam ana şu malum özel kişilere ( suriyelilere ) öncelik tanınıp bize tanınmaması gerçekten hayal kırıklığı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…