2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Günaydın öyle deme ben hala kalp atışı bekleyenlerdenim benim memelerde koca koca oldu ağzıma değecek bu böyle ne zamana kadar büyümeye devam edecek merak ediyorum

Günaydın öyle deme ben hala kalp atışı bekleyenlerdenim benim memelerde koca koca oldu ağzıma değecek bu böyle ne zamana kadar büyümeye devam edecek merak ediyorum
duyarsın canım benim inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim daha da büyüyeccekmiş son zamanlarda iyice süt dolarken. ya uçları çok komik duruyor yatarken bile zorlanıyorum değince bir yere.

Benim hep bulantili geçti geçiyor malesef. Kilo kaybım devam ediyor alt karnım hafif şişmeye başladı artık birde göğüsler çok ağrıyor ve sık sık idrara çıkma durumu var. Dibine kadar yaşıyorum belirtileri

Canım sen neden bulantı yazdırmadın ben daha daha rahatım sadece sabah öğürmem var gün içinde artık cok vurmuyo

Canım sen neden bulantı yazdırmadın ben daha daha rahatım sadece sabah öğürmem var gün içinde artık cok vurmuyo
Sözde yazdiracaktim doktora gittiğimde unuttum bebisin heyecanıyla benim sabahları ac olunca çok bulantım oluyor biseyler yiyince hafifliyor gün icinde de hep hafif bulantili ve iştahım sıfır, karnım aç olsa da yemek yiyemiyorum 2-3 kaşık alınca hemen midem şişiyor bulantı yapıyor. Artık geçse bitse yemek yemeyi özledim

Kizlar benim cok oturdugumda kasik ve bacak agrim disinda bir belirtim yok normal mi yahu ne bi mod degisimi ne bi bulanti sorgulamaya basladiim boyle olan var mi?

Vallahi canım baya kese var orda. Doktorun numarası yokmu atsaydın bi wp den heyecanlandım ben şimdi. İyiki henen kürtaja karar vermedin bi bekle bakalım cok merak ettim bende hangi gün gideceksin
Valla ben de iki kese görüyorum.
Kist olamaz en son beş ay önce gitmiştim kontrole tertemizdi rahim 5 ayda bu kadar büyüyemez kist olsa diye düşünüyorum.
Yarın her şey belli olur saat 10:30 da inşallah doktor randevusu var.

Aynı ben benim hiç bulantım olmadı, sürekli açım ama bişey yemek istemiyorum. En az 2 lt su içiyorum yarım saatte bir wc deyim :)

Şuan benim yaşadığımı yaşamışsın, 7+2 kese var , yolk kesesi var bebek yok.
Umarım ben de yarın senin gibi mucizeye şahit olurum

Ben olsam giderim duymak istediğin cevap bu gibi geldi

AA evet bak sen söyleyince farkettim bende çok tuvalete çıkıyorum. Normalde o kadar az giderdim ki. Mesela gece uykumdan asla kalmazdım tuvalete. Şimdi 2 hatta bazen 3 kere kalkıyorum.

Kizlar benim cok oturdugumda kasik ve bacak agrim disinda bir belirtim yok normal mi yahu ne bi mod degisimi ne bi bulanti sorgulamaya basladiim boyle olan var mi?
Ben ilk gebeliğimde de öyleydim şimdi de öyle.
Hiç bir belirtim yok sık idrara çıkma göğüs büyümesi ve alt karın hafif çıkması dışında

Ay benim de öyle eşim yatarken falan elini üstüme atsa cek elinii diye bağırıyorum

Çevrendekileri hiç dinleme onlar çok biliyor sanki. Rahat ol stres yapma duyacaksın bebeğinin kalbini Allah’ın izniyle Teşekkür ederim sende sağlıkla al kucağına

Merhaba kızlar bende bugün gidiyorum sonuçlar için usg ye alır mı bilmiyorum Acaba ağrım var falan diyip girsem mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…