2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar doktorum dediki ilk haftalar hurma maydonoz yemeyin bende faydalı diye 5 gündür hurma yedim ya kasılmalara düşüğe neden olabiliyormuş ilişki içinde ilk üç ay ve son üç ay önermiyolar 3. Ayda ilişki faydalıymıs ztn günde bir türk kahvesi rahatlıkla iç ddi maden suyu tüket günlük dedi ama sade olucak dedi havuz kesinlikle yasak ddi denizde 20 dakikadan fazla durma dedi şimdilik böyle sizlerinde doktorları önerilerde bulunduysa paylaşalım bilgilendirelim birbirimizi

Kızlar doktorum dediki ilk haftalar hurma maydonoz yemeyin bende faydalı diye 5 gündür hurma yedim ya kasılmalara düşüğe neden olabiliyormuş ilişki içinde ilk üç ay ve son üç ay önermiyolar 3. Ayda ilişki faydalıymıs ztn günde bir türk kahvesi rahatlıkla iç ddi maden suyu tüket günlük dedi ama sade olucak dedi havuz kesinlikle yasak ddi denizde 20 dakikadan fazla durma dedi şimdilik böyle sizlerinde doktorları önerilerde bulunduysa paylaşalım bilgilendirelim birbirimizi
Iyi pişmiş et yiceksiniz yesillikler sirkeli su da çok iyi yıkanmalı disarda salata filan yemeyin paketli gıdalardan uzak durmak lazım bol sebze meyve

Evet hurma, kiraz, maydanoz özellikle ilk aylarda pek tüketilmemeli.
Bana da 1 Türk kahvesi içebilirsin, her gün 1 sade maden suyu iç, çok su iç dedi. Balık ye ama yüzey balıkları ye dedi. Et türleri iyi pişmiş olsun, sebze ve meyveler iyi yıkanmış olsun. Meyve sağlıklı diye düşünüp abartma, 2-3 ara öğün şeklinde az az meyve yedi

Aa ben şok, ben hurmada yiyorum maydanozda, ilişki hususunda doktora sormayi unuttum , bisey olmaz dedim onada dikkat etmiyorum, internette sıkıntı yok diyor ama kizlar bu acaba düşük riski olanlar için mi , çünkü risk grubunda değilim ilk gebeligim , kaybım yok daha önce

Merhaba, bende aranıza katıldım.🤭
3.5 yıldır bebek istiyoruz 2. tüp bebek denememde dün pozitifi gördüm çok şükür. Transferin 10. gunu 89.57 cıktı kan değerim. Yarın tekrar kan vereceğim, insallah sağlıkla ilerler hepimizin ki.🫶
Gözünüz aydın sizin için çok çok sevindim , benim ki tüp bebek değil ama yollardan geçtim sizi çok iyi anlıyorum, inşallah sağlıkla ilerler😊✨

Aa ben şok, ben hurmada yiyorum maydanozda, ilişki hususunda doktora sormayi unuttum , bisey olmaz dedim onada dikkat etmiyorum, internette sıkıntı yok diyor ama kizlar bu acaba düşük riski olanlar için mi , çünkü risk grubunda değilim ilk gebeligim , kaybım yok daha önce
Yok kuzum benimki normal cıktı ama yeme dedi düşüğe sebep olabiliyormus bırak istersen daha yeme ilişkide ole 3. Aydan sonra yapabilirsin diyolar tutunma vs içerde rahime zararı olmasın diye

3.5 yıldır bebek istiyoruz 2. tüp bebek denememde dün pozitifi gördüm çok şükür. Transferin 10. gunu 89.57 cıktı kan değerim. Yarın tekrar kan vereceğim, insallah sağlıkla ilerler hepimizin ki.🫶
Masallah bende tup bebek ile gebe kaldim ins sağlıkla kucağımıza aliriz 🤲

Saglıkla tutunsun insallah 🙏🙏🙏hepimiz zorlu süreçlerden geçtik bu aşamaya kadar gerçekten 1.5 sene bizde ugrastık 3 çatlatma iğneleri olmadı aşılama dediler yoruldum hormonlardan mfk ürünlerinyle oldu cok şükür rabbim bebişlerimzi saglıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin 🙏

Gözünüz aydın çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah 😍

Yok kuzum benimki normal cıktı ama yeme dedi düşüğe sebep olabiliyormus bırak istersen daha yeme ilişkide ole 3. Aydan sonra yapabilirsin diyolar tutunma vs içerde rahime zararı olmasın diye
Teşekkür ederim dogrudur, sanırım bu konuda doktordan doktora değişiyor , dusuk riski yoksa hiç bir sıkıntı yok cinsellikle ilgili diyende duymustum.

Sağlıkla gitsin inşallah 🙏🏻

Tebrik ederim şimdiden emeğinizi biliyorum 🌿

Gözünüz aydın sizin için çok çok sevindim , benim ki tüp bebek değil ama yollardan geçtim sizi çok iyi anlıyorum, inşallah sağlıkla ilerler😊✨
Çok teşekkür ederim 🫶 zor oldu ama sonu güzel oldu🥲 amin hepimizin ki insallah. 🧿
Masallah bende tup bebek ile gebe kaldim ins sağlıkla kucağımıza aliriz 🤲
Amiiim, insallah.🤲🏼🧿
Saglıkla tutunsun insallah 🙏🙏🙏hepimiz zorlu süreçlerden geçtik bu aşamaya kadar gerçekten 1.5 sene bizde ugrastık 3 çatlatma iğneleri olmadı aşılama dediler yoruldum hormonlardan mfk ürünlerinyle oldu cok şükür rabbim bebişlerimzi saglıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin 🙏
Çok şükür🤲🏼 Tesekkur ederim. İnsallah kucagımıza aldıgımız günleri de göruruz🤲🏼🫶
Gözünüz aydın çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah 😍
Teşekkürler, amin insallah 🤲🏼🫶
Sağlıkla gitsin inşallah 🙏🏻

Tebrik ederim şimdiden emeğinizi biliyorum 🌿
Yaa cok teşekkür ederim 🫶 hepimizin insallah 🧿

Ben havuzda da denizde de sıkıntı yok diye biliyordum henüz doktora gitmedim ama sakıncalı mıymış yani

X