2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Üçüz gebeydim ancak hepsinin kalbi durdu ve kürtaj oldum
Transfer günümde doktorum prograf başlatmıştı günde 1 kez ve kalp atışı duyulana kadar iç dedi
Ancak bıraktığım günün haftasında 2 bebeğimin kalbi (7. Haftada) diğer bebeğimin ise 10. Haftada kalbi durdu hepsinin normal atarken
Acaba diyorum ilacı bıraktığım için mi böyle oldu çünkü oksapar ve ecopirin kan sulandırıcı da kullanıyordum
Kimisi 12. Haftaya kadar kullanmış
Kafam çok karışık
Tüm gebeliği boyunca ya da en uzun ne kadar kullanan oldu aranızda

Ayy çok sevindim canım ya kendime olmuş kadar mutlu oldum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ya bu 2 oldu bu forumda duyduğumuz canlı canlı kürtaj yapacaklar Rabbim nasıl biliyorsa öyle yapsin
Ay ben seni görmemişim. Çok mutlu oldum gerçekten. Güzel dileklerin için teşekkür ederim ♥️😘 inşallah hepimiz sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza alırız.

Allaha çok şükür. Gözünaydın canım. Doktorların bu tam bilmeden insanları kokutma huyundan nefret ediyorum allah hep mutlu haberlerle karşılaştırsın inşallah
Ay görmemişim canım şimdi gördüm. Kk foruma çok hakim değilim. Çok teşekkür ederim ♥️ aynen. şöyle diyebilirdi mesela sen bir başka hastaneye de git bizim cihaz belki düzgün göremiyordur sonucuyla yarın bana gel diyebilirdi. Pazartesine kadar gelişmezse sonlandırmamız lazım demeden önce. Amin kuzum hepimizi inşallah.

Transfer günümde doktorum prograf başlatmıştı günde 1 kez ve kalp atışı duyulana kadar iç dedi
Ancak bıraktığım günün haftasında 2 bebeğimin kalbi (7. Haftada) diğer bebeğimin ise 10. Haftada kalbi durdu hepsinin normal atarken
Acaba diyorum ilacı bıraktığım için mi böyle oldu çünkü oksapar ve ecopirin kan sulandırıcı da kullanıyordum
Kafam çok karışık
Çok üzüldüm.
İnşallah Allah en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı gebelik nasip eder. Şimdi moralinizi bozmayın. Her şey Allah'tan. Çok çok geçmiş olsun

Kafam çok karışık
Cok uzuldum canim Allah sabir versin acini dindirsin insallah Acabalarla kendini suçlu hissedip üzme canım Rabbim ömür vermemiş demekki sen bundan sonra kafanı toplayıp önüne bakmaya calis inşallah Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlarla doldursun kucağını

Kafam çok karışık
Çok üzüldüm. Sizi çok iyi anlıyorum. Prograf ne için acaba? Estrofem de kullanıyor muydunuz?

Darısı başıma inşallah 😂
Amin inşallah :KK70: aslında bulantı ilacı kullanmasam biliyorum bulantilardan hicbisey yiyemeyip zayıflicam yada kilo almicam ama bu sefer hayat kalitem çok düşecek 2 çocuk ev işleri hep kalacak o yüzden ilacımı içip iştahlı iştahlı tüm işimi gücümü yapiyorum çocuklarımla ilgileniyorum :KK70:

X