2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Cinsiyet görmesem bebeğimi görürüm😂
Yol falan uzun değilse kendimi yormayacaksan git ama yol varsa haftaya git hiç yorulma
evet minibüsle veya taksiyle gitmem lazım kısa mesafe olsaydı keşke :KK43: ama artık dayanabildiğim yere kadar :KK49: ya sizde yarın 10 buçuk değilmi. Ben hissediyorum minişi görceksiniz :dua:

Ben de öyle düşünmüştüm üç ay bi bitsin diyorum🥰sabretmek zormuş😂😂😂 sağlıklı olsunlar da önür boyu ilişki yaşarız zaten❤️
bizimde ilk düşük var diye yasakladı oğlumda biz hiç beraber olmadık. Bundada mesela sormadık doktora ama istemiyoruz herhangi bir soruna karşı. Kuruyup kalmamış kimse hiç bişi olmuyor ilişki olmayınca :halay::halay:

evet minibüsle veya taksiyle gitmem lazım kısa mesafe olsaydı keşke :KK43: ama artık dayanabildiğim yere kadar :KK49: ya sizde yarın 10 buçuk değilmi. Ben hissediyorum minişi görceksiniz :dua:
Ya kıyamam kısa mesafe olsa kesin git derdim ama şimdi yorulacaksan da bilemedim😔
Allahım tez zamanda kucağımzıda görmeyi nasip etsin❤️
Evet 24 saatten az kaldı bakalım, inşallah güzel haberler vermem nasip olur.
Her iki durumda da yazarım mutlaka🙏

Bugün doktor randevum vardı, hem bebeği gördük hem de fetal DNA için kan verdim. En geç haftaya çarşamba günü sonuç çıkacakmış. Hadi bakalım inşallah hayırlısıyla iyi sonuçlar alırız 🙏🏻🙏🏻

Geçen sefer gittiğimizde kolları falan çok oynaktı ama bu sefer 10+3 olmasına rağmen, daha büyük hani daha net görülüyor olmasına rağmen hiç kıpraşmadı canım sıkıldı. Sadece son anda elini ağzına götürüşünü gördük o kadar 😍

Fetal dna testinin de detaylısı varmış bir de. Detaylısından olsun dedik. Arada 45 euro fark vardı. Zaten her halukarda çok pahalı, 45 euro daha vereceğiz mecburen. Bu firmanınki İspanya’ya gönderiyormuş kanları, orada bakılıyormuş. İnşallah ülkemize de gelir de o teknolojiler, hem daha ucuza hem de daha kısa sürede yapılabilir bu testler 😇

Siz ilişkiye devam ediyor musunuz?ben doktor bişey demeden henüz başlamadım yarın sağlıkla görürsem bebeğimi inşallah sorucam doktora ilişki serbest mi diye :)
yaa bize yasak koymadı sadece haftada 1 gibi ve sakince dedi ee açıkçada yazamıyorum burda ama böyle yazılı kurallarla da hiç hoş değil yani ben hiç hoşlanmadım bu durumdan 😂😂 3-4 aylık olsakta rahatlasak ya

Bugün doktor randevum vardı, hem bebeği gördük hem de fetal DNA için kan verdim. En geç haftaya çarşamba günü sonuç çıkacakmış. Hadi bakalım inşallah hayırlısıyla iyi sonuçlar alırız 🙏🏻🙏🏻

Geçen sefer gittiğimizde kolları falan çok oynaktı ama bu sefer 10+3 olmasına rağmen, daha büyük hani daha net görülüyor olmasına rağmen hiç kıpraşmadı canım sıkıldı. Sadece son anda elini ağzına götürüşünü gördük o kadar 😍

Fetal dna testinin de detaylısı varmış bir de. Detaylısından olsun dedik. Arada 45 euro fark vardı. Zaten her halukarda çok pahalı, 45 euro daha vereceğiz mecburen. Bu firmanınki İspanya’ya gönderiyormuş kanları, orada bakılıyormuş. İnşallah ülkemize de gelir de o teknolojiler, hem daha ucuza hem de daha kısa sürede yapılabilir bu testler 😇
Hadi hayırlı sonuclar cıksın canım erkenden öğrencez cinsiyetleri benimde haftaya belli olcak fetal sayesinde

canım zaten ülkemizde var
bizim S sultansultan90 ile yaptırdığımız yer yurtdışına yollamıyor. onlar da en detaylısından yapıyorlar
hatta daha bir çok yer var türkiyede bakan.

hayırlı sağlıklı sonuçlarınız olsun inşallahh :KK200:

yaa bize yasak koymadı sadece haftada 1 gibi ve sakince dedi ee açıkçada yazamıyorum burda ama böyle yazılı kurallarla da hiç hoş değil yani ben hiç hoşlanmadım bu durumdan 😂😂 3-4 aylık olsakta rahatlasak ya

siz bu ilişki işini baya dert ediyorsunuz daha önce de yorumunuzu görmüştüm ilişki ile alakalı
gençlik ateşi mi nedir :KK53: maşallah zeval gelmesin :nazar:

benim aklıma bile gelmiyor yahu ben de gariplik var yaşlandım herhalde diyorum :KK45:

Bebeğimi sağlıkla göreyim aynı derde ben de düşücem😂😂😂

Kızlar bu yüzük testini bende denedim😅 oğlum icin avucumda denedim ileri geri oldu, bebiş için iki kere göbeğimde denedim etrafında dönüyordu yüzük, bakalım doğru çıkacak mı 😅

Ya kıyamam kısa mesafe olsa kesin git derdim ama şimdi yorulacaksan da bilemedim😔
Allahım tez zamanda kucağımzıda görmeyi nasip etsin❤️
Evet 24 saatten az kaldı bakalım, inşallah güzel haberler vermem nasip olur.
Her iki durumda da yazarım mutlaka🙏
yazınnn merak ederizz burda çok güzel bi aile var bende geç buldum ama iyi buldum :KK200:

Kızlar bu yüzük testini bende denedim😅 oğlum icin avucumda denedim ileri geri oldu, bebiş için iki kere göbeğimde denedim etrafında dönüyordu yüzük, bakalım doğru çıkacak mı 😅
Kız benide gaza getirdin alyansımı zincirime geçirdim denedim bende smdi bu ne ya böyle seylere inanmam pek ama bendede daire turu attı hızlandı hemde bayagı bir bakalım tutcakmı haftaya görücez yüzük testi de 😂😂😂 ikinci cocuk için diledim tık oynamadı 😒😒

Kız benide gaza getirdin alyansımı zincirime geçirdim denedim bende smdi bu ne ya böyle seylere inanmam pek ama bendede daire turu attı hızlandı hemde bayagı bir bakalım tutcakmı haftaya görücez yüzük testi de 😂😂😂 ikinci cocuk için diledim tık oynamadı 😒😒
Aynen benimkide hızlandı 😂😂😂 bende inanmıyorum ya ama tutarsa inanicam 😂

Ben ilk gebeliğimde de öyleydim şimdi de öyle.
Hiç bir belirtim yok sık idrara çıkma göğüs büyümesi ve alt karın hafif çıkması dışında ☺️
Evet goguslerim cok hassas bide :) gecen hafta vardi midem bulantim aslinda azcik bu hafta bicak gibi kesildi..ege tarafina geldim arkadasimin yanina sanirim istanbulun hava kirliliginden cikinca rahatladi midem de 😄

Kızlar bişey soracağım ;

Aranızda düzenli saç boyatan var mıydı ben şuan bayagı diplerimi bıraktım öğrendigimden beri boyatmıyorum belli bir süre sonra boyatılıyor mu tecrübeli anneler daha önceki gebeliklerinizde ne zaman boyattınız veya zararlıysa boyatmayalım mı dip boyası kesinlikle yapılmıyor mu ?

X