2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Saol canım sütüm geliyor şükür şimdilik.
3270 Gr 47cm doğdu.
Sagma makinam yok. Sürekli memede ama

Ne aldiniz makinayi? Monchi fazlasını aliyor diyrolar
Avent Philips. Yeni almadım. Ablamındı. Ondan aldım.
Evet canım mastit olma dikkat et,benim 2. ya birincide perişan oldum aldım bu sefer avent yeşil olanı bakarsan iyi gibi çekişi denemedim çok ama
Avent vardı ablamda, ondan aldım. Ne rahat, şükür. Bazen meme ucu çok ağrıyor diye çekip, uyku arasında biberonla veriyorum

Düzelir canım arkadaşımın çocuğu vakumla doğumdan bildiğin kafası uzamış şekilde doğdu ama sonrasında düzeliyor normalmiş yamukluk bu tarz durumlarda

Yeni geldim doktordan eve bide aç gel demişti dışarda güç bela bişeyler yedim içim feril feril oldu açlıktan

Şimdi kızlar benim bebe son dk yine boynuna bir tur kordon dolamış ama şu zamana kadar şükür hiç hareketlerinde sorun yoktu, suyu iyi, kan akışı iyi, nts de 1 tane sancı çıktı 70 lerde, bence bir tane de 50 lerde vardı onu önemsemedi galiba çocuk doğum kanalına vs girmemiş pazartesi ye dayanır dedi 38. Haftanın son gününe sezeryan vermiş oldu 16 ocak içerde iki büklüm olunca boyu net ölçemedi kiloyu da tam ölçemiyorum ama 3.500 diyelim dedi

Cuma son kez bir daha bakacak coraspirin kesti zaten oksaparı da pazar vurma dedi, bu kasılma ağrı artarsa hemen saat kaç olursa söyle dedi su ve kanamada zaten anında gel dedi o klasik, döne döne sordum ani suyum gelirse 1 küsür saat yol var kordon sorun olur mu diye olmaz dedi olsa zaten beklemez herhalde böyle rahat olmaz. Eşim de diyor hocam cuma bir 4 saat ilçede olmayacağım ani bişey olursa deyince ben getiririm sen önümüze gelirsin diyor çok iyi ya bugün doktorun bile gözü doldu bu günleri gördük diye bende son durum bu

Bende 17 ocakta olacam oğlum seçti hayrli olsun.banu çiftçinin YouTube doğumun başlaması diye videosu var su gelince 4 saat var diyor. İnşallah hayırlı doğumlar

Bende 17 ocakta olacam oğlum seçti hayrli olsun.banu çiftçinin YouTube doğumun başlaması diye videosu var su gelince 4 saat var diyor. İnşallah hayırlı doğumlar
Doktora güvenmekten başka çarem yok artık son 5 gün bebeğe stres de yüklemek istemiyorum ama keşke bizlik bişey yok ya misal söylemeseler kordonu bugün sözde açıklık vs bakacaktı ama kordon da olunca bakmadı bak tam sezeryana dönmüş oldu sağlıkla gelsinler de

Doktorla anlaşınca yapılıyormuş bir de erken gitmekle alakası var dedi doktor ben Çam sakurada yaptım öyle doğumhane falan yok odada yapıyorsun doğumu bebek odada yanında küvezde oluyor her şey bütün cihazlar odadaydı

O hadi hayırlısıyla gelsin minnak canım. Kordonu sorun etme benim oğlan 2 tur dolamıstı sancı zamanı stresten kalp atısını etkilemiyorsa cok dolamamıs stres olma bebişi de etkilemesin. Yaa herkes haftaya doğuruyor bir ben kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…