2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Sütüm çoğalmış yetiyor şükür ilk zaman hiç yoktu denicem inşallah canım

Bizde aynı bugün kontrole gittik kilo almamış hiç 1 haftada mamayı cogalttik öğün sayısını yani sarılık için de kan Verdik inşallah yüksek çıkmaz benim eşimde mamaya karşıydı ama bugün bebeğin kilo almadığını ve sariligini yükselttiğini duyunca vermelisin mutlaka dedi

Ben bugün bebeğimle ölümden döndüm. Cok kötüyüm hala Hastaneden bugün taburcu olacaktık. Sabah gıda zehirlenmesi nedeniyle fenalastim. Bağırısim servis koridorunu inletmis. Ben böyle fena bir kramp görmedim alttan üstten gitti. Kabızlık çektiğim için de ishal çıkamadı yukarı çıktı. Günlerdir tuvalete çıkamadığımi söyledim lavman istedim. Oralı olmadılar.hastane yemekleri berbat şeker hastasına uygun değil. Ust katta kafeteryadan aldik benim gibi baskalari da zehirlenmiş . Allah korudu çok yüce. Moralim çöktü. Bebeğin nstsi hoşuna gitmedi doktorun düzelene kadar burdayım. Serum bağlandı az önce. Ağlıyorum artık. Sinirlerim çok bozuk. Nolur dualarınızı esirgemeyin

Geçmiş olsun, çabuk iğleşirsin umarım

15 çıkmış kanda bizimde bol bol emzirecem ben.. Sütüm yetiyor şuan doymadığını anladığım zaman ben de veririm mamayı.. Umarım atlatırız çok geçmiş olsun canım

Cok gecmis olsun, hastanede daha da hasta olmak Kabul edilebilir degil://// Insallah toparlanirsiniz bir an once ikiniz de

Kesinlikle çok farklı sancı başta hafif şekilde geliyor başta o değildir diye düşünüyorsun ama düzenli olunca ve sancı artınca anlıyorsun zaten benim bide kahverengi akıntı geliyordu ordanda anladım bir nebze zaten . Normal doğum zorluğunu kelimelerle anlatamam yaşamayan bilmez ama kesinlikle çocuk doğana kadar tüm ağrı çocuğu cikartyiklarinda yeniden dünyaya gelmiş gibi hissediyorsun çok faklı bir duygu

Gerçekten Rabbim hepimize en iyi şekilde doğum nasip etsin sen şükür atlattın tamam çok zorlanmış olsan bile şimdi en güzel kısımlarını düşün artık boşver hiç odaklanma o çektiğin ağrı kısmına

Geçmiş olsun canım.ev uzak mi evden yemek getirin bari inşallah herşey yoluna girer üzülme

Benimde annen cuma günü gelecek. Dün aşırı sancim vardı ne olduğunuds.anlamadim ama hiç böyle olamamıştı ağladım hazir deglim diye bugün iyiyim şükür
Artı 1 ben annem pazartesi gelecek. Ablam sancım başlayınca hastane için gelecek
Ay beklesin ne olur bebeler analarımızı yaa benimki bide yazık araba tutuyor onu gelip bir gün kendine gelsin ani gelse birinin de ona bakması lazım

Merhaba doğum hikayenizi paylaştınız mı? Okumak isterim.

Ay beklesin ne olur bebeler analarımızı yaa benimki bide yazık araba tutuyor onu gelip bir gün kendine gelsin ani gelse birinin de ona bakması lazım
Bizim mesafe kısa Allahtan 2 saat ya kaynanam yakınımda bana bakma işini evde yapar ama hastane işlerini beceremez. Annem yapar ama. Ablamla aramda 12 yas var benim bi annem de o gibi aslında ilk dogumumda da hastanede eşimle beraber o vardı annem o zaman rahmetli babama bakıyordu gelememişti. Ablamla hastanede cok iyiyiz hem de genc yine o gelecek nasipse ama calısıyor o yüzden sancı başlayınca gelcek

Benimki için mesafe kısa olsa bile değişmez şimdiden beni araba tuttu diyor kadın arabaya binecek onu biliyor ya benim ablam yok bir tane kız kardeşim var bebek işinden anlamaz ama tüm süreçte elim ayağım oldu bir gün ona nasip olursa başka ilde bile olsa ne zaman gel dese giderim, bazı eşyaları bile ona göre seçtim o da kullanır diye istersen bir haftalık izin alayım diyor ama kıyamıyorum izin günü bitmesine o da sadece doğumda yanımda olacak

Annene katılıyorum otobüse bineceksin deseler midem bulanır benim de hemen

Kız kardes mükemmel birsey Allah herkese en azından kız kardes kadar sevebileceği birini nasip etsin. ablam dogum yaptığında 10 ve 17 yasındaydım şimdi yeğenlerim biz gelmeden doğurma sakın teyze diyolar

Çok şükür canım almışsın kucağına bende normal istiyorum ama bu kiloyla haftaya gelmezse sezeryana da gidebilir.alttan dikiş neden attılar irimiydi bebiş.yaklaştıkça daha çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…