Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar, 9+3 gibiyiz hesabıma göre ama geçen hafta ki kontrolümde 5 gün daha geç olduğunu söylemişti.
Az önce ben bilgisayarın ekranları arkasına gömülmüş çalışırken işgüzar genel müdür yardımcımız ekranımın arkasından yaklaşıp bir anda çıkıp şakaladı beni… kendisinin böyle eşşek şakaları çok meşhurdur. Ödüm koptu resmen zıpladım oturduğum yerde. Yanında gelen maskotu da çocuk düştü diyor. Bebeği bilmiyorlar ama güya şakalıyorlar. Sinir sistemim bozuldu.
Bebeğime bir şey olmaz inşallah, böyle bir şey yaşayan oldu mu? Böyle salaklıkların önüne geçmek için bu cumartesi kontrolünden sonra söyleyeceğim bebeği
Ben uyurken arkadaşım çok gürültülü bir şekilde eşya düşürdü uykumdan sıçrayarak uyandım ve baya korktum. Bebeğe bir şey olmuş mudur diye stresten geri uyuyamadım bile sabah kontrolde hiçbir sorun yoktu içinizi rahat tutun. İş arkadaşlarınıza da böyle şakalardan hoşlanmadığınızı sert bir dille ifade etseydiniz tam bir terbiyesizlik

Ayy irkilmek ve irkitilmek beni de cok irrite eder ve korkutur kizlar🙏🏻 bebisler iyidir iyi dusunelim iyi olsun💕🌸

Aklima hamileligimin ilk haftalarinda irkildim odum koptu bebise bisey olmamistir di mi diye buraya yazdigimda beni uzun bi yaziyla elestiren arkadas geldi☺️ O buradaysa krize girmistir sizi okuyup☺️👍🏻

Hepimizin ortak endiseleri oldugunu gormek beni mutlu ediyor iyi ki burasi var da bunlari paylasabiliyoruz🙏🏻🎉

benim evde fetal doppler cihazım var. 14. haftadan sonra kalp atışları onla da duyulabiliyor. bundan sonra doktor kontrolleri ayda bir olacak. ben de evde kendim 2 haftada bir kalp atışı kontrolü yapacağım :KK70: zaten 23-24. haftadan sonra hareketler çok net hissediliyor. birkaç haftayı bu şekilde geçirmeyi planlıyorum. çok endişe edersem arada dinlerim kalbini kısa kısa.

Canımm bio oil yerine frei öl öneririm, ilk hamileliğimde kullanmıştım çok memnun kalmıştım😍 ama artık tr de yok🥹 muhtemelen senin orda vardır tavsiye ederim
Ona baktim simdi caniiim almanyada sanirim gidersek aliyiim🙏🏻 lierac siparis ettim evdeki bebek yagi bitene kadar onu kullaniyim gidince de bakarim olmadi buna da🎉 tesekkur ederiiim

Ona baktim simdi caniiim almanyada sanirim gidersek aliyiim🙏🏻 lierac siparis ettim evdeki bebek yagi bitene kadar onu kullaniyim gidince de bakarim olmadi buna da🎉 tesekkur ederiiim
önceki gebeliğimde çok düzenli şekilde lierac kullandım ama son hafta malesef çatladım:KK70: gerçi ben çok kilo almıştım onla da alakalı olabilir. bi de kullanmasam belki çok daha fazla çatlak da olabilirdi, vücudum müsait çünkü, çok zayıfken bile 2 kilo alsam hemen çatlardı.

lierac hemen emiliyor jel gibi, yağlardansa lierac daha iyi diye düşünüyorum.

önceki gebeliğimde çok düzenli şekilde lierac kullandım ama son hafta malesef çatladım:KK70: gerçi ben çok kilo almıştım onla da alakalı olabilir. bi de kullanmasam belki çok daha fazla çatlak da olabilirdi, vücudum müsait çünkü, çok zayıfken bile 2 kilo alsam hemen çatlardı.

lierac hemen emiliyor jel gibi, yağlardansa lierac daha iyi diye düşünüyorum.
Yaa gercekten mi😂 Ay ben de onu gece yatarken surmek icin aldim carsaflara gecmez emilir diyee💕 ama valla dun benim de bir karnim sisti yemekten ve sudan sonra yani patlicak gibi hissettim orada kasindi cok😬 ama evet bence de catlicak olan ne olursa olsun catliyo, olsun biz etkiyi azaltalim😂

benim evde fetal doppler cihazım var. 14. haftadan sonra kalp atışları onla da duyulabiliyor. bundan sonra doktor kontrolleri ayda bir olacak. ben de evde kendim 2 haftada bir kalp atışı kontrolü yapacağım :KK70: zaten 23-24. haftadan sonra hareketler çok net hissediliyor. birkaç haftayı bu şekilde geçirmeyi planlıyorum. çok endişe edersem arada dinlerim kalbini kısa kısa.
Ya bu pimpiriklilikle bu bana da cok mantikli geliyor ama esimi ikna edemem kesin, o yuzden sakince beklicem ultrasonlari😂🙏🏻

Ama gercekten insan merak ediyor bebisi yaa💕🙏🏻

Kızlar selam ben biraz hastayım ıhlamur içiliyor mu biliyor musunuz? Bazı sitelerde içiliyor bazılarında içilmiyor diyor, doktorum da izinde

Ya bu pimpiriklilikle bu bana da cok mantikli geliyor ama esimi ikna edemem kesin, o yuzden sakince beklicem ultrasonlari😂🙏🏻

Ama gercekten insan merak ediyor bebisi yaa💕🙏🏻
sizin işiniz daha zor. biz Türkiye'de istediğimiz zaman gidip görüyoruz en azından ona rağmen devamlı düşünüp duruyorum:KK14:

Ben uyurken arkadaşım çok gürültülü bir şekilde eşya düşürdü uykumdan sıçrayarak uyandım ve baya korktum. Bebeğe bir şey olmuş mudur diye stresten geri uyuyamadım bile sabah kontrolde hiçbir sorun yoktu içinizi rahat tutun. İş arkadaşlarınıza da böyle şakalardan hoşlanmadığınızı sert bir dille ifade etseydiniz tam bir terbiyesizlik
Normal bir iş arkadaşı olsa keşke… koca milyon dolarlık şirketin genel müdür yardımcısı… 55 yaşında kocaman adam… tamam çok severim iyi niyetli biridir bilse asla yapmazdı ama ödüm koptu. Normalde olsa asla sallamam hatta gülerdim ama bebek olunca başka yani

Kızlar selam ben biraz hastayım ıhlamur içiliyor mu biliyor musunuz? Bazı sitelerde içiliyor bazılarında içilmiyor diyor, doktorum da izinde
Ben salya sümük gribim, dün yarım bardak ıhlamurla zencefili karıştırdım annem çok kızdı. Bugün sadece zencefil içiyorum. Güzel bir alternatif. Dediğin gibi ıhlamurla ilgili değişik bilgiler var insan neye inanacağını şaşırıyor

Bebeğin cinsiyetini öğrenen var mı. Kaç haftalıkken öğrendiniz.

Ben de yarin ultrasondan sonra buraya atiyim kizlar bebisin goruntusunu, eger yarin goremezsem bana da tahmin yurutun biliyosunuz benim yoksa 4 Kasim`a kadar yolum var:halay:

Günaydın kızlar, 9+3 gibiyiz hesabıma göre ama geçen hafta ki kontrolümde 5 gün daha geç olduğunu söylemişti.
Az önce ben bilgisayarın ekranları arkasına gömülmüş çalışırken işgüzar genel müdür yardımcımız ekranımın arkasından yaklaşıp bir anda çıkıp şakaladı beni… kendisinin böyle eşşek şakaları çok meşhurdur. Ödüm koptu resmen zıpladım oturduğum yerde. Yanında gelen maskotu da çocuk düştü diyor. Bebeği bilmiyorlar ama güya şakalıyorlar. Sinir sistemim bozuldu.
Bebeğime bir şey olmaz inşallah, böyle bir şey yaşayan oldu mu? Böyle salaklıkların önüne geçmek için bu cumartesi kontrolünden sonra söyleyeceğim bebeği
Ben de karsıma aniden sokak kedisi cikti ona cok fena ziplamistim. Arastırınca bu konuda kesin bir calisma yok bebek zaten cok kucuk haberi bile yok ve kesesi cok korunaklı bir yerde merak etmeyin

BENİM DOKTORUM İÇ DEMİŞTİ KUŞBURNU IHLAMUR SİZ YİNE DOKTORUNUZA DANIŞIN AMA HEM SAĞLIK OCAĞI HEMDE ÖZEL DOKTORUM İÇEBİLİRSİN DEDİ.

Herkese merhaba. Gebeliğimin 9+4 haftasındayım. 5-6 gündür göğüs hassasiyetim eskisi gibi değil. Siz de benzer durum var mıydı? Bu dönemlerde göğüs hassasiyetiniz var mıydı? Cevap verirseniz çok sevinirim. Cumartesi günü randevum ama daha fazla beklemeyin yarın sabah erkenden gitsem mi diye dusunuyorum

Herkese merhaba. Gebeliğimin 9+4 haftasındayım. 5-6 gündür göğüs hassasiyetim eskisi gibi değil. Siz de benzer durum var mıydı? Bu dönemlerde göğüs hassasiyetiniz var mıydı? Cevap verirseniz çok sevinirim. Cumartesi günü randevum ama daha fazla beklemeyin yarın sabah erkenden gitsem mi diye dusunuyorum
Göğüs hassasiyeti ilk bu haftalarda azalabiliyor benim de öyle, bazen hiç yok gibi bazen geri geliyo ama ilk haftalardaki kadar hassas olmuyor

Merhaba benim o haftalarda gitmişi artık, 7. Haftaya kadar vardı galiba

Benim de ilk baslarda baya fazlaydi hassasiyetim 8 ya da 9. Haftadan sonra baya bi azaldi

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Kaç gündür göğüslerimin eskisi gibi olmadığını düşünüyordum ama sabırla kontrole gideceğim günü bekliyordum. Bugün bir arkadaşın bebeğiyle ilgili üzücü haber alınca tekrar düşünmeye başladım. İnşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alabiliriz🙏🏻

Ben bulantıdan hiç farketmedim o zamanlar göğüs ağrım var mıydı yok muydu; sanırım çok az vardı bazı günler hiç yoktu.

X