2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bencede Bi Dr daha görün canım artık belli olmuştur 14 hafta madem eşinin dogum günü güzel Bi surpriz olur kalbindekini nasip etsin inş Rabbim

Bencede Bi Dr daha görün canım artık belli olmuştur 14 hafta madem eşinin dogum günü güzel Bi surpriz olur kalbindekini nasip etsin inş Rabbim
Bilmiyorum eşim 3 kız babasida güzel olur diyo bı oğlum olsada güzel olur rabbim hayırlısı ile nasip etsin bn Urfa'da yaşıyorum kız olursa erkek için tekrar isterler eşimin ailesi 24 yaşındayım 3, çocuk bu erkek olsa artık istemiyorum çocuk yine de hayirlisi

Gidip ogrensem ilk size soyliyecem çünkü ilk siz erkek dediniz ins bugün yarın gidecem biraz karnım agriyo mecbur gidecem korkuyorum bişey olur diye
Teoriye göre ole canım bide karın şekline fln bak yayıldıysa kız derler daha kucuk daha sivriyse eekek diyorlar karnın nasıl

Karnım öne doğru yanları boş kizlarimda olduğu gibi değil bide hareket etmedi daha kizlar iki aylıkken hareket etti herkes erkek demişti ama erken hareket eden kizmis
O zaman bence erkek canım bak kızlarda yayıldıgını söylemişssin bunda daha sivri ramzin de erkek gösterdi bence erkek haberi alıcaksın bakalım bende yayıldım iyice yanlardan karnım cok çıktı şimdiden merak ediyorum bende

Teoriye göre ole canım bide karın şekline fln bak yayıldıysa kız derler daha kucuk daha sivriyse eekek diyorlar karnın nasıl
Bakın bunlarda iki kızımın teoriye göre kız değil mi

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-16-13-25-00-162_com.miui.gallery.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_2022-09-16-13-24-56-504_com.miui.gallery.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 40
Birde bizim burda hamilenin başına habersiz tuz dökerler burnunu kasirsa erkek bacak kısmını kasirsa kız bizde tutuyo denediniz mi

Birde bizim burda hamilenin başına habersiz tuz dökerler burnunu kasirsa erkek bacak kısmını kasirsa kız bizde tutuyo denediniz mi
Yaaa hiç denemedim canım yüzük testi denedim daire çizdi karnım suan yayıldı ramzide sagda bekliyorum bende merakla tutucakmı

Canim biz ne desek boş ramzi denilen şey teori bilimsel hic bir geçerliliği yok burada tutan arkadaşlar da var tutmayan arkadaşlarda, doktora gidip öğrenmen en mantıklısı, burda herkes erkek dese de doktor kız derse kızdır yani, kendini neden bu kadar yoruyorsun, gercekten seni de anlıyorum ama hayırlısını dile lütfen

İns gidecem bu hafta randevu bulursak gidecez artık içim kız diyo zaten gitsem şaşırmam hayırlısı artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…