2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Beni de 28 kasimda cagirdi sabahtan ac gel dedi ama benim de tetanoz icindir dimi bisey soylemedi cunku
Bilmiyorum ki bana karta yazıp verdi hemşire numarasını bile verdi bana burdan ulaşabilirsin diye. Büyük ihtimalle aşı içindir ama çünkü o haftalarda başka bişey yok bildigim canım

Hemen yaptırabilirsin canım. Genelde kalp atışından sonra kesin kaydı yapıyolar. Öncesinde kayıt yaptırsan da kalp atışını duyunca haber ver diyolar
Allah'ın izniyle pazartesi duyacağım çok tedirginim 7.3 olacak o zamana 5.5te bebeği görmemişti korkmuştum biraz daha da gitmedim zaten 🙄

Bulantı artmasına neden sevindiniz acaba iyi bir şey mi? Benim bulantım yok hiç arada kafama takılmıyor değil niye yok diye 🙄
Bulantınız olmadığı için çok şanslısınız. Kafanıza takacağınız bir durum değil. Benim de bulantım yok. Doktorum da çok güzel dedi bu durum için.
Biz şanslı azınlığız. Bu şekilde yorumlayabilirsiniz😇🧿🧿maşallah diyelim

12.haftaya kadar kullanılıyo canım ya. Benim bugün de öyle dedi, devam 1 ay sonraki kontrolde konuşuruz dedi
Bana da 3 ay dedi canım. 3 ay derken 12.haftayı mı kastetti yoksa hamile kaldıktan sonra +3 ay mı demek istedi anlamadım😐 onu da bi sorayım. Progestanı da 12.haftadan sonra kullanmayacaksın dedi

Kızlarr kontrolden çıktım. Çok şükür bebişimi gördüm, çok mutluyum 😍 günlerdir iyi mi diye hep içim içimi yiyodu. 8+3 günlük çıktı, son gidişimize göre 3 gün öne gitmiş, satı yavaş yavaş yakalıycak gibi duruyo dedi.

Bu arada herkese yazamadım, mide bulantısı yaşayan arkadaşlarım geçmiş olsun 🌺
Çok şükür maşallah 😇💕🥰

Bulantınız olmadığı için çok şanslısınız. Kafanıza takacağınız bir durum değil. Benim de bulantım yok. Doktorum da çok güzel dedi bu durum için.
Biz şanslı azınlığız. Bu şekilde yorumlayabilirsiniz😇🧿🧿maşallah diyelim
İnsan biraz parayonak oluyor sanırım 😊 ben bebeği de göremedim henüz onunda endişesi var sanırım belirti olmayınca niye yok diyorum hemen. Her şey güzel olsun inşallah hepimiz için 😊

Günaydın; ben de bu sabah fazla iyi uyandım sinirim bozuldu bir şey mi oldu diye🤣 ben bu sefer kafayı yemezsem iyi ya 😂😂 3 kimyasaldan sonra hamile kalınca fazla korumacı oldum sanırım. Hatta doktora mı gitsem diye düşündüm sonra @BarbieveKen in dedikleri aklıma geldi su an bir şey olacaksa da onu ben tutamayacagim çünkü kanama vs yok. Randevum çarşamba günü beklicem
Ayy canım çok tatlısın :) bende Bi sabah kalkıyorum öğürmekten lavabodan çıkamıyorum bir gün oluyo hiç bisey yok normal canım hergun farklı :KK66:

Selam kizlar 6. Haftami doldurmak uzereyim hala hic bir belirti yasamiyorum bende mi bi gariplik var acaba 🙈 ne mide bulantisi ne baska bisey sadece sabah uyandigimda asiri derecede acikmis olarak uyaniyorum baska hic birsey yok. Daha sonrami basliyor bu olaylar yoksa benim gibi hic yasamayanlar varmi
7. Haftada ya başlar yada hiç başlamaz canım umarım hiç başlamaz rahat geçirirsin:)

Ben erkek istiyorum sanırım ya, erkekler annelerine daha düşkün oluyor :p
Ben de ilk çocuğum erkek olsun diyorum ama erkekler de evlenince kaybedilen varlıklar sanki. Erkek annesi olmak zor geliyor o yüzden. Kızlar daha anneci geliyor bana her zaman ama her evlat da aynı değil. İkisinin de yeri başkadır ayrı ayrı güzellikleri vardır. 😇

Çarşamba günü o yazdıgı gün oldu canım zayıftı kalbi baska bir doktorda gidene kadar durmus sanırım almışlar direk operasyona biraz agrıları var suan ins toparlıcak 2 aya kadar yeniden hamiş olucak gelicek aramıza insallah 🙏🙏
İnşallah canım çok üzüldüm onun adına Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin unuttursun insallah

X