2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ay kizlar başka bir platformda birine yorum yaptım ama öyle kötü hakaret filan içermiyor kadin bana bi dünya hakaret yazmış bende tiye aldim kendimi uzmeyeyim diye kadin bana beddua etmiş durduk yere halbuki kotu tek söz söylemedim yorumumda bu şekilde beddua tutar mı ya çok üzüldüm açıkçası

Allah'ın adaletine güven sıkma canını

Selam kızlar. Tek yumurta ikiz gebeliğim var. Fetal DNA testi yaptıracaktım ancak bulunduğum şehirde yapmıyorlar. 3 saat uzaklıktaki bir şehire gitmem gerekiyor. Gebeliğim riskli olduğu için yol da gitmek istemiyorum. Tehlikeli olabilir diye. 27 eylülde detaylı ultrasona gireceğim. Fetal DNA testi yerine detaylı ultrason yeterli olur mu acaba

Ben anlayamıyorum bu insanları hiç tanımadığın birinden ne kötülük görmüş olabilirsin de beddua ediyorsun hiç canını sıkma canım beddua döner dolaşır sahibini bulur seninle ne kadar alakası varki bedduası tutsun hiç canını sıkma aynen tiye al geç

Bende sadece detaylı yaptıracağım canım digerlerinde de sadece detaylı yaptırdım zaten detaylı ultrasonda bütün uzuvlari iç organları dikkatlice inceleniyor

Yok canim ya takilma hakli degilse niye tutsun bazi insanlar var oyle agzindan beddua dusmez

Bende sok oldum böyle şeyleri de hiç sevmem açıkçası baktim kadının profile herkese saydırıyor oyle birisymis nerden bulaştım yorumuma sinirlenmiş ondan beddua ediyor ne kadar ayıp

Hayir tabii , neden o kadar sinirlenmiş ki

merhaba, hayır olsun ikizler
detaylı ultrasondan kastınız ikili test değil galiba dimi?
ikili test ile detaylı usg farklı çünkü
ikili test ise fetal yerini tutmaz. doğruluk olasılığı fetalde yüzde yüze yakındır, ikili testte yanlış sonuçlar çıkabilir.
fetal dna yapanlar eve de geliyor bize eve gelip aldılar
ulaşım ücretlerini karşılamayı teklif ederseniz eve de gelirler belki ?

Kizlar bnm bebegimede tahmin edermisiniz iki kızım var bunuda merak ediyoruz bilen biri yazarsa çok sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-16-13-25-08-618_com.miui.gallery.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 41
İkizlerde ikiliyi yapmıyorlar zaten. Ben doğudayım. Çok araştırdım buraya gelmiyorlar. Mecburen benim gitmem gerekiyor. Detaylı usg yi de perinatolog yapacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…