2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Aa ben bilmiyodum daha bugün yarım gün için izin aldım madem böyke hakkımız var tam gün mü alsam

Bnm iki kızım var illk kızım 10 haftalıkken hissettim ikinci kızım 8 haftalıkken hissettim kimse inanmaz diye eşime gösterdim eşim hemşire evet dedi bebek bu komşumuz dedi tmm dedi buda kız şimdi 3 cu ye hamleyim 14 hafta oldu hissetmedim sürekli soruyolar hissettinmi kizlar erken selam veriyomus

Bnm iki kızım var illk kızım 10 haftalıkken hissettim ikinci kızım 8 haftalıkken hissettim kimse inanmaz diye eşime gösterdim eşim hemşire evet dedi bebek bu komşumuz dedi tmm dedi buda kız şimdi 3 cu ye hamleyim 14 hafta oldu hissetmedim sürekli soruyolar hissettinmi kizlar erken selam veriyomus

Olsun sağlıkla gelsin de ne güzel erkenden öğrinmişsiniz :)
Sizde anliyomusunuz sultasultan90 erkek dedi ikraumranda ikinci USG kız dedi bu cuma ogrenecem ama bilmiyorum çok heycanliyim herkes bişey diyo banada ramziye göre erkek gibi geliyo

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-16-13-25-08-618_com.miui.gallery.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2022-09-20-09-06-29-960_com.android.chrome.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 32
Benim iş yerinde biri 6 aylık hamile. Hiç anlamıyoruz bakınca. Belli olacağını düşünmüyorum 26 haftada.
Bazılarında zor anlaşılıyor aslınsa ilk haftalardan göbeğim çıktı yazanlar var ama 20. Haftaya kadar benim sanırım hiç anlaşılmaz gibi hissediyorum şimdilik

Kızlar bu arada ben bu sabah tartıldım ve resmen bunalıma girdim 53 le hamile kalmıştım 56 olmuşum bu kadar kısa sürede bu kadar aldıysam doğuma nasıl giricem sizde durumlar nasıl

ben de şu an 11+6 yım.henüz söylemedim ama ne zmn söylicem diye hep düşünüyorum

Kızlar bu arada ben bu sabah tartıldım ve resmen bunalıma girdim 53 le hamile kalmıştım 56 olmuşum bu kadar kısa sürede bu kadar aldıysam doğuma nasıl giricem sizde durumlar nasıl
İştahım yok. Öğlen yemek yiyorum akşama hiç acıkmıyorum. Kilo da almıyorum doğal olarak. Ama sağlıklı bir şey değil benim durumum. Ama bu kadar kısa sürede 3 kilo almak da sağlıklı değildir herhalde bilemedim

siz yine 53 ile hamile kalmışsınız. ya ben .73 ile hamile kaldım doğuma kadar 90 ı geçerim kesin

Herkese günaydın kızlar yarın bu saatlerde randevum var 8+6 olucam inşAllah miniğimi büyümüş olarak görürüm

Karından bakıldıysa erkek canım benim
Tesekkur ederim ins hayırlısı ile bnde 14+1 oldum bilmiyorum eşimin doğum günü erkek olduğunu bilsem supriz yapacam ama biri kız dedi biri erkek Dr gidemiyorum nedense iki kızdan sonra mı ne için kız diyo sayfada sizden başkada iyi anlayan varmı biri daha baksın gideyim öğreneyim bide Dr bizden 5 dakika yakında

Çalışan hamişlere bi soru, müdürünüze ne zaman söylemeyi düşünüyosunuz?
ben yeni bir iş teklifi aldığım gün öğrendim hamile olduğumu, bir gün sonra kabul ettiğimi söylerken direkt söyledim konuyu baştan. ama sağolsunlar çok anlayışlı davranıyorlar, müdür duyar duymaz çok sevindim ne güzel falan dedi, hatta yeni başlamama rağmen evden çalışmam konusunda çok yardımcı oluyorlar, sürekli olarak soruyorlar bir konu varsa söyle vs. diye. malesef ki atıp tutuyorlar ama iş pratiğe gelince terfide izinde işe başlamada hep sıkıntı oluyor. o yüzden vermezler diyorsanız hiç söylemeyin, söylemek zorunda da değilsiniz zaten.

bilmiyorum eşimin doğum günü erkek olduğunu bilsem supriz yapacam ama biri kız dedi biri erkek Dr gidemiyorum nedense iki kızdan sonra mı ne içim kız diyo sayfada sizden başkada iyi anlayan varmı biri daha baksın gideyim hastaneye

Bencede sağlıklı değil canım ilk gebeligimde ilk 4 ayda 6 7 kilo vermiştim 2. De ilk 4 Ay hiç almamıştım şimdi bu durum çok tuhaf geldi ve moralimi bozdu açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…