2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

Eklentiler

• 20220920_130857.jpg
    20220920_130857.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 51
Kızlarr fetal dnayı nerelerde yaptırdınız yada yaptırcaksınız ? Doktor panoramayı önerdi arayıp bilgi alacağım ama merak ettim sizler nerede yaptırdınız
Selamlar
10+3 te kan verdim, haftaya sonucu alacağım inşallah. Firmanın adını unuttum ama gittiğim kliniğin önerdiği bir yerdi. İspanya’ya gönderiyorlarmış kanı. Sonuç oradan geliyormuş.

Panoramanın adını da sonradan öğrendim. Sanırım Türkiye’de bakıyor onlar. Daha önce bilsem panorama da yaptırırdım. 7700 tl verdim ben, sadece 3 kromozom değil tüm kromozom bakılsın istedim. Ekstra 45 euro istediler onun için, mecbur verdik. Yaşım 35. 30 dan küçük olsam ikili test ile devam ederdim sanırım

Kızlarr fetal dnayı nerelerde yaptırdınız yada yaptırcaksınız ? Doktor panoramayı önerdi arayıp bilgi alacağım ama merak ettim sizler nerede yaptırdınız
Canim ben Panorama ile gorustum.
Amerika 'ya gonderiyorlar.
350$ demisti bana.
Ama benin aklimi Genoks cok karistirdi.
70'e yakin anomaliyi tariyor.
Panorama'nin brosurunde boyle bir bilgi goremedim.Gorustugumde sormayi da unuttum.
Genoks Turkiye'de sonuclandiriyor.Birkac sikayet okudum,o yuzden ondan da emin olamadim.
Bu arada bana da dr um Panorama yi onermisti.
Sen gorustun mu bu arada?

hiç bişey söylemedi bence gördü ama söylemiyor

ama herkes kız diyor
nub teorisine göre de kız
Doktor da bir şey dememiş 🤔Şimdi gördüm mesajını. Seninle ben genel olarak bulantısız ve rahat bir hamilelik geçirdik şimdiye dek. Bakalım cinsiyet aynı olacak mı. Takipteyim bu konuda seni😁 fetal dna sonucu bi çıksa da öğrensen hemen😇

Doktor da bir şey dememiş 🤔Şimdi gördüm mesajını. Seninle ben genel olarak bulantısız ve rahat bir hamilelik geçirdik şimdiye dek. Bakalım cinsiyet aynı olacak mı. Takipteyim bu konuda seni😁 fetal dna sonucu bi çıksa da öğrensen hemen😇

canım ben ölçtüm biçtim tarttım benzettim falan bugün ve diyorum ki benim bebiş kesin kızzz :KK37:
seni de peşimden bekliyorum ama sen erkek istiyordun galiba dimi

canım ben ölçtüm biçtim tarttım benzettim falan bugün ve diyorum ki benim bebiş kesin kızzz :KK37:
seni de peşimden bekliyorum ama sen erkek istiyordun galiba dimi
Önce hep erkek dedim öyle istedim ama şimdi de kız olsa keşke diyorum. Sonra yine fikrim değişiyor. Hangisi olsa çok sevinirim herhalde. Eşim kız istiyor. Benim de bu ay sonu 12.haftam dolacak. Bekliyorum bakalım🥰

Önce hep erkek dedim öyle istedim ama şimdi de kız olsa keşke diyorum. Sonra yine fikrim değişiyor. Hangisi olsa çok sevinirim herhalde. Eşim kız istiyor. Benim de bu ay sonu 12.haftam dolacak. Bekliyorum bakalım🥰

biz ortada çocuk yokken bile kız üzerine konusurduk
sonra bebek olunca hep o kız gelecekmiş gibi davrandık
sonra rüyalarda falan erkek vs görmeye/ görülmeye başlanınca eşime dedim ki gel biz kız beklentisni kenara bırakalım hatta modumuzu değiştirelim kendimizi erkek gelecekmiş gibi örgütleyelim.
beklentiyi değiştirdim tam erkeğe yönlendim bugün herkes kız kız
nub teorisi kız gibi çıkınca şu an bir tuhaf oldum.
yeniden kıza yükselmeye çalışıcam şimdi :anne:

X