2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bir şey olmaz saha erken kız, bende kalp atışını duyduktan 1 hafta sonra hafif bulantı başladı. Kontrol ne zaman?
Pazartesi günü .. yok ben bulantı istemiyorum 😄ama hiç belirti olmaması garibime gidiyor artık☺️
Arkadaşlar uyarıyor yavaş yürü kanaman olacak diye. Anca öyle aa doğru diyorum aklıma geliyor 🙄

6 dan sonra belirti hatta 7 den sonra belirtiler basladi kuzum 5. Haftada abdest tutamıyordum o derece gaz vardi 🤣🤣
Benimde gündüz gazım olmuyor. Akşam gazım oluyor. Erik gaz yapıyormuş, patates kızarması, yoğurt, gaz yapıyormuş, soda da yapıyormuş.
Zaten eşim otizm etkinliğine katılmıştı. Soda tuhaf bi içiliş şekli ile ilşkilendirilmiş bana soda içme diyip duruyor😁

Benimde gündüz gazım olmuyor. Akşam gazım oluyor. Erik gaz yapıyormuş, patates kızarması, yoğurt, gaz yapıyormuş, soda da yapıyormuş.
Zaten eşim otizm etkinliğine katılmıştı. Soda tuhaf bi içiliş şekli ile ilşkilendirilmiş bana soda içme diyip duruyor😁
Tam sodayi sorucaktim.Cevremdekiler her gün bir tane sade soda iç diyo.İciyo musunuz

Erigi tuzlu yemeğe çalış insanın içini bastırıyor 😋😋 erkekler neden böyleler banada kaju almayalım diyordu sanki bebekle ilgili bir şey duymuştum demişti 😂😂😂😂

Pazartesi günü .. yok ben bulantı istemiyorum 😄ama hiç belirti olmaması garibime gidiyor artık☺️
Arkadaşlar uyarıyor yavaş yürü kanaman olacak diye. Anca öyle aa doğru diyorum aklıma geliyor 🙄
Kuzu hadi senin 6 da belirti yok. Ben 11 e geldim kasık ağrısı vs yok hiç. İnşallah her şey yolundadır 😢

Ya kiyamam yaa. Lutfen cikin o dusuncelerden. Ev daginikmis pismis, siz yetemiyormussunuz.. bunlar inanin teferruat. Siz de gercek olmadigini biliyorsunuz bunlarin. Guclusunuz. Bir evladiniz var. Her seye de gucunuz yeter allahin izniyle. Hicbir sey sizden bebeginizden onemli degil. Oglusunuza sarilin. Koklayin onu. Dinlenin bolca, gucunuzu toparlayin. En cok da zihninizi dinlendirin. Kotu dusuncelerden arinmaya calisin. Bolca dua edin. Guzel hayallere dalin, sanki gercekmiscesine yasayin hayallerinizi. Karninizdaki bebisinizi hep guclu yavrum diye sevin. İcinizi ferah tutun, korkulara esir olmayin. Ben burada sikintilarini yazan herkes icin dua ediyorum. Sizin icin de edecegim. Yalniz degilsiniz. Esiniz de elinden geldigince destek olacaktir inaniyorum. En buyuk silahimiz dualarimiz. Eksik etmeyelim birbirimizden. Guzel haberlerde bulusalim🙏🏻 Ve unutmayalim, bebislerimizin bu dunyada yiyecek riziklari varsa her turlu gelecekler ve onlari kucagimiza alacagiz ☺️
Kızlar bebeğimi gördüm Allah'tan o iyi. Doktor yatış verdi kabul etmedim evde de bir oğlum var beni bekleyen... Yedi gün rapor verdi. İnşallah toparlayabilirim. Sabah yediğim bir simitle duruyorum. Daha ağzıma bir şey alamadım. Ev deseniz her yer her yerde... Kendimi çok pis dağınık hissediyorum. Resmen yetersiz hissediyorum resmen.

Ya kiyamam yaa. Lutfen cikin o dusuncelerden. Ev daginikmis pismis, siz yetemiyormussunuz.. bunlar inanin teferruat. Siz de gercek olmadigini biliyorsunuz bunlarin. Guclusunuz. Bir evladiniz var. Her seye de gucunuz yeter allahin izniyle. Hicbir sey sizden bebeginizden onemli degil. Oglusunuza sarilin. Koklayin onu. Dinlenin bolca, gucunuzu toparlayin. En cok da zihninizi dinlendirin. Kotu dusuncelerden arinmaya calisin. Bolca dua edin. Guzel hayallere dalin, sanki gercekmiscesine yasayin hayallerinizi. Karninizdaki bebisinizi hep guclu yavrum diye sevin. İcinizi ferah tutun, korkulara esir olmayin. Ben burada sikintilarini yazan herkes icin dua ediyorum. Sizin icin de edecegim. Yalniz degilsiniz. Esiniz de elinden geldigince destek olacaktir inaniyorum. En buyuk silahimiz dualarimiz. Eksik etmeyelim birbirimizden. Guzel haberlerde bulusalim🙏🏻 Ve unutmayalim, bebislerimizin bu dunyada yiyecek riziklari varsa her turlu gelecekler ve onlari kucagimiza alacagiz ☺️
Çok teşekkür ederim çok güzel yazmışsınız ☺️ dua ettiğiniz içinde ayrı teşekkür ederim... İnşallah hayırlısıyla bu zamanlar geçecek ❤️

Kızlar her gün kasık ağrınız oluyor mu özellikle 5 6. Haftalarınızda her gün kasık ağrısı oldu mu. Dün çok olmuştu bugün hiç olmadı tribe giriyorum hemen 😭
Ben bugün 4+0 dayım iki gündür merdiven inip çıkarken kendimi yordugumsa çok ayakta kaldigimda falan kasık agrım oluyor dinlenince geçiyor anlık girio çıkıyor ben de tribe girecek gibi oluyorum ama insallah yerleşme ağrısıdır diye tutuyorum kendimi

Benim daha küçük oyuzden düşük riski hala devam ediyor dün ebe alttan baktı direk kürtaja alalım dedi acil ama kabul etmedim kendi doktoruma geldim kalbi atıyor bebegin hala orda dedi yani canlı birsekilde bebeği alacaklardi benden onu düşündükçe sinir oluyorum şimdilik ağrım yok ama kanama devam ediyor dün su gibiydi ama bugün biraz daha azalmış kanama bekliyorum bende hayırlısı artık 🤷‍♀️
Nasıl böyle rahat davranabilirler yaa insanın aklı almıyor kimseye güvenmemek gerek bu konularda. Rabbim bebeğiniizi sağlıkla size bağışlasın ❤️
Biraz zor geçiyor açıkçası ama umarım atlatırız teşekkür ederim ☺️
Evet sütten kesme süresince hepimizi bekleyen şeyler ❤️
Kızlar merhabalar tecrübelerinize ihtiyacım var nolur yardımcı olun. Bugün 7+0 dayız. Dün çok az kahverengi bir kanamam oldu doktorumu aradım endişe etme dedi. Ayrıca bugün sanki memelerimdeki acıma azaldı henüz kalp sesi duymadık yarın randevum var ama çok endişelendim fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim teşekkür ederim.
Kahverengidense açık kırmızı renklerde daha tehlikeli olduğunu biliyorum ben de canım içini ferah tut
Allah aşkına sizde adet olucakmis gibi hissediyo musunuz ya? Bazen öyle oluyorum:)
Kesinlikleee hâlâ devam eden kasık ağrılarım ve kramplarım oluyor 😅
Tam sodayi sorucaktim.Cevremdekiler her gün bir tane sade soda iç diyo.İciyo musunuz
Ben içmeye çalışıyorum bu sıcak günlerde soğuk soğuk çok iyi geliyor 🌺

Ben bugün 4+0 dayım iki gündür merdiven inip çıkarken kendimi yordugumsa çok ayakta kaldigimda falan kasık agrım oluyor dinlenince geçiyor anlık girio çıkıyor ben de tribe girecek gibi oluyorum ama insallah yerleşme ağrısıdır diye tutuyorum kendimi
Çok doğal belirtiler canım her adet döneminde aynı şeyleri hissetmen bile olası

Kuzu hadi senin 6 da belirti yok. Ben 11 e geldim kasık ağrısı vs yok hiç. İnşallah her şey yolundadır 😢
Sen kalp atışını gördün.. Demekki normal herşey..
Arkadaş ikizlere hamile belirtisi yok. 12. haftaya girdim. Takılma dedi. Mide bulantısı bile yaşamadım dedi.

Erigi tuzlu yemeğe çalış insanın içini bastırıyor 😋😋 erkekler neden böyleler banada kaju almayalım diyordu sanki bebekle ilgili bir şey duymuştum demişti 😂😂😂😂
Benim eşim şimdi engelli çocuklara ders veriyor. Ne duysa bana diyor..
Diyorum bırak bende bir sürü ilişki biliyorum. Su bile otizm ile ilişkili napalım içmeyelim mi :KK70:

X