2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Evet. Mesela anneler hep der ya iyi insanlarla karşılaştırsın diye. En yakın arkadaşımla ogullarımızın arası çok az. Hep deriz biri kiz olsaydı evlendirirdik diye 🤣 tabiki oyle bsey olacağından değil onlar bize sormadan kendi istedikleriyle evlenecekler ama anne olarak bu konuda daha smdiden evham yapıyoruz. Bu içgüdüsel bisey bence😁😁 annemi her konuda daha iyi anliyorum😇
Kesinlikle ic gudusel babalar da seviyolar canlari gibi belki ama annelik cok daha baska bisey ya yani cevremden de gordugum kadariyla ablam da mesela disi agrirken ilerde cocugumun da boyle disi agricak diye agliyodu mesela 😂 insallah rabbim iyi insanlarla karsilastirsin acilarini gostermesin 🙏

Benimde size benzer bir durum son adet tarihimle beta değeri de uyumsuz geç döllenme olmuş sanırım siz kaç gün gecikmeyle kaç betayla ogrendiniz
Benim de şu an geç döllenme söz konusu. Sizin süreciniz nasıl kaçla başladı, nasıl gidiyor

Benim de şu an geç döllenme söz konusu. Sizin süreciniz nasıl kaçla başladı, nasıl gidiyor
29 haziran regl tarihimdi 29 temmuzda erken gebelik testi ( comfort) marka negatif çıktı 2 ağustosta yine ayni marka testle 34.günümde test yaptırdım bu sefer çift çizgiyi gördüm ondan sonra kan verdim 150 değerliydi 2 gün sonra 366 oldu değerim simdi pazartesi günü gideceğim doktor 4 gün sonra bakalım değere dedi sizin nasil surec

29 haziran regl tarihimdi 29 temmuzda erken gebelik testi ( comfort) marka negatif çıktı 2 ağustosta yine ayni marka testle 34.günümde test yaptırdım bu sefer çift çizgiyi gördüm ondan sonra kan verdim 150 değerliydi 2 gün sonra 366 oldu değerim simdi pazartesi günü gideceğim doktor 4 gün sonra bakalım değere dedi sizin nasil surec
Çok benzer bi durum yaşıyoruz. Benim de son adet tarihim 29 haziran. Tatile gidecektik bu yüzden 23 temmuzda erken gebelik testi yaptım negatifti ve tatilde negatife göre hareket ettim. Sonra regl 2 gün gecikince 30 temmuzda normal gebelik testi yaptım ve pozitifi gördüm. 1 ağustosta ilk kanı verdim değerim 207 çıktı, 3 ağustostaki sonucum da 565 çıktı. Ultrason muayenesinde rahimde kalınlaşma görüldü, bu beklenen bi şey zaten. Doktorum bi daha kan vermene gerek yok pazartesi gel bakalım keseye dedi. Ben çarşamba gidicem nasipse. İnşallah hepimizin sağlıkla ilerler 🤲🏼

Kızlarrrrr bebişlerimiz allah nasip ederse KOÇ burcu doğacaklar 🐣🐣 sizlerin eşlerinizin burçları ne ben boğa eşim aslan minik de koç olursa 3 lideri tamamlıcaz 😂😂😂😂

Kızlarrrrr bebişlerimiz allah nasip ederse KOÇ burcu doğacaklar 🐣🐣 sizlerin eşlerinizin burçları ne ben boğa eşim aslan minik de koç olursa 3 lideri tamamlıcaz 😂😂😂😂
Oo siz baya baya güç gösterisine girersiniz 😁
Eşim ve ben ikimiz de oğlak, oğlum terazi, bebiş koç olcak nasipse. Bakalım bizi neler bekliyo 😅

Kızlar az önce Dr a gittim. Daha önce boş gebelik sebebi ile kürtajın var bu nedenle kan sulandırıcı iğne ve hap verdi. En son salı günü kan vermiştm 168 idi. Bugün de verdim 1328 çıktı çok yükselmemiş mi ?
Yükselmesi iyi bisey bende pazartesi verdim 168 bu akşam yine vercem ins benimki de yükselmiştir:)

Kızlar az önce Dr a gittim. Daha önce boş gebelik sebebi ile kürtajın var bu nedenle kan sulandırıcı iğne ve hap verdi. En son salı günü kan vermiştm 168 idi. Bugün de verdim 1328 çıktı çok yükselmemiş mi ?
Bence gayet güzel yükselmiş canım. Artık kan vermeden direkt gidip usg muayenesi ol ❤️

X