2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Belirtilerimiz ayniymis bende de tik yok,tatli istegi sifir sadece gogus agrisi :) ben ilk ogrendigimden beri erkek diye dusunuyorum icime doguyo hic kiz fikri aklimdan bile gecmedi ki normalde kiz bebekciyimdir..heycanla bekliycez mecburr

Bizim grupta midesi bulanmayan hatırlamıyorum. Bazen azalsa da neredeyse 16. haftaya kadar midemiz bulandı(bazıları 18. Haftaya kadar) ve çoğumuzun erkek bebeği olacak. Kız bebeği olacaklar da aynı şekildeydi tabi hiç alakası yok yani cinsiyetle

Ya cidden her geçen gün cinsiyetin asla yeme içme rutinine bağlanamayacağını öğreniyorum sizlerden. Ufkum açılıyor. Hala şaşırıyorum. Halbuki artık öğrendim ama şaşkınlığım devam ediyor.
Geçen gün kayınvalidem dedi ki erkek çocuklarımda çok çikolata yedim. Kızlarımda ekşi şeyler ve turşu yedim.
Sizin mesaja bakınca dedim ki Hiç genelleme yapılamıyor.
Ben bir tatlı yiyorum bi ekşi. Tuzlu da yiyorum. İlk başta hiç yiyemedim tatlıyı. Ama bugün kocaman bir muzlu pasta yapacağım mesela. yeme rutinim de değişiyor. Cinsiyeti deli gibi merak ediyorum

Kızzlar günaydınn. haftasonu yoktum amaannn neler olmuş öyle çok üzüldüm ben ya kızlarda baya aktiflerdi kötü oldu bu umarım aramıza tekrar dönebilirler. dün o kadar midem bulandı ki sürekli boş öğürdüm ve yerimden kalkamadım karnıma minik sancılar battı dün tam 10 haftalık oldum ondan mı bebek büyüyor diye mi acaba ?

Ben doktordan çıktım arkadaşlar bebeğimin maalesef kalbi durmuş, ödem olmuş. Ağla ağla eve gidiyoruz pazartesi bulunduğumuz yerde bir doktora gidip işlemleri konuşacağız çok üzgünüm
Çok geçmiş olsun. ilk gebeliğimde 7. gaftada kalbi durmuştu ama biz 11. hafta kontrolde öğrendik. Kanama ağrı sızı hiç bişi olmamıştı. Küretajla aldırdık ama 3. ay sonunda tekrar hamile olduğumu öğrendim. Allah sana da hepimize de sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. inş küretaj sonra tertemiz rahimle kısa sürede sağlıkla tekrar hamile kalırsın.

birde cinsiyet için içimden hep kız geçiyor çin takvimine göre kız, dün alyansı yaptık 3 kere onda dakız çıktı ve daha önce arkadaşlarım makas bıçak diye bişey yaptılar onda da kız çıktı ama ramziye göre erkekti sanırım. çok merak ediyorum haftaya 11. haftada randevum var ama daha ne kadar beklicem cinsiyeti bilmiyorum

Bence annenin icine ilk ne doguyorsa o oluyor :)

Canım zor ya bu bulamtı işleri anlıyorum oglumdaykem gün sayıyordum bitsin diye o zamanlar prilamda yoktu, cimsiyetleri konusunda da benimde içimden geçen kız erkek bi tane olunca istemsz bi yönelme oluyo sanırım tabiki sağlıklı olsunlarda Allah bilir
Şimdiden 3 kilo veren bir ben bırakıyorum buraya günaydın herkese
Ay bende 2 kilo verdm ya, zorunda olmasam hiç bişey yemiycem asla acıkmıyorum ve tatlı aşığı olan ben yiyemiyorum

Yaaaa amin inşallah sağolun ne güzel inşallah sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun.
Peki 11.haftada kürtaj için önce ilaç mi vermişlerdi? Genel anestezi mi oluyor? Çok korkuyorum da

Yaaaa amin inşallah sağolun ne güzel inşallah sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun.
Peki 11.haftada kürtaj için önce ilaç mi vermişlerdi? Genel anestezi mi oluyor? Çok korkuyorum da
Bebek 7. haftadaydı ama kese 11di. anestezi ile 10 dkda aldılar. Ağrı sızı yoktu. İşlem bitince uyandırdılar giyindim yürüdüm çıktım. Rahat olun. 3 gün sonra içeride kalan varsa dışarı çıksın diye ilaç vermişti ağızdan ve vajinal almıştım gece. Sabah kalktığımda adet sancısı hissettim tuvalete gittim ve kalan kan parçacıkları gitti. Anında ağrım durdu. Kontrole gittim tertemiz olmuş sıkıntı yok dedi. Korunmadan devam ettim. Zaten rahim kendini hazır hissettiğinde döllenme oluyormuş. 13 Mayısta küretaj yaptım 13 Temmuz son adet tarihimdi. Şimdi tedbiren kan sulandırıcı ve bi iki hormon ilacı kullanıyorum. İnş sağlıkla gelir ve inş sana ve diğer tüm isteyenlere sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder Allah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…