2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Herkese merhaba kızlar Ben dün şifayı iyi kapmışım bugün elimi kaldıracak halim yok burnum akıyor boğazım ağrıyor migrenle birlikte şiddetli kasık ağrım olunca acile gittim normalde sata göre 7 haftalık hamileyim ama bugün karından usg ile göremediler bebeği vajinal usg ye girdim orda gözüktü kalp atışı da duyuldu 6+1 olarak gözüktü .Birde doktor bana prostagan verdi kanamamda yoktu düşük riskim falanmi var acaba hiçbir açıklama yapmadı

Geçmiş olsun.
Bence önlem amaçlı
Herkese veriyorlar bana usg bakmadan ezbere vermişti

Herkese merhaba kızlar Ben dün şifayı iyi kapmışım bugün elimi kaldıracak halim yok burnum akıyor boğazım ağrıyor migrenle birlikte şiddetli kasık ağrım olunca acile gittim normalde sata göre 7 haftalık hamileyim ama bugün karından usg ile göremediler bebeği vajinal usg ye girdim orda gözüktü kalp atışı da duyuldu 6+1 olarak gözüktü .Birde doktor bana prostagan verdi kanamamda yoktu düşük riskim falanmi var acaba hiçbir açıklama yapmadı
Çok şükür canım kalp atışını bile duymuşsun 😇 hep sağlıkla büyüsün bebiş.
Progestanı bazı doktorlar ağrısı olana da veriyolar önlem amaçlı. Ona takılma hiç

Kızlar bu benim aralık ayında düşük yaptığım bebeğimin görüntüsü hep en başından beri erkek hissediyordum ama bu bi teoriye göre yorumluyorsunuz ya ona göre ney oluyor vajinal bakılmıştı

Eklentiler

• Screenshot_20220902-192022.jpg
    Screenshot_20220902-192022.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 47
Benim de kanamam yok bebek geriden geldigi icin dr progesteran verdi daha iyi tutunmasi icin veriyorum dedi

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin benimde 1 hafta geriden geliyor geç dollenmedir o sorun olmaz önlem amaçlı vermiş olabilir o yüzden yada şiddetli kasık ağrım var dediğin için vermiş olabilir kafana takma canım önemli Bi durum olsa zaten muhakkak açıklama yapardı :KK66:

Son düzenleme:
Özel muayeneye gidiyorum. Sadece 2 hafta verebileceğini söyledi. Daha fazla veremiyormuş. Napacağız bilmiyorum.
Düşük tehliken varsa verebilmeleri lazım canim, benim kurumda biri 6 ay raporluydu, Düşük tehlikesi varmis yatıyordu kadin, önceki gebeligindede 9 ay yatmış hiç kalkmadan, cok kanaması olurmuş gebelik boyunca, gerekirse devlete sevk etsin heyet al, yasal hak bu gerçekten dinlenmesi gereken bi gebe çalışamaz ki.

Kızlar bu benim aralık ayında düşük yaptığım bebeğimin görüntüsü hep en başından beri erkek hissediyordum ama bu bi teoriye göre yorumluyorsunuz ya ona göre ney oluyor vajinal bakılmıştı
Evet canım ramziye göre erkekmiş vajinal baktıgı için sol altdaymıs karından bakılsaydı teoriye göre kızdı ama vajinal erkek🤭

Ya ilaç bu takviye değil ki, hala kullaniyor musun sen canim , bana tuhaf geldi ezbere vermesi folik asit gibi... M Mandelena11 bence kasik ağrın olunca vermişlerdir ama kendi doktoruna ilk fırsatta gidip danış bence canim.

Evet öyle bende şaşırdım ama
Daha Kese görünmeden vermişti betada öğrendiğim gün 1-2 damla koyu renk geldi demiştim çünkü doktora
fakat ben 1 paketi bile kullanmadım kanama ya da akıntı devam etmeyinfe bıraktım

Evet öyle bende şaşırdım ama
Daha Kese görünmeden vermişti betada öğrendiğim gün 1-2 damla koyu renk geldi demiştim çünkü doktora
fakat ben 1 paketi bile kullanmadım kanama ya da akıntı devam etmeyinfe bıraktım
Ondan sanırım canim
Ben kullanmadim çünkü
Önlem olsun nolur nolmaz diye veriyorlar demek ki senin ki yerlesmeydi muhtemelen

Şimdi ben anlamadım. Doktor bana karından bakıp döllenme sol yumurtalıkta olmuş dedi mesela. O zaman cinsiyeti ne oluyor bu teorilere göre canım?😐
Canım 5-6 haftalık ultrason resimleriyle teoriye göre tahmin yapıyoruz bak alttaki resme ilk tutunma yerlerine göre

Eklentiler

• 0DDA771F-328E-491E-B6A9-76EE4CD8DDE8.jpeg
    0DDA771F-328E-491E-B6A9-76EE4CD8DDE8.jpeg
    72,3 KB · Görüntüleme: 70
Düşük tehliken varsa verebilmeleri lazım canim, benim kurumda biri 6 ay raporluydu, Düşük tehlikesi varmis yatıyordu kadin, önceki gebeligindede 9 ay yatmış hiç kalkmadan, cok kanaması olurmuş gebelik boyunca, gerekirse devlete sevk etsin heyet al, yasal hak bu gerçekten dinlenmesi gereken bi gebe çalışamaz ki.
Pazartesi günü devletten sıra aldım. Bakalım ne diyecek? İnşallah kolaylıkla alırım.

X