2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Allah'ım ın mucizesi güzel bebeklerimiz

Kızlar bebeğimi gördüm Allah'tan o iyi. Doktor yatış verdi kabul etmedim evde de bir oğlum var beni bekleyen... Yedi gün rapor verdi. İnşallah toparlayabilirim. Sabah yediğim bir simitle duruyorum. Daha ağzıma bir şey alamadım. Ev deseniz her yer her yerde... Kendimi çok pis dağınık hissediyorum. Resmen yetersiz hissediyorum resmen.

Hemen hemen o histen koşarak uzaklaşıyorsun bir evladın var, birine hamilesin, çalışan birisin ve şu dönem hamilelik seni zorluyor bundan doğal ne var ki kimse senden robot olmanı beklemiyor yada şahsen öncelik senin ve bebeğin sağlığı mı yoksa bal dök yala bir ev mi açıkcası bence önce siz iyi olun ev yine toplanır ne olacak ki.

Bak ne güzel 7 gün rapor almışsın şimdi önceliği kendine ver ilk bi güzelce dinlen bi toparlan şuan ihtiyacın olan bu, kendini suçlamak değilevi de eşinin boş günü varsa ona tarif ederek biraz yoluna sokturabilirsin yada en olmadı imkanın nasıl bilmiyorum ama bir kerelik biri gelir temizlemeye bunlar çaresi olan şeyler sen sağlığınıza odaklan lütfen

Ben de kalp atışı dinlemeye gitmeden bir gün önce çok endişeliydim. Sanırım tüp bebek anneleri olarak daha çok korkuyoruz. Sakinleşemiyoruz. Yarın kalp atışını duyarak evine döneceksin. İçin ferah olsun bebeğine de mutluluk dolsun

ne kadar güzel bir temenni bu çok teşekkür ederim canım evet biraz endişeliyim insan kalp sesini duymadan rahat edemiyor inşallah her şey gönlümüze göre güzel olur.

Kendini toparla bebişlerin için biseyler yemeye çalış

Çok geçmiş olsun canım
bu ben yemin ederim aglayacamoglum ekmek almış her yer kırıntı ev göçüyor ben sürekli laboda istifra ediyorum ödüm kopuyor biri kapımı çalacak diye berbat durumdayim

Bir şey olmaz saha erken kız, bende kalp atışını duyduktan 1 hafta sonra hafif bulantı başladı. Kontrol ne zaman?

İnşallah size tutunur ama hastaneden çıktıktan sonra dediğiniz gibi size yatış gözüküyor çok dikkat edin.. dualarımızdasın

Ahaha çok erken daha gaz o kuzum dün karnım şişti bugun wc den sonra hic bir sey kalmadı

6 dan sonra belirti hatta 7 den sonra belirtiler basladi kuzum 5. Haftada abdest tutamıyordum o derece gaz vardi

Haklısın eşim halledecek ama işte insan yine de takılıyor... Aslinda takılmamak gerek. İnşallah bu süreçte toparlanırim

Çok geçmiş olsun canım
bu ben yemin ederim aglayacamoglum ekmek almış her yer kırıntı ev göçüyor ben sürekli laboda istifra ediyorum ödüm kopuyor biri kapımı çalacak diye berbat durumdayim
Aynı benim evi anlatmissin valla şimdi eşim dışarı çıkardı kafam dagilsin bir şeyler yiyim diye... Cocukta bu süreçte yıpranıyor

Haklısın eşim halledecek ama işte insan yine de takılıyor... Aslinda takılmamak gerek. İnşallah bu süreçte toparlanırim
Sende insansın bir an takman çok normal ama gör bak sana iyi gelecek şu 7 gün sen içini ferah tut şimdi dışarda güzelce yemek ye

Amaaan bırak dağınık kalsın senin ve bebişin sağlığından önemli değil hiçbişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…