2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
grubun yarısı uçmuş çok okuyamadım ama bir wp grubu meseleymiş galiba?
ee herkes diğer gruplarda şöyle yaptık böyle yaptık yazıyordu bizim gruba mı sorun oldu anlamadım
tülaylarrrr geri dönünnn :mad:
Aslinda sikayet eden arkadasta kotu niyetli degil gibiydi ama olan oldu. Ayri bir yerden konusulunca burasi anlamini yitirecek diye dusundu bence hakliydida ama keske boyle olmasaydi sonucu 😕 kisa surede doner hepsi umarim

Ya kizlar soya sos yedim ben bugun yedikten sonra aklima geldi baktim internetten genetigi degistirilmis gida sinifinda oldugu icin kesinlikle yenmemesi gerekiyor yaziyodu bi kereden bi sey olmaz dimiiiii :110:

Ya kizlar soya sos yedim ben bugun yedikten sonra aklima geldi baktim internetten genetigi degistirilmis gida sinifinda oldugu icin kesinlikle yenmemesi gerekiyor yaziyodu bi kereden bi sey olmaz dimiiiii :110:
Korkma canım Bi kereden bisey olmaz arkadasinda dediği gibi su an hersey değişmiş hersey kanserojen o zaman takıntı yapmaktan hayatı yaşayamayız

Belirtilerimiz ayniymis bende de tik yok,tatli istegi sifir sadece gogus agrisi :) ben ilk ogrendigimden beri erkek diye dusunuyorum icime doguyo hic kiz fikri aklimdan bile gecmedi ki normalde kiz bebekciyimdir..heycanla bekliycez mecburr 😄
Benim eşimin tek hayali kız çocuğu olması ben de kız isterim tercih hakkım olsa ama yeter ki sağlıklı olsun cinsiyeti fark etmez 😍 yarın kontrolüm var tam 12. haftayı bitirmiş olacak ödüm kopuyor olumsuz bir şey duyacağım diye bu belirtisiz hallerim beni hep kuşkuya düşürüyor daha önce de düşüğüm olduğundan vakit geçmiyor yarın olmak bilmiyor 🙈

Benim eşimin tek hayali kız çocuğu olması ben de kız isterim tercih hakkım olsa ama yeter ki sağlıklı olsun cinsiyeti fark etmez 😍 yarın kontrolüm var tam 12. haftayı bitirmiş olacak ödüm kopuyor olumsuz bir şey duyacağım diye bu belirtisiz hallerim beni hep kuşkuya düşürüyor daha önce de düşüğüm olduğundan vakit geçmiyor yarın olmak bilmiyor 🙈
Yok yok hic olumsuz dusunme sukretmeliyiz bence bi sikintimiz olmadigi icin :) benim haftaya daha var yahu ben ne yapayim 😄

aynı ben de seninleyim 12.haftam bitecek 2 gün sonra randevum var . çok korkuyorum bi aksilik olucak diye .inşallah bizimledir bebişlerimiz.

X