2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Sağ sol göğüs olayını ilk kez duydum. Benim sağ daha büyük. Kız mı oluyor😁
Çocuklu anneler bizi bilgilendirebilir.
Ama kesin hemen bunu da çürütürler şimdi

Anladim canim ben 2li yi yaptirdim vide doktor ense kalinligina falan bakmis galiba sonuclarimi goturdum guzel sonuclar dedi 1 ay sonra bekliyorum dedi pek bisey soylemedi yani zaten doktor konusunda kararsizim degistirsem mi acaba diye sanki cok detayli bilgilendirmiyo gibi geliyo bana o zaman bende 20. Hafta falan baktiririm heralde detayli doktor yonlendirir
Aynen canim zaten bende de enseye de bakıldı detayli da , 20 de gitsen yeterli, biz işte bonus bide cinsiyet tahmini almis olduk😅 bi sorun görse zaten söylerdi bi sıkıntı yok demek ki, rahat ol 🌸

Yasak olduğunu duymadım bilmiyorum da . Ama kimsenin siteyi bırakmak gibi bı çabası yok bu şikayet çok yersiz . Bizler birbirimizin samimiyetine güvendiğimiz için grup açmak istedik herşey burdan atılmıyor . Ben 2019 temmuz anneleriyle de hala görüşüyorum ozamandan beride kkk aktif kullanıyorum. Herkes gruba girmek zorunda değil illa sitede kalanlar da olacak haliyle burdada konuşma sohbet devam edicek .
wp grubunuza benide alırmısınız benimde bat 26 haziran

Benim doktorum 12.haftada detaylı ultrason bakacağını söylemişti. Burnuna ve ensesine vs. Detaylı bakmak diyince bunu anlatmaya çalışmış olabilirler. Başka bir şey varsa bilemiyorum.
Benim doktorum da gecen hafta ense kalinligina bakmis ama burun kalinligi bakilmamis ayrintili falan da demedi bana ama bilemiyorum

Normalde ayda bir demişti sonra riskli gebelik kontrolüne geçince 15 günde bire düştü her gün çağırsalar üşenmem her gün giderim 😂
Ben deee😂 ahhh ahh çarşamba yeni doktora başlıyorum. Çok heyecanlıyım. En güzel günüm bu muayene günleri benim için. Tabi her şey yolunda devam ettiği sürece inşallah🙏🏻🥹 hatta özele gidiyorum bir de devlete mi gitsem başka birinden de mi fikir alsam diye düşünüyorum bi yandan. Hem randevu günümü de kendim belirleyeceğim😄 bilemedim

Aynen canim zaten bende de enseye de bakıldı detayli da , 20 de gitsen yeterli, biz işte bonus bide cinsiyet tahmini almis olduk😅 bi sorun görse zaten söylerdi bi sıkıntı yok demek ki, rahat ol 🌸
Ayy bende istiyorum ya cinsiyet tahmini erken diye soramadim gecen hafta bakalim yarin devlette bi doktora gidicem hazir randevu bulmusken oyle bi baksin diye belki bisey der 🤷‍♀️

Ayy bende istiyorum ya cinsiyet tahmini erken diye soramadim gecen hafta bakalim yarin devlette bi doktora gidicem hazir randevu bulmusken oyle bi baksin diye belki bisey der 🤷‍♀️
Bir gün önce gittiğim kadin dogumcu demedi, ama perinatolog diyebilir detayli ultrasonda dedi o hakikaten ultrasonu açar açmaz cinsiyet tahmini mi söyleyeyim mi dedi🤣 ben ama birsey almayacağım 16. Haftayı bekleyeceğim o kontrolüm de netleşir, daha 12 hafta nolur nolmaz diye düşünüyorum

Normalde ayda bir demişti sonra riskli gebelik kontrolüne geçince 15 günde bire düştü her gün çağırsalar üşenmem her gün giderim 😂
Haha ben sabirli bi insanimdir beni de ayda 1 cagiriyor doktorum 3 hafta unutuyorum tamamen son 1 hafta kala merak etmeye basladim :)) buyudugunu gormek istiyorum suan sadece

Benim doktorum da gecen hafta ense kalinligina bakmis ama burun kalinligi bakilmamis ayrintili falan da demedi bana ama bilemiyorum
Her doktor başka. Kimine şimdiden demir ilacı verilmiş. Benimki 20.haftadan sonra vereceğini söyledi. Aynı olmuyor yani süreçler.
Hepimiz kendi doktorumuza göre hareket ediyoruz.
Benimki ikili tarama yaptırmayacağımı söyledim diye detaylı bakacağım da demiş olabilir. Hiçbir tarama testi veya fetal dna yaptırmayacağım için sanırım.

Her doktor başka. Kimine şimdiden demir ilacı verilmiş. Benimki 20.haftadan sonra vereceğini söyledi. Aynı olmuyor yani süreçler.
Hepimiz kendi doktorumuza göre hareket ediyoruz.
Benimki ikili tarama yaptırmayacağımı söyledim diye detaylı bakacağım da demiş olabilir. Hiçbir tarama testi veya fetal dna yaptırmayacağım için sanırım.
Evet sanirim her doktorun kendine has sureci yurutmesi. Bakalim belki benim doktorumda onumuzdeki ay daha detayli anlatir ben 2li testi yaptirdim cok sukur bi sorun gozukmuyo simdilik. Insallah hepimiz saglikla geciririz sureclerimizi 🙏

Bir gün önce gittiğim kadin dogumcu demedi, ama perinatolog diyebilir detayli ultrasonda dedi o hakikaten ultrasonu açar açmaz cinsiyet tahmini mi söyleyeyim mi dedi🤣 ben ama birsey almayacağım 16. Haftayı bekleyeceğim o kontrolüm de netleşir, daha 12 hafta nolur nolmaz diye düşünüyorum
Ya ne guzel buyuk ihtimal demis ama belli olmaz tabi beklemek daha iyi olur. Insan cok merak ediyomus ya ben bi de eskiden sey derdim ben dogumda ogrenmek istiyorum falan 🤣

kızlar sırt ağrısı çeken varmı cok dayanılmaz olmaya başladı artık yaşam kalitemi düşürdü ve masa başı çalısıyırum sadece eve gittimde uzandığımda hafifliyor

Ben deee😂 ahhh ahh çarşamba yeni doktora başlıyorum. Çok heyecanlıyım. En güzel günüm bu muayene günleri benim için. Tabi her şey yolunda devam ettiği sürece inşallah🙏🏻🥹 hatta özele gidiyorum bir de devlete mi gitsem başka birinden de mi fikir alsam diye düşünüyorum bi yandan. Hem randevu günümü de kendim belirleyeceğim😄 bilemedim
Bende ozele gidiyorum normalde doktorum 3 hafta sonra cagirmisti ama ben dayanamadim bu hafta sehir hastenesinden randevu aldim fazla randevu goz cikartmaz herhalde 😬😬

Evet sanirim her doktorun kendine has sureci yurutmesi. Bakalim belki benim doktorumda onumuzdeki ay daha detayli anlatir ben 2li testi yaptirdim cok sukur bi sorun gozukmuyo simdilik. Insallah hepimiz saglikla geciririz sureclerimizi 🙏
devlet de mi özel de mi yaptırdınız acaba ikili tarama testini .bi de kaç hafta kaç günlükken yaptırdınız

kızlar sırt ağrısı çeken varmı cok dayanılmaz olmaya başladı artık yaşam kalitemi düşürdü ve masa başı çalısıyırum sadece eve gittimde uzandığımda hafifliyor

Sırt değil ama bel çekiyorum
Evden kırlenr getirdim arkaya koyuyorum masa başı bende malum..
Ama yeri geliyor yetmiyor
Bel destekli yastıklar var onlardan alabilirsin

X