2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben de kendimi yoracak şekilde iş yapmıyorum asla.
Normalde de sevmem zaten kendini öldürürcesine temizlik yapmayı. Kanımda yok.
Anneme çekmemişim hiç.😄
Ama etrafı pis görmeye de dayanamıyorum. Hafif hafif hallediyorum her şeyi.
Pazartesi işe başlayınca nasıl olacak bilmiyorum.
Çok yürüyüş de yapmıyorum şu an. Pazartesi itibariyle tempo başlayacak benim için.

Ben de aynısını düşünüp çok iş yapmadım. zaten riskliydi biraz yattım bol bol. Ben de öğretmenim. Pazartesi itibariyle tempo başlayacak. O süreçte mecbur yorulacağız. 🥰

Merhaba kızlar. Bugün benim de kontrolüm vardı. 6+2 görünüyor sata uyumlu. Karından bir türlü göremiyoruz. Kalp atışını duyduk bugün ama vajinal görüntü de öyle. Cinsiyet tahminlerinizi de alırım. Sizin de kontroller güzel geçsin inşallah🌸
D3481B5A-F52E-4A0F-93CD-4E61DD71CFAD.jpeg

Ben eski rutinime devam ediyorum. Ama çok çabuk yoruluyorum, ben çok enerjik bi insanım yerimde duramam, bu halim bana çok garip geliyo. Bi de oğlumla da ilgileniyorum tabi, iyice halim kalmıyo.
Bi de ben bu hamileliğe malesef baya kansız başladım, o çok etkiliyo galiba beni. Doktor istersen vereyim artık kan ilacı ama mideni iyice bulandırır, bu kez kusmaktan halsiz kalırsın dedi. Kalsın dedim, 1 ay daha böyle devam :)
Pazartesi doktordan iyi şeyler duyarsam bende daha enerjik olurum inşallah

Kızlar evinizde günlük işlerinizi ne sıklıkla yapıyorsunuz kendimi çok yorarsam bişey olur mu diye düşünmeden edemiyorum 😒
Caanım bende sadece süpürüp siliyorum iZne cıkınca temizlikçi cagırıcam mecbur detaylı yapamıyorm bide çamasırlara bakıyorum iişte çalışınca zor oluuyo ztn

Merhaba kızlar. Bugün benim de kontrolüm vardı. 6+2 görünüyor sata uyumlu. Karından bir türlü göremiyoruz. Kalp atışını duyduk bugün ama vajinal görüntü de öyle. Cinsiyet tahminlerinizi de alırım. Sizin de kontroller güzel geçsin inşallah🌸Eki Görüntüle 3123749
Maşallah canım hep sağlıkla büyüsün bebiş 😍

Selam kizlar 6. Haftami doldurmak uzereyim hala hic bir belirti yasamiyorum bende mi bi gariplik var acaba 🙈 ne mide bulantisi ne baska bisey sadece sabah uyandigimda asiri derecede acikmis olarak uyaniyorum baska hic birsey yok. Daha sonrami basliyor bu olaylar yoksa benim gibi hic yasamayanlar varmi
7+3deyim canim ben,hala hicbir belirtim yok.
Icin rahat olsun☺️

Ah cevabımı aldım. 😇 Bu soruya ben de cvp vereyim.
idareye hemen söyleyeceğim. Hem bana rehberlik sınıfı vermesinler bu sene. Hem de ders sayısını az almak istiyorum mümkün olursa.
Ay benim sınıfım var mecbur devam edeceğim. Ama 5ler geliyor bu sene onları vermek isterlerse almamak için de söyleyeceğim çok yoruyolar😁 benimkiler 7 8 büyüdüler en azından

X