Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yok toplamda iki tane olmus olacak. Hic hatirlamiyorum hangisiydi, biraz arastirdim adacel ve boosterix kullaniliyormus buarada, ikisi de iyi duruyor, fda onayli, hamileler icin guvenli vs . Benimki de eski asidan farkli olabilir, bunu doktor ofisinde yapicaklar artik ne cikarsa 😂
Hepsi şifa olsun inşallah 🤗🤗 evet bende araştırdığımda gebelikte güvenilir gördüm. Hayırlısıyla vurulacağım bakalım 🙂

3-5 parça kalmıştı jsgd

benim de aşağıda dedi ama çıkmış mıdır acaba bilemedim. karnımın şişliği yukarı çıktı bu hafta. Onunla mı ilgili acaba. Geçen pazar göre kardeşim dün akşam gördü oha abla nolmuş karnın çıkmış bi anda dedi sdkjfh
İnşallah çıkmıştır ya

Hersey cok guzel olcak yarısı bıttı yarısı kaldı🥰🥰🫠bu hatıralarımızda erkeklerın askerlık anıları gıbı bızımle kalacak🤭bir bakmısız subatın sonu gelmıs,cok rahatsızlanırsam taktırırım canım benım cok tesekkur ederım💙💙💙bir adet ayak bırakıyorum buraya tüm moralımız duzelsın🥰🥰
Ama ben onun ayaklarından öperim oy kuzum benim ❤️❤️ 🥰 yarıladık canım benim sağlıkla hayırla gelsin vaktimiz❤️

Evet bende bu ikilemde kaldım Lansinoh kremi öneriyorlar sanırım bir de.
Lansinoh aldım ben 35. Haftadan itibaren sürcem
Abimin eşi yegenim dogdugunda yanls emzirmeye baslamis o yuzden acıdan aglayarak emziriyordu. Saglkocagindaki hemsire dogru emzirmeyi ogretti bide krem surdu hemen gecmisti. Yani belki gumus kapaga gerek kalmaz diye dusunuyorum
Doğru diyorsun en iyisi lazım olursa almak zaten her şey ayağımızın dibinde

Kızlar belki bazıları için çok saçma ve gereksiz bir ürün gibi gelebilir ama e bebekteki bu bebek bezi çöp kovası bana çok mantıklı geldi, ben almayı düşünüyorum. Biraz pahalı olduğunun farkındayım ama biriktirip herhangi bir gıda atığına temas etmemesi ve koku yapmaması için bile almak için yeterli bir sebep. Daha uygun poşetler de var sonrası için, düşünen varsa e bebeğe bir bakın derim, korbell marka 🥰 şu an fiyatı da indirimli
Ya benim de alınacaklar listemde. Hatta tanıdıklarım ne lazım diye soruyor aldırabilirim onlara
Kızlar su gibi akıntınız olur mu sizin de böyle ya bu aralar su gibi akıntım oluyor altım hep ıslak sanki korkuyorum bebeğin suyu mu diye
Evettt ya benim de sabahları oluyor sanki diyorum çiş mi yaptım

Ayy ben de idrar yolu enfeksiyonu oldum yaa 😣 En son kaç sene önce oldum hatırlamıyorum bile 😓

Dut kürü yapan olmuş muydu bu şikayet için, konuştu sanki ama 🤔

X