2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar çatlak kremi yağı aldınız mı ben aldım bugün geldi arkdasım yurtdısında o tavsiye etti ilk cocukta catlak olmus hep ikincisinde kullanmıs bu ürünü hiç olmamıs tamamen bitkiselmiş

Eklentiler

• 7D889FB9-016E-4EE6-8098-2A7338F52D3E.png
    173,3 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar çatlak kremi yağı aldınız mı ben aldım bugün geldi arkdasım yurtdısında o tavsiye etti ilk cocukta catlak olmus hep ikincisinde kullanmıs bu ürünü hiç olmamıs tamamen bitkiselmiş
Ben de kısa zamanda alacağım.
Lierac düşünüyorum.
Ama bu ürüne de bakayım.
Benim bi kuzenim var; 3 çocuğu var hiç çatlağı yok. Diyor ki bu mesele genetik ama vücudun kaşındığı zaman tırnak ucunla kaşımaman çok önemli. Parmaklarınla yavaş yavaş dokunabilirsin ama haşırt diye kaşıma sakın. O da çatlak yapar dedi. Ona da doktoru söylemiş.

Şimdiden baslamak lazımmıs canım günde bir suanlık yeterli sonrasında ikiye cıkarmak gerekiyo

Kaç saatlik bir yolculuk yaptınız?
Bizim de bir planımız var ama korkuyorum.

Alman markası buda ztn sor bakalım canım haber ver
Şimdi cevap geldi. O da genetik olduğunu unutma bu meselenin ama ne kadar erken yağ kullanıp cildine masaj yaparsan o kadar iyi dedi.
Bu yağ için de çok iyi diyor.
Ben de alayım o zaman. Bu arada boyu da sadece 100ml. Lierac 200ml. Hem ondan hem bundan karışık alıcam ben.
Bir de palmer’s marka var o da hoşuma gidiyor. Amerikan malı. Yorumlarını inceleyip alsam mı bakayım ona da. Sonuçta tek kutu yetmez zaten. Hepsinden kullanabilirim.

Arkadaşlar dua edin lütfen pazartesi bebeği ve kalp atışlarını görmeye gidicez 8 haftalıkken bir düşüğüm var boş gebelik inşallah tekrarlamamıştır çok tedirginim herşeyim normal beta kesemi de gördük doktor bebeğide gördüm dedi ama kesede ben göremiyorum inşallah pazartesi görürüz 24-25 nisan doğum sağlıkla kucağımıza alırız inşallah

Eklentiler

• E7327C3C-0AF1-469B-8BB8-EF8AD419DFCD.jpeg
    95,1 KB · Görüntüleme: 48
İnşAllah birbirimize dua edelim benimde pazartesi günü randevum ve aynı şekilde benimde 8 haftalıkken aralık ayında bir düşüğüm var inşAllah sağlıkla kavuşuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…