2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kalp atışı rutindi bişey demedi hiç birde bugün nts ye aç çağırdı zaten hali yoktu bebenin benim dersen canım çıktı ilk kez sırt üstü duramadım bile içim çok kötü oldu yani inşallah haftaya kalır dayanır hayır bence keşke bize demeseler bu kordon işini yine de insan duyunca içi ürperiyor

Sen haftaya dayansın diye sabrediyosun bende artık gelsin istiyorum 39 a gitçez hala sancı falan yok

Benim hastanede oturarak nst çekiyorlar cok rahatmıs ben de bunu ilk kez gördüm.

Haklısın demese daha iyi kafamız rahat olacak takmıcaz. Bunun için yurtdısı güzel işte az ultrason az endişe

Sen haftaya dayansın diye sabrediyosun bende artık gelsin istiyorum 39 a gitçez hala sancı falan yok
Ya benim sezeryan olacak öyle olmasa yine kafana göre takıl derim bide cuma ailem gelecek onları az beklese fena olmaz hani benim de sezeryan pazartesi değil salı olsa zaten 39. Hafta girmiş oluyor

Benim hastanede oturarak nst çekiyorlar cok rahatmıs ben de bunu ilk kez gördüm.

Haklısın demese daha iyi kafamız rahat olacak takmıcaz. Bunun için yurtdısı güzel işte az ultrason az endişe
Ay oturarak mı ne güzel bugün bide üşümeyeyim diye karşıma klima açıldı Allahım onun sıcağı açlığın verdiği içten ateş kesin o bir sancı ondan oldu gerçekten bunu bana dedi son 5 günüm bak nasıl bebe hareketi takibi ile geçer

Yuruyus yap canım sıkıca giyin cık dısarı bir saat falan yürü. Dün doktorum bana oyle dedi.

Aynı ya bebişlerimizin doğum tarihi hadi bakalım sağlıkla gelsinler

Bence var daha baya doğurmayan
Evet evet ben de varim :) hatta herkes doguracak ben sona kalicam gibi bile hissediyorum ://
Bu arada dogurmayanlar olarak mesajlarda yazalim mi kizlar kac haftalik oldugumuzu? Ben takip edemiyorum kim kac haftalikti, kac haftalik dogurdu vs.

Ben: 37+5
Gunum yok once normal denenecek gibi.

Benimde 2 saat kafası arafta kaldı yavrucuumun çok üzülmüştüm ama sorun olmazmış. Çok geçmiş olsun hayırlı olsun

Her yere yazmak istiyorum. Normal doğumnyapacak arkadaşlar doğum yapılan masada yanlarda tutacak var ıkınırken oraya tutunun rahat edin. Ben öyle bir tutacak olduğunu bilmiyodum bana 2 saat sonunda tutacağı tut dedi yaşlı bi hasta bakıcı sonrası 10 dk sürdü. Bir de depend külot bez çok elzemmiş cidden

kenardan tutup güç almıştım bende çeneyi kaburgaya dayamak önemli yüzde kılcal damar için sıkıntı olmasın diye ilk doğumumda ebem demişti

Az önce yazdığım gibi bugün 38+0 gün olarak 16 ocak benim değil ama doktorun az bi normal deneme umudu vardı galiba bugün açıklık bakacağım demişti kordon görünce onu bile bakmadı

Maşallah canım her şey yolunda benden önce dogurcaksin
Senin ki de tesbih niyetine kordonla oynuyor içerde
Sağlıcakla doğsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…