Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Al benden de o kadar caniiiim ben de ayniiiii sadece 1-2 gun oldu olmadi iste bi yorgunluk var bugun sabah yine cok bastirdi ama vitamin alicam yarin bakalim onlar iyi gelir umarim💕

Nazar degmesin hep boyle gecsin senin de sorunsuz caniim canim🎉💕🧿 olur mu oluur ailede baskin hangisi sen ne diyosun dicem de bizde baskin hep erkekti esimin tarafindaa😬
Amin hamileligimiz 🧿 inşallah hep böyle devam eder sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza 🤲 bizim ailede kız erkek karışık ikiside baskın hangisi hayırlıysa o olsun hepimiz için 💞sizde erkek baskinsa çok sevinmiştir ailen kız olduğuna 🥰

Amin hamileligimiz 🧿 inşallah hep böyle devam eder sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza 🤲 bizim ailede kız erkek karışık ikiside baskın hangisi hayırlıysa o olsun hepimiz için 💞sizde erkek baskinsa çok sevinmiştir ailen kız olduğuna 🥰
Ayyy evet soka girdiler😬 annem hala inanmadi bu arada cin takvimine cok guvenmisti🙈 insallah daha cok guzel anlarda konusuruz boyleee doguma hazirlik alisverislerimizi de buradaa🤰🏻🫠😍

Hayırlı olsun canım gözün aydın
herkesin aksine ben 2 haftadır hep kusuyorum ;( herkes kurtulurken tuhaf oldu ama.

Benim doktorum için cinsiyette yanılmaz diyorlar bugün ultrasonda kız dedi Cizi22 Cizi22 listeye eklersiniz :KK66:
Gözün aydın canım hayırlı olsun 🥰 kaçıncı haftada öğrendin canım

Eski halimi o kadar özlüyorum ki… son 3 hafta ne yerdeyim ne gökte… kusma, uyku hali, her şeyden herkesten tiksinme, sürekli hasta hissetme… bunların biteceğini hayal etmek bile güzel…. Dilerim geçer çünkü ben cidden çok perişan durumdayım
Bende öyleyim inanın şu gruba bakmaya gücüm bile yok. Eski halimi çok özledim sağlıklı olmak çok büyük nimetmiş. Dünyam karardı gibi sanki. Allahım sağlıkla bir an önce doğsun istiyorum. İkinci trimestıra geçtim. Herkes balayı dönemi diyor ben hala aynıyım

Bende öyleyim inanın şu gruba bakmaya gücüm bile yok. Eski halimi çok özledim sağlıklı olmak çok büyük nimetmiş. Dünyam karardı gibi sanki. Allahım sağlıkla bir an önce doğsun istiyorum. İkinci trimestıra geçtim. Herkes balayı dönemi diyor ben hala aynıyım
Geçmiş olsun duydugum kadarıyla arada bi serum taktırıp biraz rahat eden arkadaşlar var inş sizinki de kısa sürede biter ki herkes 2. Trimesterda daha rahat olacağız diyor siz de geçmişsiniz kısa sürede toparlarsınız bence. Yukarda arkadaşla bi ilaçtan bahsettik doktorunuza danışın belki size yazar. Gecmis olsun

Kizlarrr geldiiiiim🎉🎉💕💕💕

Bebisi gorduuk. 13+2 cikti iki gun onde ama ben uygulamalarda 13 tutucam kadin degistirmedi diye haftayi🙏🏻 Onun disinda kafasi ensesi basi kalbi herseyine tek tek bakti yolunda hepsi haftasina uygun gidiyor. Boyu da 7.4 olmus buyumus uzamiss🙏🏻

Parmaklarini ayaklarini gosterdiiii. Herseye normal dedi cok cok sukur🎉🎉

Bi sonraki ultrasonum 16.haftaydi 7 ekimde ben onu ultrason saniyodum meger kilo olcumu falanmis sozel. Yani 4 Kasim’daki 20.hafta detaylisina kadar goremicem. Asla dayanamam gibi geliyor oraya kadar ama gorucez😬

Onun harici bebisin bacak arasina falan bakiyodu bacaklarina. Ben de sordum siz goruyosunuz cinsiyeti sanirim ama soylemiyosunuz diye. Belki dedi bakti buradan bakin dedi. Sonra da bence kiz demesin miiiiiiii😬😬😬😬🎉🎉💕💕💕💕💕 Annem yuzunden cin takvimi erkek seninki erkek diye diye beynime erkegi kodlamisti esimle sok olduk.

Sonra kalkmadan once tekrar bacak arasina baktirdi. Boyle bildiginiz uc cizgi vardi sanki vajina olusumu gibi. Hic oyle cikinti yoktu. Youtubeda tiktokta bakiyodum hep erkek bebislerin kocaman pipisi var. Yoktu valla ben sok😬

Kadina da sordum kiz diyosunuz yani diye kafa salladi sonra da ama yine de double check ettirin falan dedi 20.haftada🎉🙏🏻

Sonuc olarak kiz geliyooor💕💕🙏🏻🎉 Ay hala inanamiyorum kiz olduguna pasta kesip ogrenicektim 20.haftada😬 Ama dayanamazmisim ogrenirmisim🎉🫠 Degismez heralde di miiii?
Merhabalar, hayırlı olsun. Benim oğluma 2 farklı doktor ilk 4 ay kız dedi,hatta cinsiyet için 13.haftada kız diyen doktor %90 dedi, o şekilde de 4 ay kız dedi farklı doktorlar. Yani siz yine de emin davranmayın da.. Sonra üzülmemeniz için diyorum. Belki benim yaşadığım nadir bir durumdur. Allah gönlünüze göre versin. Sağlıklı olsun her şeyden öncelikle🙏🙏

Geçmiş olsun duydugum kadarıyla arada bi serum taktırıp biraz rahat eden arkadaşlar var inş sizinki de kısa sürede biter ki herkes 2. Trimesterda daha rahat olacağız diyor siz de geçmişsiniz kısa sürede toparlarsınız bence. Yukarda arkadaşla bi ilaçtan bahsettik doktorunuza danışın belki size yazar. Gecmis olsun
Teşekkür ederim doktoruma danıştım bir kaç ilaç önerdi ama sadece prilam kullanıyorum. Zofer diye bir ilaç verdi ama duyduğum kadarıyla hiç iyi bir ilaç değilmiş o yüzden ağzıma sürmedim. Dayanacağım artık oğlum iyi olsunda

X