2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ay çok pardon aşağıda LalE_1783 ün mesajında görünce dank etti bende. Panorama yerine genoks diyecektim. Onlar tr de sonuçlandırıyor çünkü Z Z e r d e c a l

neden emin değilsin, durumun varsa hiç zaten düşünme
yaşın kaç 30+ sa öneririm
aslında yaşım 27 riskli bir durum yok genel olarak ama fetal ikili taramadaki çoğu şeyi de kapsıyor gibi anladım ben okuduklarımdan. bir de kuzenim sadece fetal yaptırmış yakın bir arkadaşına ikilide risk var demişler 2 hafta boyunca içi içini yemiş sonrasında fetal bakmışlar bir şey çıkmamış çocuğu da çok sağlıklıymış o yüzden ben direkt fetal yaptırdım dedi. ama duyumlarla olmuyor bu iş sanırım ya pek anlayabildiğim bir konu değil şu an için kafam biraz karışık.

Senin ki bence de kiz , du bakalim

Aa türkiye de mi , doktorum amerikaya ilettiğini söyledi ben bugün arayamadım ama özellikle hem bunu hem dediğiniz 70 anomaliyi soracağım teşekkür ederim

Aa türkiye de mi , doktorum amerikaya ilettiğini söyledi ben bugün arayamadım ama özellikle hem bunu hem dediğiniz 70 anomaliyi soracağım teşekkür ederim
Ben de simdi aradim Panorama'yi tekrar.
Tum sorulari sordum ve kendilerinde karar kildim.
Yarin drum ile randevum var,ardindan kan ornegini verecegim,eve gelecekler.
Burda yazmam dogru olmaz ama Genoks u kafadan attim ben

Kafa karışıklığına gerek yok ki
Olay çok basit
İmkanın durumun varsa direkt fetal dna
Nokta
Ramzi teorisi tuttumu
Noo erkekti
Senin ki bence de kiz , du bakalim
Kız kız hiç şüphe yok

Kızlar calisan anne adaylari. Ayda 1 gebelik icin muayeneye gittiğiniz günler 1 gün ücretli izin hakkınız var unutmayın. Ayda 1den fazla gidiyorsanız eğer kanuna göre maalesef en çok Ayda 1 kullaniyosunuz. Muayeneye gittiğiniz gün muayene belgenizle birlikte üst yöneticinize verin. O günü ücretli izin kullanma hakkınız var. Bilen vardır mutlaka ama bilmeyen varsa bilginiz olsun

Çalışan hamişlere bi soru, müdürünüze ne zaman söylemeyi düşünüyosunuz?
Ben ocakta soylucem çünkü suan 2.bir terfi asamasindayim. Suan söylersem kesin vermezler. Ocak başı terfiler açıklanıyor. Ocağa kadar takvime baktim da şimdi. Mesela 1 ocakta 26 haftalık oluyormusum. Ins çok belli olmaz karnim

Benim iş yerinde biri 6 aylık hamile. Hiç anlamıyoruz bakınca. Belli olacağını düşünmüyorum 26 haftada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…