2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
İçini ferah tut bir tanıdığımın bebeği 3 ay boyunca kesede gözükmemiş öyle söylemişti. Geç döllenme olmuştur,güzel haberlerle gel
Yaa inşallah benim de öyle olsun, 17. Günümde yumurtladım biliyorum allahtan yumurtlama tarihimi

Ya belki canı sıkkındır ne bilelim :)
boşver bebişin kendisi inşallah sanatsal faliyetlerini kendisi yürütür :)

hahahhah ayy eş diyince şu cinsellik durumları benim sinirlerimi bozmaya başladı artık diyorum ki ben böyle olacağını bilmiyodum herşeye dikkat aman dur aman öyle yapma tövbe tövbee bu neymiş
Siz ilişkiye devam ediyor musunuz?ben doktor bişey demeden henüz başlamadım yarın sağlıkla görürsem bebeğimi inşallah sorucam doktora ilişki serbest mi diye :)

Doktor bunu nasıl göremedi ve bi yorum yapmadı ben hala onu düşünüyorum benimde randevum yarın birlikte müjdeli haberler alalım inşallah

Benim normal tansiyonum 10a 6 su an bu civardayim şükür
Benim biraz aç kalmak zorunda olsam ya şekerim ya tansiyonum düşüyor ya bayılacak gibi çok kötü oluyorm sizde de böyle mi kan tahlillerimdwde açlık şekerim çok düşük çıkıyor 68 falan ama sürekli yiyorm

merhaba , medipol esenlerde hangi doktora gidiyosunuz acaba orayı öneriyolar burcu hanım var sanırım iyi doktor diyolar.
Fatma hanıma gidiyorum canım Burcu hanım çok beğenildigi için özel randevu alıyorsun daha pahalı imkanın varsa onu tavsiye ederim yoksa Fatma Bilgehan birde yabancı bir doktor var çok eski orada bulgar göçmeni anlarsın zaten kesinlikle tavsiye etmiyorum son dogumum ona denk geldi burda anlatmayayim rezaletti devlet hastnesinde gibi davranmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…