2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar bugün benim de kontrolümde vardı. Bi kese güzel sağlıklı diğer kese yine boş vücudun emip yok etmesini beklicez dedi ve artık yola kadın doğumla devam edicekmişim tüp bebekle işim bitmiş. Böyle ikizlerde boş kese olup sorunsuz yok olanı duydunuz mu hiç?

Kizlar az önce az miktarda yine kahverengi lekelenmem oldu,takip ediyorum geçti şimdilik,panik yapmak ,bu saatte de doktoru aramak istemiyorum,eğer geçmezse acile giderim olmadı,uzulmeyeyim diyorum ama insan da tedirgin oluyor,ne yapayım sizce
Devam ederse git acile canım iğne yaparlar

Kızlar bugün benim de kontrolümde vardı. Bi kese güzel sağlıklı diğer kese yine boş vücudun emip yok etmesini beklicez dedi ve artık yola kadın doğumla devam edicekmişim tüp bebekle işim bitmiş. Böyle ikizlerde boş kese olup sorunsuz yok olanı duydunuz mu hiç?
Hemen hemen hepsi yok oluyor canım endişelenme, yok olmayan duymadım

İkiz gebeliklerde kayıp çok oluyor malesef ki. Daha önce çok denk geldim okudum buralarda doktorunun dediği gibi rahim emip yok ediyor tabi ufak tefek lekelenmelerin olur belki bundan kaynaklı, boş olan kesenin yerine bağlı sanırım. Sen hiç kafanı takma canım. Doktorları biliyorsun zaten endişelenecek bir şey olsa mutlaka önlem alırlar. Allah diğer bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏼

Benim de kanama alanı var keseyle aynı büyüklükte. Lekelenmelerim oluyor ufak kanama tarzı kahvarengi pembe felan. Biriken kanı atmaya çalışıyor vücut. İlaçların ile alakalı nie düzenleme yapılmadı mı ? Ben günde 2 iğne oluyorum lekelenmelerim 3 gündür yok çok şükür onun öncesinde 5 gün sürmüştü.
Kendi ilaclarimi yeterli gördü,günde iki tane progestan iğne kullanıyorum,duphaston ,estrofem,corasprin..tekrar kanama olursa aspirini keseriz demişti,yarın gideceğim bakalım ne diyecek

Kendi ilaclarimi yeterli gördü,günde iki tane progestan iğne kullanıyorum,duphaston ,estrofem,corasprin..tekrar kanama olursa aspirini keseriz demişti,yarın gideceğim bakalım ne diyecek
Aynılarını ben de kullanıyorum bı tek ben kan sulandirici olarak oksapar kullaniyorum. Benim de 2 iğneye rağmen devam etmişti şuan kesildi. Kesilir merak etme sen bol su iç ama. Yarın gidince kanama alanı küçülüp küçülmediğini söyler zaten doktorun ama merak etme küçülmüştür illa ki büyüse daha aktif kanamaların olurdu içini ferah tut.

Aynılarını ben de kullanıyorum bı tek ben kan sulandirici olarak oksapar kullaniyorum. Benim de 2 iğneye rağmen devam etmişti şuan kesildi. Kesilir merak etme sen bol su iç ama. Yarın gidince kanama alanı küçülüp küçülmediğini söyler zaten doktorun ama merak etme küçülmüştür illa ki büyüse daha aktif kanamaların olurdu içini ferah tut.
İnşallah canım ,ben de öyle düşünüyorum,büyümüş olsa daha çok olurdu diye,sagolasin

Kızlar mide spazmı ve ishal için öneriniz var ilaç kullanmamak için diretiyorum ama geçmek bilmiyorum. Tam spazm geçti diyorum bu sefer de yanıyor🤦‍♀️ ne yiyeceğimi şaşırdım
bende aynı durumdayım midem yemek borum cayır cayır yanıyor cogu yiyecekten tiksiniyorum iştahım hiç yok genelde sabah öglen küçük parçalar halinde peynır ekmek yiyorum kabız olmaktan korkuyordum ishal oldum.. ama ilk aylar mide yanması da ishalde normalmiş değişen hormon sebebli diye okudum.. çözüm ne ne yapmalıyız bende bilmiyorum

Bende
bende aynı durumdayım midem yemek borum cayır cayır yanıyor cogu yiyecekten tiksiniyorum iştahım hiç yok genelde sabah öglen küçük parçalar halinde peynır ekmek yiyorum kabız olmaktan korkuyordum ishal oldum.. ama ilk aylar mide yanması da ishalde normalmiş değişen hormon sebebli diye okudum.. çözüm ne ne yapmalıyız bende bilmiyorum
Bende değişik hallerdeyim kizlarr valla midem bulanıyor tok gibi hissediyorum ama açim ve canım hiç birsey istemiyor yiyincede çıkarcakmış gibi midemde baskı oluyor deli gibi cok değişik şeyler

Bende iştahsızım ama açken yemek yemek istiyorum midem kazınıyor yedikten sonra da rahatsız oluyorum ve akşamları halsizlik çöküyor kolumu kaldıracak dermanım olmuyor gibi

Haşlanmış patates yiyebildim canım fikir olsun beni biraz rahatlattı o. Çok teşekkür ederim cevabın için. Epeydir muhabbet döndü tek cvp verensin 🙏🏻

Kızlar kabız olan veya olmak istemeyen güzel anneler her sabah aç karnına bir yemek kaşığı zeytinyağ içmenizi tavsiye ederim farkı göreceksiniz 🥹💐

X