2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar iyi geceler. Beni hastaneye yatırdılar herhangi bir kanamam falan yok şükür bebeğin kalp atışları normal bebek sağ tarafta fakat benim böbreklerim tuttu dalın idrar yolu enfeksiyonunu hafife almayın banada bol bol dua edermişiz Bebişimle sağ Salim çıkalım

Dualarım seninle canım inşallah sağsağlim çıkarsınız bende pazartesi kalp atışı için gidicem bir boş gebelik yaşadım korkuyorum biraz ya tekrarladıysa diye sende dua et

Dualarım seninle canım inşallah sağsağlim çıkarsınız bende pazartesi kalp atışı için gidicem bir boş gebelik yaşadım korkuyorum biraz ya tekrarladıysa diye sende dua et
Allah’ın izniyle duyacaksın kuzum sende hiç korkma inşallah hep birlikte sağlıcakla alıcaz yavrularımızı kucağımıza

Çok geçmiş olsun, inşallah bir an önce sağlığınıza kavuşur, ikiniz de sağ salim çıkarsınız

Ah kuzum Allah acil şifalar versin bir an önce iyileş ve bebişinle çıkın hastaneden

Yani sonuç bir şey değiştirmeyecek bende yaptırmak istemiyorum ama cinsiyetleri belli olur belki diye onu da merak ediyorum

Günaydın
Çok geçmiş olsun Dualarım sizinle olacak

Çok geçmiş olsun. Dualarım seninle. İnşallah bir an önce atlatırsın canım.

Son sonucunun 1400 olduğuna emin misin 14000 olabilir mi? Çünkü 1400ken keseyi bile görmen çok zor kalp atışı duydum diyorsun.
Değerin yanında x100/mg gibi bir şey yaziyor olabilir mi

H Hemsiree2e canım çok geçmiş olsun inşallah bebisinle bir an önce iyilesip çıkarsınız

Tekrar sor canım ama folik asit 12.haftaya kadar devam hep. Önemli bi konu
oğlumdada kullandım 3 ay sonunda bıraktım. Şey dedi öncesinde başlanınca 3 ay olması gerek ama içtim dünde riske atamam .
Folik asit kullanımı hamileliğin 3. ayı (12. haftası) bitene kadar sürmelidir.

Günaydın kızlar iki defa kasıklarıma aniden oluşan ağrı girdi ve geçti normalmi acaba yada bir sorun mu var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…