2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Aynı durumu bende yaşadım Şuan ki gebeliğimde ilk kese göründüğünde doktor 2 gün sonra gel kalp atışını duyalım dedi neyse 2 gün sonra gittim kalp atışı yok kesede bebek de gözükmüyor vajinal ultrason ile baktılar yok kalp atışını duyamadılar kese var yolk saç var ama bebek yok doktor yarın sabah gel eğer yine kalp atışı olmazsa kürtaj yapacağız dedi. Başımdan kaynar sular aktı sanki hemen farklı hastaneye gittik orada ki doktor kalp atışı duyulmaması gayet normal daha çok küçük dedi 2 hafta sonra randevu verdi tabi o 2 hafta nasıl geçti bi ben bi Allah bilir çok stresliydi. Neyse 2 hafta sonra gittim doktora kendimi en kötüsüne hazırladım gittiğim de bebeğimi de gördüm kalp atışını da duydum eşimle şok olduk. O kadar ki korkutmuştu doktor ve emin konuşmuştu. İçini ferah tut stres yapma geç döllenme de olabilir 8. Haftaya kadar kalp atışını duymayanlar var

Herkese günaydın bu aralar yazamadım hiç umarım iyisinizdir. Dün kan sonuçlarım için doktora gittim sadece d vitamini eksikligi var dedi ilaç verdi onun dışında değerlerin iyi dedi. Bir ay sonra gel dedi bekle dur artık zaman geçmek bilmez

Ah büyük eksiklikk
Yok cok severim tulumu manasinda. Zarari varmi yokmu merak etmedim demek istedim

Günaydın kızlar normalde cumartesi gidicem doktora ama calisicam ogle arasinda yetismem doktora. Bugun gideyim oglende diyorum nasilsa 10 gun kontrol surem var haftaya cumartesi calismiyorum bide o zaman giderim gitsemmi yada haftaya iznimimi beklesemmm

merhaba arkadaşlar. 11+0 haftalık hamileyim. 2 gündür başım ağrıyor grip gibi hissediyorum kendimi. bu evrede bu şekilde rahatsızlık geçiren var mı yada korona geçiren var mı acaba?
ben korona geçirdim canım 2 hafta önce sorunsuz geçti sadece griptim enerjim vardı hep ateş hiç çıkmadı. 2 gün tat koku gitti geri geldi sonra. full sarımsak limon acıbiberli tavuk suyu çorba ve kemik suyu ilikli çorba kaynatıp içtim maşallah sorunsuzda atlattım.1 haftada tamamn bitiyor korkma ama kendine çok iyi bak terleyerek atmaya çalış

Evet 13 haftaya girmiş oluyoruz bakalım hayırlısı sağlıklı olsunda bulantın falan olmadı mi valla çok şanslısın maşallah diyeyim
Bende en çok uyku hali var. Bulantım hiç olmadı diye dolanırken son bikaç gündür birazcık oluyor çok acıktığımda falan midem hafif bulanıyor. Ama hayat kalitemi düşürecek bi bulantı falan hiç yaşamadım çok şükür. Senin neler değişti vücudunda? Ya ilk gebelikten kalma mini bir göbeğim var o yüzden büyümeye başladı mı göbüşümü hiç anlamıyorum ilk gebelikte o kadar dümdüz ve zayıftım ki büyümeye başlayınca hemen anlamıştım :)

Canım bence için nası rahat edicekse öle yap gitmezsende niye gitmedim dersin :)

Amin inşallah çok teşekkür ederim

günaydın kızlar, dün akşam komik bir şey oldu
yemek yediğimiz yere faz.ıl s.ay gelmişti, biz de dedik bebişin şansına hatıra resim çekilelim
ama kendisi tarafından reddedildik eşim biz kalkarken rica etti foto çekinebilir miyiz diye yemekten sonra diye geçiştirdi. bebişimize ilk sanatsal hatırasını verecektik olmadı

kısslar günaydın hepinize işlerin yoğunluğundan sizin yazdıklarınızı okuyorum 2 günde bir falan ama yazamıyordum. herkesin bebişi büyük büyük maşallah benim bir sonraki kontrolüm 27 eylülde 10-11 haftalık olacak 1 hafta gerideydim ya ben usg ye göre bakalım nasıl çıkacak merak ediyorum :) bende durumlar gayet iyi karnım hafif çıktı mide bulantım yok karışıklık var ama prilam içiyorum geceleri 2 tane o iyi geliyor. göğüsler şişmeye devam 27 sinde de usg yi size atarım bakalım ne tahminde bulunacaksınız ben kız hissediyorum hepinizi koccamannn öptüm

Günaydın hayırlısı ile görün bebeğinizi inşAllah siz bu şekilde başka bi grupta da var mıydınız acaba isminiz tanıdık geliyorda yine böyle gebelik grubunda

Günaydın hayırlısı ile görün bebeğinizi inşAllah siz bu şekilde başka bi grupta da var mıydınız acaba isminiz tanıdık geliyorda yine böyle gebelik grubunda
yok canım başka bi yerde yorum yapmışımdır şu hamile kalamadığım dönemlerde 6-7 ay öncelerde belki ama belli bir grupta yoktum. ismim Buket ama herkes bana buki der isimde ordan uydurma

Kıyamam neler yaşatmışlar ya şuna bakiyiki beklemissin iyiki benim doktorum aksine beni rahatlatıyor daha çok küçük kızım görünmemesi cok normal falan diye ama cevremde herkes soruyor işte ben 5 haftada duydum diyenler aaa 7 hafta oldu hala duymadın mı diyenler ister istemez etkileniyorum cok teşekkür ederim bi kez daha rahatladı içim sağlıcakla kucağına al inşallah bebeğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…