Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Himm çok teşekkür ederim ikili test falan biliyordum ama bunu bilmiyordum
Peki Allah korusun öyle bisey varsa anne karnında müdahale gibi bisey oluyor mu yoksa sadece öğrenmiş mi oluyoruz
Fetal DNA yapılınca diğer ikili testlere gerek kalmıyor, tabi bir anomali tespit edilirse ona göre ilerleniyordur inşallah hepimizinki temiz çıksın bebişlerimiz sağlıklı olsunlar 🤲🏻

Kızlar bugün yeni doktorumuzla görüştük, 10. Haftadayız bebiş büyümüş🧿 elleri ayakları oluşmuş çok hareketliydi. Testi de yaptırıyoruz amerikaya giden varmış bir tane 450usd ona karar kaldık. Perşembe gelip evden kan alacaklar. Vitamin osteocera ve premama takviyeye başladım. Doktorumuz hareketli olmamı spor yapmamı önerdi aynı zamanda cinsel olarakta kısıtlamaya gitmemiz doğumu kolaylaştırır dedi.

Ayyyy maşallah kuzumm sağlıkla gelsin, iyi bir doktor bulmana sevindim😊🙏🏻 benimki de hazirana kaydı ama illa verilen günde doğmuyor o yüzden burada kalmayı tercih ettim ve değiştirmedim ben de 6+4 iken doktor 6+1 gördü yumurtlama tarihine göre göre değişiyor ultrasonda tam benim tahmin ettiğim yumurtlama dönemine denk gelmiş 🥰 benim bugün bel ağrım ve kasıkta batmalar oluyor sizler ne durumdasınız diğer güzel annelerim🥰
Ben kaşık ağrım hala var zaten canım bazen azalıyor ama açıkçası tamamen kaybolduğunu hiç hissetmedim. Doktor da aslında direk bebek ağrısı vurmaz belki gaz sancısı vs de orda ağrıya sebep olabilir demişti. Ben çok takmıyorum açıkçası bebişim kendine yer açıyor diye düşünüyorum 😂 senin hangi tarafında ağrı daha çok mesela ben sağ tarafımda daha çok hissediyorum

Ayyyy maşallah kuzumm sağlıkla gelsin, iyi bir doktor bulmana sevindim😊🙏🏻 benimki de hazirana kaydı ama illa verilen günde doğmuyor o yüzden burada kalmayı tercih ettim ve değiştirmedim ben de 6+4 iken doktor 6+1 gördü yumurtlama tarihine göre göre değişiyor ultrasonda tam benim tahmin ettiğim yumurtlama dönemine denk gelmiş 🥰 benim bugün bel ağrım ve kasıkta batmalar oluyor sizler ne durumdasınız diğer güzel annelerim🥰
Bende dün sormustum aslinda ama kimse bir cevap vermedi

Arkadaşlar size birsey sorcam, hamilelikte regl tarihiniz geldiginde kasık bel agrinız oluyor mu ? Benim bugunler regl günleriydi normalde. Bugun bel ve kasık agrim var ve bugun tek seferlik hafif pembe kahverengi karisik bir akıntı gibi birseyim oldu pecetede gördüğüm. Devami olmadı. Daha önce izledigim videolarda regl gunleri gelince vucut alistigi icin gebeligin baslarinda ozellikle regl ağrıları yaşanır diyordu. Sizlerden başına gelen oldu mu ?

Agrilar yaşanıyor hala bende de. Bazilarinin hic olmamasi bende olmasi da aklimi karistiriyor biraz ama dr normal agriyacak demisti

Arkadaşlar size birsey sorcam, hamilelikte regl tarihiniz geldiginde kasık bel agrinız oluyor mu ? Benim bugunler regl günleriydi normalde. Bugun bel ve kasık agrim var ve bugun tek seferlik hafif pembe kahverengi karisik bir akıntı gibi birseyim oldu pecetede gördüğüm. Devami olmadı. Daha önce izledigim videolarda regl gunleri gelince vucut alistigi icin gebeligin baslarinda ozellikle regl ağrıları yaşanır diyordu. Sizlerden başına gelen oldu mu ?

Agrilar yaşanıyor hala bende de. Bazilarinin hic olmamasi bende olmasi da aklimi karistiriyor biraz ama dr normal agriyacak demisti
Canım bende duymuştum bunu olabiliyormuş sanırım bu tarz ağrılar benim haftaya o zaman yaşarsam bu ağrıyı bende daha doğru bir yorumda bulunabilirim. Ancak lekelenme konusunda bisey bilmiyorum onu mutlaka doktorunla paylaş kuzum leke önemli bi detay

Kızlar kontrolden geldim biraz önce 11 haftalık olmuşuz. Gelişimi haftasıyla uyumlu dedi. Herşey yolundaydi. 2 hafta sonra ikili test için çağırdı. Doğum paketini sormayı unuttum 5 bin muayene ücretini duyunca. 4 bine bağladı sıkı pazarlikci kocam 😂eski hastayız ayağına.

Benim geçen hafta kanamam olduğu aynı regl tarihine geldi ve kasık ağrım ve bel ağrım aynı adet zamanındaki gibiydi, bende biraz araştırdım dediğin gibi yazıyor bir çok yerde vücut alışkanlık ediniyormuş hatta eskiden üstüne görme derlermiş bu duruma, farklı bir durum varsa yine doktoruna da bildir mutlaka.

Kızlar ultrasona göre değerlendirmeyin ilerleyen haftalarda da değişiyor o. Siz adet tarihinize göre devam edin herzaman ölçümler farklı oluyor

Canım bende duymuştum bunu olabiliyormuş sanırım bu tarz ağrılar benim haftaya o zaman yaşarsam bu ağrıyı bende daha doğru bir yorumda bulunabilirim. Ancak lekelenme konusunda bisey bilmiyorum onu mutlaka doktorunla paylaş kuzum leke önemli bi detay
Canim lekelenmenin devami olmadi tek pecetede azicik vardi cok ciddi birsey degildir diye düşünüyorum. Çünkü cok bel ve kasık agrim oldu o arada. Regl donemi gibi. Bende bekledim devami olacak mi diye olsaydi acile gidecektim direkt ama sukur olmadi. Günlük pedle takip ediyorum hatta garanti olsun diye.

Kızlar kontrolden geldim biraz önce 11 haftalık olmuşuz. Gelişimi haftasıyla uyumlu dedi. Herşey yolundaydi. 2 hafta sonra ikili test için çağırdı. Doğum paketini sormayı unuttum 5 bin muayene ücretini duyunca. 4 bine bağladı sıkı pazarlikci kocam 😂eski hastayız ayağına.
Ohh harika canım gözünüz aydın 🥰bizde 3900 gibi bir rakam veriyoruz. Demekki fiyatlar böyle

Benim geçen hafta kanamam olduğu aynı regl tarihine geldi ve kasık ağrım ve bel ağrım aynı adet zamanındaki gibiydi, bende biraz araştırdım dediğin gibi yazıyor bir çok yerde vücut alışkanlık ediniyormuş hatta eskiden üstüne görme derlermiş bu duruma, farklı bir durum varsa yine doktoruna da bildir mutlaka.
Ya bak dogru demek ki. Çünkü bende hep dr videolarinda falan gördüm bazi gebelerde 6 ay kadar bile sürüyormuş vucut alistigi icin o kasılma durumuna. Tam regl tarihleri benim normal döngüye göre sanırım ondan yaşadım hala da yasiyorum biraz biraz o ağrıları. Zaten kasık bel agrim hic kesilmedi benim. Ozellikle kasık ağrısı hep olan birsey.
Ve benim gittigim doktorlar hep bizim vucudumuzun su an bebisi yabanci bir madde olarak gördüğü ve imha etmeye calistigini soyledi. O nedenle de kasık agrisi oluyormus genel gebelikte. Alistiktan sonrada bebisi korumak icin tüm çabasını harcadığını az zaman vermem gerektigini söyledi 😌

5 bin mii😃 hangi sehirdesin acaba merak ettim ? Bu ne yahu 5bin muayene nasil bir rakammis

X