2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ben hep her an regl olucam diye dusunuyordum :) kasik agrisi, karin agrisi. 6.haftadayim su an daha sakin, ara ara oluyor. Birkac gundur yeni modam ise karnima igne yapiliyor hissi :) bu da normaldir diye uzerinde durmuyorum. Kagan hoca bir videosunda agrilariniz eger yatinca dinlenince geciyorsa endise etmeyin diyordu. Baktim dinlenince hakikaten igne yapan eden yok karnima. Dedim tamam :) bu arada ben de baya baya kagan hoca fan clubı oldum sanirim :))
Ben yarin ilk kez gidicem bebisi gormeye. Doktorumla telden iletisim kurduk su ana kadar gerci pek de ihtiyac hissetmedim, o da henuz cok minik bekle biraz da iyice gorelim demisti. Yarin ilk randevumuz, heyecanliyiz ☺️
Ben gebelikten önce izliyordum kaan hocayı ama şimdi daha dikkatli bakıcam. Inşallah yarın bebisini görürsün annesi 😊

Ben gebelikten önce izliyordum kaan hocayı ama şimdi daha dikkatli bakıcam. Inşallah yarın bebisini görürsün annesi 😊
İnsallah, cook tesekkur ederim ☺️

Bence aslinda cidden herkes izlemeli onu. Cok akilci ve yatistirici yaklasimlari var. Gebeligimi paylastigim arkadasim direkt onun ismini vermisto ve ondan baska birsey izleyip dinleyip kafani karistirma demisti. Oyle de yapiyorum :)

Allahim herkes saglikla, hayirla, bereketle, huzurla, sevgiyle alsin bebegini kucagina.. Rabbim bebek isteyenlerin de kucagini bos komasin insallah.

Kızlar merhabalar tecrübelerinize ihtiyacım var nolur yardımcı olun. Bugün 7+0 dayız. Dün çok az kahverengi bir kanamam oldu doktorumu aradım endişe etme dedi. Ayrıca bugün sanki memelerimdeki acıma azaldı henüz kalp sesi duymadık yarın randevum var ama çok endişelendim fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim teşekkür ederim.
Canım ben şu an 8+3 teyim. Geçen hafta başlayıp 9 gün kahverengi akıntı devam etti ama çok şükür kesildi. Benimki vajinal muayenenin ardından başladı. Sürekli dinlendim, ağır iş yapmadım, bol su içtim ve sakin kalmaya çalıştım şükür geçti. Insallah seninki hemen geçer uzun sürmez telaş yapma muayenede her sey normal çıkar inşallah 🥰

Merhaba kızlar. Benim tahmini doğum tarihim subat 3-4 görünüyor ancak sezeryanla doğum olacağı için ben ocakta alinir diye düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nedir
Evet sezeryan da genelde bebeğin durumuna göre 38 ya da 39 da alıyorlar benim oğlumu 39 da aldılar... Bunda da büyük ihtimal öyle olabilir... O durumda bende aralığın sonuna denk gelebilirim 🤣

Arkadaşlar merhabalar yardıma ihtiyacım var. Dün migren atağı geçiriyorum dedim ama bugün de uyandım halsizlik hafif mide bulantısı kafamın içi sisli çok dolu hafif ağırıyor. Gebelikten mi yoksa migren atağı mı acaba? Özel hastaneye gidicem parol tablet işe yaramıyor. Damar yolundan isticrm acile mi gitmek gerekir nöroloğa mı? Aile hekimleri serum takıyor mu kaldım işin içinde bir de şehir dışında annemlerdeyim eşim de yanımda yok buradaki hastanelere de hakin değilim 🙁 bilen bi bilgi verse 🙏🏻

Evet sezeryan da genelde bebeğin durumuna göre 38 ya da 39 da alıyorlar benim oğlumu 39 da aldılar... Bunda da büyük ihtimal öyle olabilir... O durumda bende aralığın sonuna denk gelebilirim 🤣
Oğlum yaz çocuğuydu sezeryanla doğum yapmıştım. Mahfolmustum yaz sicaginda.bakalim kış bebegi nasil olacak :) . Kalp atışını duydunuz mu. Cok heyecanlıyım. Yarin dr. Kontrolüm var. Keseyi gorecez inşallah

arkadaşlar ben de 9+3'teyim. çok fazla bulantım yok. bazen özellikle sabahları ev çok kokuyor gibi geliyor. ara ara karnım ağrıyor ya da kasıklarıma kramp giriyor. iştahımda da maşallah hiçbir azalma olmadı :KK70: bazen acaba hamile değil miyim diye endişeleniyorum.
Belirti olunca söyleniyoruz belirti yokken şüpheleniyoruz😂😂

Oğlum yaz çocuğuydu sezeryanla doğum yapmıştım. Mahfolmustum yaz sicaginda.bakalim kış bebegi nasil olacak :) . Kalp atışını duydunuz mu. Cok heyecanlıyım. Yarin dr. Kontrolüm var. Keseyi gorecez inşallah
Benim oğlumda temmuz da doğdu bir de Antalya sıcağı düşün 🤣 duyduk biz kalp atışını şükür bir sıkıntı yok... Bu da kış çocuğu olacak nasıl olur bilmiyorum inşallah görürsün keseyi 🤲

Randevu alırım sıkıntı yok, bana dese ki tamam kaydını yapalım yarın randevu al gel yine kabul ama yok olmazmış öyle bişey hem gidecekmişim hem hastaları varmış. Başka doktora yönlendirme yapabilir sonuçta orda bilmiyorum çok gergin bir gün geçirdim..
Geçen yaz oğlumun aşı zamanında memleketteydik annemin evine en yakın olan yere gittim doktorla görüştüm kaydınız burda değil, yapamayız, aşımız zaten az vs vs dedi gönderdi, ben de daha uzaktaki bir aile sağlığı merkezine gittim hiç ikiletmediler misafir olarak girip aşıyı yaptılar. Çok sinir olmuştum ilk yere

X