2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yok söylemedi. Bişey demicem bu hafta sana dedi. Bildiğin tirip.Neyse halledicem ya.Kombici gelecekmiş o bir gelsin gitsin muayene içün biryer bakınacağım.
Deli mi ne bu davranışlarının seni daha çok strese soktuğunun nasıl bilincinde olmaz bir doktor kendi egosu uğruna senin duygularını hiçe saymış

Canım sana dua ettim ama ismen anmak daha iyi sık sık etmek isterim adın ne? Rabbimin izniyle hayırlı, iyi, güzel sonuçlar alacaksın🥰 kendini Allah a emanet et🥹bugünler de geçecek iyi olmana çok sevindim💪🏻daha da iyi olacaksın canım güzel düşünelim güzel şeyler olsun❤️
Cnm kanamasi olan arkadas icin yazdin sanırım
Mindamin Mindamin arkadasimizdi

Merhaba canım şimdi geldim.Anlamsız bir gün yaşadım.Ne yapacağımı düşünüyordum. Hastaneye gittim. Doktorum ne haftasını söyledi ne boyunu. Israrla sordum söylemedi.Sadece keselerin geçen haftaya göre baya büyüdüğünü gördüm.ultrasonu bence arızalı.Büyük beneğin kalp atışı ekranda net görülüyor.Ama sesini duyamadık.Küçük bebeği de kese içinde gördük ama odaklanamadı.Yani bildiğiniz sinir krizindeyim. Eşimle az önce başka bir doktora muayene olma durumunu konuşuyorduk. Bilemiyorum yine bir belirsizlik
Ya cidden cok ilgincler asıl böyle yaparam insanı strese sokarlar kac haftalik vs söylesen ne olacak Ayriyetten bunu bilmen kadar doğal birsey de yok yani devlet sirrimiymis tovbe yarabbi ya

Arkadaşım ya.zaten ondan oluyor bunlar. 😵‍💫 ondan habersiz özel bir muayeneye gideceğim.Kayıt altına alırşar mı acaba biliyor musunuz
Cnm ben hem tup klinigime hemde özel muaynaneye gidiyorum tüp dr herhangi bi bilgi vermedim özel olduğu icin gözükmez. Devlet olsada gözükmez çünkü gittiğin diger yer yine özel

Yok söylemedi. Bişey demicem bu hafta sana dedi. Bildiğin tirip.Neyse halledicem ya.Kombici gelecekmiş o bir gelsin gitsin muayene içün biryer bakınacağım.
Strese girdigini görüyor ve kiziyor olabilirmi sana canim ? Zaten hersey normal ikide bir nie geliyon mu diyor acaba? 😂👀
Ama nolursa olsun bilgi vermek zorunda

Vermedi kağıdı.Aramız bozulacak az kaldı. İstiyor ki iyice bekleyim 2-3 hafta sonra geleyim. Ben de istemiyorum.Üzerimde stres yaratıyor.Migrenim tuttu bu sabah
Canını sıkma hiçbir doktora mecbur değiliz bir sürü alternatifleri var. Benim doktorum her hafta gitsem bile rapor için gittim bu hafta mesela gel bi muayene edelim deyip ultrason görüntüsünü veriyor bana sorularım komik gelse bile olgun karşılayıp açıklıyor. Yani biz özel muayene oluyoruz tabiki detay bilgi isteyip içimizin rahatlatmasını isteyebiliriz diğer türlü olsa devlete giderdik zaten. Doktor önemli gerekirse değiştir ama öyle migrenin tutacak kadar da kafana takma doktor yüzünden bebişler olumsuz etkilenmesin

Arkadaşlar teşekkür ederim duaya çok ihtiyacım var..gece acilde iğne yaptılar kadın doğumcu yoktu..sabah kendi doktoruma gittim..dün ultrasonda hiçbirşey yoktu bugün keseden 3 kat daha büyük kanama alanı göründü şok oldum bir anda nasıl bu kadar oldu..çok bel ağrım var..doktorum rapor verdi yat dedi..bu arada kalp atışını gördük🥹 inşallah bırakmaz beni bebeğim sımsıkı tutunur bana🤲🤲🤲
İnan ki aklım sendeydi cok şükür ki bir şey yokmuş uzulme canım sakın bak benim de var kanama alanı benimki keseyle aynı boyda ama kesenin çok yakınında. Benimde var kanamalar ama şiddetli olmadığı için yatışa gerek görmedi doktor iğne vuruluyorum 1 doz fazladan. 10 gebeden 8 inde olan bir şey kanama alanı sadece bazılarında keseden uzak zararsız bizde de biraz keseye yakın olduğu için daha dikkatli olmamız lazım. Bebek büyüdükçe kanama alanıni yok ediyormuş zaten. Kalp atışı varsa hele ki hiç korkma 2 hafta demez bebisin onu yer bitir 😅☺️

piner piner Bu süreçte herşeyden önce senin psikolojin geliyor. Onun yaptığı doğru değil ve sen arkadaşın olduğu için gizli bi doktor arayışına girmişsin. Neden ki? Bence açık açık yeni bir doktorla yoluna devam edeceğini söyle ki yaklaşımının yanlış olduğunu anlasın. En önemli olan sensin unutma. Sen nasıl istiyorsan öyle olmalı 👍🏻🌸

Arkadaşlar tekrar transfer sürecindeyim Climara forte bant ve Estrofem ihtiyacım var elinde olan arkadaşlardan dönüş yapmasını rica ediyorum

Deliye deli olmazsa olmaz. Bebekte gelişim durursa sizce kese büyür mü
Kucugun kesesi buyudu ama kalp atisi gorulmedi anladigim. Bu durumda iki opsiyon oluyo gercekten. Biri bebekte problem oldugu icin gelisemiyo ikicisi de bir hafta icinde buyuyup yetisiyor. Bence o yuzden cok net bir sey soyleyememis olabilir cunku gercekten iki yone gidebilir.

İnan ki aklım sendeydi cok şükür ki bir şey yokmuş uzulme canım sakın bak benim de var kanama alanı benimki keseyle aynı boyda ama kesenin çok yakınında. Benimde var kanamalar ama şiddetli olmadığı için yatışa gerek görmedi doktor iğne vuruluyorum 1 doz fazladan. 10 gebeden 8 inde olan bir şey kanama alanı sadece bazılarında keseden uzak zararsız bizde de biraz keseye yakın olduğu için daha dikkatli olmamız lazım. Bebek büyüdükçe kanama alanıni yok ediyormuş zaten. Kalp atışı varsa hele ki hiç korkma 2 hafta demez bebisin onu yer bitir 😅☺️
Amin canım inşallah yokolup gider🤲🤲🤲🥰

Merhaba canım şimdi geldim.Anlamsız bir gün yaşadım.Ne yapacağımı düşünüyordum. Hastaneye gittim. Doktorum ne haftasını söyledi ne boyunu. Israrla sordum söylemedi.Sadece keselerin geçen haftaya göre baya büyüdüğünü gördüm.ultrasonu bence arızalı.Büyük beneğin kalp atışı ekranda net görülüyor.Ama sesini duyamadık.Küçük bebeği de kese içinde gördük ama odaklanamadı.Yani bildiğiniz sinir krizindeyim. Eşimle az önce başka bir doktora muayene olma durumunu konuşuyorduk. Bilemiyorum yine bir belirsizlik
Bana da bugün doktor bakarken ultrasonun sesini açamadı bozuktu..yazdırmak istedi yazdıramadı..çağırdı birini o yazdırdı ama çıkan kağıdı görmeniz lazımdı simsiyah hiçbirşey belli değil başladı küfretmeye..hastanelerdeki ultrasonlar çok daha kötü..ölçememiştir belkide..eğer kafana katılacaksa git başka bir doktora için rahatlasın

Kızlar mide spazmı ve ishal için öneriniz var ilaç kullanmamak için diretiyorum ama geçmek bilmiyorum. Tam spazm geçti diyorum bu sefer de yanıyor🤦‍♀️ ne yiyeceğimi şaşırdım

X