2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bana da 3 ay dedi canım. 3 ay derken 12.haftayı mı kastetti yoksa hamile kaldıktan sonra +3 ay mı demek istedi anlamadım onu da bi sorayım. Progestanı da 12.haftadan sonra kullanmayacaksın dedi
12.haftaya kadar kullanılıyo canım. Oğlumda da 12 den sonra bırakılıyo. Sonra da kan ilacı, d vit, omega 3 falan başlanıyo

Ayy maşallah canım çok sevindim yavaş yavaş yakalicaklar annesi :)

Dr. Zeynep Elmalı için yorumlar güzel şikayet okumadım hiç , önümüzdeki hafta gideceğim inş. size bilgi veririm

Kızlar evinizde günlük işlerinizi ne sıklıkla yapıyorsunuz kendimi çok yorarsam bişey olur mu diye düşünmeden edemiyorum

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım ahh o iştahtan bende çok muzdaribim güya kendimi frenleme ye çalışıyorum 2 kilo aldım şimdiden

Cnım sizin bu konuşmaları okuyarak büyük bir aydınlanma yaşıyorum :) sayenizde temiz ve kolay bilgi ediniyoruz, diğer arkadaşlar adına da teşekkür edeyim size,
ne demek hayatım
bilgi alışverişi bazen de his alışverişi işte

İzmir tinaztepe hastanesi. 4 bin TL çok iyi mi diyorsunuz yani o zaman disarida daha mı pahalı. Ben araştırmadim hiç canim
tabi daha pahalı minimum 5 bin

canım harika bir haber bu

Senin normalde de arkadaşın galiba
güzel haberlerini bize de ver

oo çarşamba ne ki
hem kayınvalidenlerde gidiyor
sen çarşamba nasıl geldi anlamazsın

Kızlar evinizde günlük işlerinizi ne sıklıkla yapıyorsunuz kendimi çok yorarsam bişey olur mu diye düşünmeden edemiyorum
Benim günlük rutinimde hicbi değişiklik yok temizlik yemek gezme hepsi tam gaz devam çabuk yoruluyorum halsiz düşüyorum ama kendimi hicbiseyden sakinmiyorum

Ben de kendimi yoracak şekilde iş yapmıyorum asla.
Normalde de sevmem zaten kendini öldürürcesine temizlik yapmayı. Kanımda yok.
Anneme çekmemişim hiç.
Ama etrafı pis görmeye de dayanamıyorum. Hafif hafif hallediyorum her şeyi.
Pazartesi işe başlayınca nasıl olacak bilmiyorum.
Çok yürüyüş de yapmıyorum şu an. Pazartesi itibariyle tempo başlayacak benim için.

Ben eski rutinime devam ediyorum. Ama çok çabuk yoruluyorum, ben çok enerjik bi insanım yerimde duramam, bu halim bana çok garip geliyo. Bi de oğlumla da ilgileniyorum tabi, iyice halim kalmıyo.
Bi de ben bu hamileliğe malesef baya kansız başladım, o çok etkiliyo galiba beni. Doktor istersen vereyim artık kan ilacı ama mideni iyice bulandırır, bu kez kusmaktan halsiz kalırsın dedi. Kalsın dedim, 1 ay daha böyle devam :)

Öğretmen misiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…