2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
1 haftadır yaşadığım stres ve dolu dolu hareketli bir gün beni korkutmuyor değil umarım bebeğim etkilenmez bu durumdan

Merhaba herkese cinsiyet ne zaman öğreniriz acaba iki tarama testi ne oluyor yaptırmak şart mı
Cinsiyet için 12.haftada tahminde bulunuluyor ama mesela benim kuzenime 10.haftada dr erkek tahmini yapmıştı ve doğru da çıktı.
Ama esas 17.haftada kesin belli oluyormuş.
12.haftada öğreniriz.

Tarama testi zorunlu değil. Doktorum dilekçe vererek yaptırmayabilirsiniz dedi. Ben yaptırmayacağım.

1 haftadır yaşadığım stres ve dolu dolu hareketli bir gün beni korkutmuyor değil umarım bebeğim etkilenmez bu durumdan
Ahh ahh ben hamile olduğumu öğrendiğimden beri ne sıkıntılar stresler yaşadım. Yine de diyorum yok bebeğim bana tutunacak beraber aşacağız bunları. İçimi ferah tutmaya çalışıyorum. Bir şey olmaz. Stres yönetimini öğrenmek için de okumalar yapıyorum. Güzel düşünelim. sıkıntılar oluyor ama onları nasıl karşıladığımız önemli.

Benimde şuan midem bulanıyor ve aşırı halsizlik var
Ben de çok halsizim. 1 fincan türk kahvesi içmesem cidden yerimden kalkacak halim olmaz herhalde. neyse ki dr da bi tane içebilirsin her gün dedi. Öyle ayakta kalıyorum yoksa çalışırken de çok zorlanırım. 3 ayı doldursak bitecek bu halsizlikler umuyorum ki

İnşallah biter sürekli yatma isteği var benimde bi oğluşum var onunla ilgilenmek zorundayım okullarda başlıyor:) ekstra zor olacak ama napalim :) 12 haftadan sonra düzelir herhalde

Ben ikili üçlü tarama yaptırmayı düşünmüyorum zaten yaş 32 illaki risk faktörü çıkaracaklar moralim bozulacak gerek olmadığını düşünüyorum

herkese merhabalar. yas 42 Ankara 57 kiloyum. 6inci haftam. 2 yıldır ugrasiyoruz daha once iki dusugum ve bir kimyasal gebeligim var. genetik testler pihtilasma hepsi normal cikti. yastan dolayi yumurta kalitesini dusuk oldugu soylendi. 5 te kese goruldu kalp atisi icin 7 yi beklemek istedim. 6eylul de kontrolum var. insallah Rabbim bu sefer nasip eder hayirlisiyla hepimize de.

Hayırlı olsun canım saglıkla ilerlesin insallah

H Hemsiree2e beni de listeye ekler misiniz? Teşekkürler

Yaş 37
SAT 27 Haziran
Düzce
2. çocuk
79 kg.

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah

Aramıza hoş geldiniz sağlıkla kucağımıza alabilelim hepimiz inşallah

Prilam kullanıyorum ben. İyi geldi gibi. Çok gena kustuğum gün 2 tane ard arda içmiştim, diğer günler midemin çalkalandığını anladığım anda 1 adet içiyorum
Yemekten önce mi içiliyor ben bugün aldım. Ama şimdi akşam yemeğini yedim unuttum içmeyi. Artık 9 gibi içeyim bakalım etki edecek mi bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…