2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
kısslar günaydın hepinize 😍😍 işlerin yoğunluğundan sizin yazdıklarınızı okuyorum 2 günde bir falan ama yazamıyordum. herkesin bebişi büyük büyük maşallah benim bir sonraki kontrolüm 27 eylülde 10-11 haftalık olacak 1 hafta gerideydim ya ben usg ye göre bakalım nasıl çıkacak merak ediyorum :) bende durumlar gayet iyi karnım hafif çıktı mide bulantım yok karışıklık var ama prilam içiyorum geceleri 2 tane o iyi geliyor. göğüsler şişmeye devam 😂 27 sinde de usg yi size atarım bakalım ne tahminde bulunacaksınız ben kız hissediyorum 😍😍 hepinizi koccamannn öptüm 💖
Günaydın öyle deme ben hala kalp atışı bekleyenlerdenim 😃 benim memelerde koca koca oldu ağzıma değecek bu böyle ne zamana kadar büyümeye devam edecek merak ediyorum 😃

Günaydın öyle deme ben hala kalp atışı bekleyenlerdenim 😃 benim memelerde koca koca oldu ağzıma değecek bu böyle ne zamana kadar büyümeye devam edecek merak ediyorum 😃
duyarsın canım benim inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim 🥰🥰 daha da büyüyeccekmiş son zamanlarda iyice süt dolarken. ya uçları çok komik duruyor 😂 yatarken bile zorlanıyorum değince bir yere.

Bende en çok uyku hali var. Bulantım hiç olmadı diye dolanırken son bikaç gündür birazcık oluyor çok acıktığımda falan midem hafif bulanıyor. Ama hayat kalitemi düşürecek bi bulantı falan hiç yaşamadım çok şükür. Senin neler değişti vücudunda? Ya ilk gebelikten kalma mini bir göbeğim var o yüzden büyümeye başladı mı göbüşümü hiç anlamıyorum :KK70: ilk gebelikte o kadar dümdüz ve zayıftım ki büyümeye başlayınca hemen anlamıştım :)
Benim hep bulantili geçti geçiyor malesef. Kilo kaybım devam ediyor ☹️ alt karnım hafif şişmeye başladı artık birde göğüsler çok ağrıyor 🤦🏻‍♀️ ve sık sık idrara çıkma durumu var. Dibine kadar yaşıyorum belirtileri 🤣

Benim hep bulantili geçti geçiyor malesef. Kilo kaybım devam ediyor ☹️ alt karnım hafif şişmeye başladı artık birde göğüsler çok ağrıyor 🤦🏻‍♀️ ve sık sık idrara çıkma durumu var. Dibine kadar yaşıyorum belirtileri 🤣
Canım sen neden bulantı yazdırmadın ben daha daha rahatım sadece sabah öğürmem var gün içinde artık cok vurmuyo

Canım sen neden bulantı yazdırmadın ben daha daha rahatım sadece sabah öğürmem var gün içinde artık cok vurmuyo
Sözde yazdiracaktim doktora gittiğimde unuttum bebisin heyecanıyla ☹️ benim sabahları ac olunca çok bulantım oluyor biseyler yiyince hafifliyor gün icinde de hep hafif bulantili ve iştahım sıfır, karnım aç olsa da yemek yiyemiyorum 2-3 kaşık alınca hemen midem şişiyor bulantı yapıyor. Artık geçse bitse yemek yemeyi özledim 😑

Kizlar benim cok oturdugumda kasik ve bacak agrim disinda bir belirtim yok normal mi yahu :KK43: ne bi mod degisimi ne bi bulanti sorgulamaya basladiim boyle olan var mi?

Vallahi canım baya kese var orda. Doktorun numarası yokmu atsaydın bi wp den heyecanlandım ben şimdi. İyiki henen kürtaja karar vermedin bi bekle bakalım cok merak ettim bende hangi gün gideceksin
Valla ben de iki kese görüyorum.
Kist olamaz en son beş ay önce gitmiştim kontrole tertemizdi rahim 5 ayda bu kadar büyüyemez kist olsa diye düşünüyorum.
Yarın her şey belli olur saat 10:30 da inşallah doktor randevusu var.

Kızlar açım ama canı. Hiç bit şey çekmiyor .yine de bir şeyler yiyorum ama doymuyorum bu sefer de …. Bulantılarım yok birkaç gündür . Sizde de böyle mi? Bi de 2 litre su içeyim diye ayarladım kendimi ama 1,5 litre anca içtim gün içinde ve de dakkada bi WC deyim normal mi?
Aynı ben🥰 benim hiç bulantım olmadı, sürekli açım ama bişey yemek istemiyorum. En az 2 lt su içiyorum yarım saatte bir wc deyim :)

Aynı durumu bende yaşadım Şuan ki gebeliğimde ilk kese göründüğünde doktor 2 gün sonra gel kalp atışını duyalım dedi neyse 2 gün sonra gittim kalp atışı yok kesede bebek de gözükmüyor vajinal ultrason ile baktılar yok kalp atışını duyamadılar kese var yolk saç var ama bebek yok doktor yarın sabah gel eğer yine kalp atışı olmazsa kürtaj yapacağız dedi. Başımdan kaynar sular aktı sanki hemen farklı hastaneye gittik orada ki doktor kalp atışı duyulmaması gayet normal daha çok küçük dedi 2 hafta sonra randevu verdi tabi o 2 hafta nasıl geçti bi ben bi Allah bilir çok stresliydi. Neyse 2 hafta sonra gittim doktora kendimi en kötüsüne hazırladım gittiğim de bebeğimi de gördüm kalp atışını da duydum eşimle şok olduk. O kadar ki korkutmuştu doktor ve emin konuşmuştu. İçini ferah tut stres yapma geç döllenme de olabilir 8. Haftaya kadar kalp atışını duymayanlar var
Şuan benim yaşadığımı yaşamışsın, 7+2 kese var , yolk kesesi var bebek yok.
Umarım ben de yarın senin gibi mucizeye şahit olurum❤️❤️❤️

Günaydın kızlar normalde cumartesi gidicem doktora ama calisicam ogle arasinda yetismem doktora. Bugun gideyim oglende diyorum nasilsa 10 gun kontrol surem var haftaya cumartesi calismiyorum bide o zaman giderim 😄😄 gitsemmi yada haftaya iznimimi beklesemmm
Ben olsam giderim 😂😂😂 duymak istediğin cevap bu gibi geldi🥰🥰

AA evet bak sen söyleyince farkettim bende çok tuvalete çıkıyorum. Normalde o kadar az giderdim ki. Mesela gece uykumdan asla kalmazdım tuvalete. Şimdi 2 hatta bazen 3 kere kalkıyorum. :KK70:

Kizlar benim cok oturdugumda kasik ve bacak agrim disinda bir belirtim yok normal mi yahu :KK43: ne bi mod degisimi ne bi bulanti sorgulamaya basladiim boyle olan var mi?
Ben ilk gebeliğimde de öyleydim şimdi de öyle.
Hiç bir belirtim yok sık idrara çıkma göğüs büyümesi ve alt karın hafif çıkması dışında ☺️

duyarsın canım benim inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim 🥰🥰 daha da büyüyeccekmiş son zamanlarda iyice süt dolarken. ya uçları çok komik duruyor 😂 yatarken bile zorlanıyorum değince bir yere.
Ay benim de öyle eşim yatarken falan elini üstüme atsa cek elinii diye bağırıyorum 😃😃😃

Kıyamam neler yaşatmışlar ya şuna bakiyiki beklemissin iyiki ❤️ benim doktorum aksine beni rahatlatıyor daha çok küçük kızım görünmemesi cok normal falan diye ama cevremde herkes soruyor işte ben 5 haftada duydum diyenler aaa 7 hafta oldu hala duymadın mı diyenler ister istemez etkileniyorum cok teşekkür ederim bi kez daha rahatladı içim 😘 sağlıcakla kucağına al inşallah bebeğini
Çevrendekileri hiç dinleme onlar çok biliyor sanki. Rahat ol stres yapma duyacaksın bebeğinin kalbini Allah’ın izniyle 🙏 Teşekkür ederim sende sağlıkla al kucağına 🙏🥰

Merhaba kızlar bende bugün gidiyorum sonuçlar için usg ye alır mı bilmiyorum 🤭 Acaba ağrım var falan diyip girsem mi🙈

X