2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben de işe başlayacağım artık. O dönem nasıl olacak bakalım. Zaman daha hızlı geçecek kesin. Bulantı olmazsa sıkıntı da olmaz
Hayırlı olsun canım. Hızlıca geçecek zaman çalışırsan.Bol bol ayran kefir içiyorum soğuk soğuk iyi geliyor bana. İş yerinde deneyebilirsin eğer bulantın olursa belki sana da iyi gelir. bir de ilaç

Ay çok sevindim canım ya çok şükür hep sağlıkla büyüsün bebiş
Burada birbirimizin sevincini de üzüntüsünü de endişesini de paylaşmak için varız

Benim var. Bugün gidip kalp atışlarını dinledik çok şükür. Haftaya perşembe yine kontrole gideceğim
Ayy çok sevindim ya çok şükür.Allah sağlıkla kucağımıza versin inşallah. Seninle aynı gün dinleyecektik dimi. Ama bende bir aksiyon bir aksiyon akşama kadar yollardaydım ama değdi.

Çok iyi anlıyorum seni.
Tavuktan ve balıktan iğrenmiyorum çok şükür ama kırmızı et de çok önemli sonuçta. Geçicidir umarım bu iğrenme hali. Yememiz lazım bir şekilde.
Aslında ben bugün dra sordum dedim diyetisyenle diyete başladım ilk ay 5 kilo vereceğiz dedi dedim. Doktor dedi gayet mantıklı verebilirsin dedi. Sadece vitaminli beslen yeter dedi. Diyetisyen de haftanın 2 günü kırmızı veya beyaz et veya köfte verdi kalan günler etli sebze yemeği ve bazı günler mercimekli salata veya yemek verdi. Bence ilk aylarda kuru baklagillerden yemeliyiz en azından salataya haşlanmış nohut mercimek eklersek baya proteinli tat olarak ta lezzetli oluyor.

Şaka mısın
Şu an sende yatılı misafir olduğuna inanamıyorum ve evde herkesin bildiğini söylemiştin
Buna rağmen sende kalıyorlar ve bi de hizmet mi ediyorsun
Sen doğa üstü gücleri olan birisin sanırım

Ayy çok sevindim ya çok şükür.Allah sağlıkla kucağımıza versin inşallah. Seninle aynı gün dinleyecektik dimi. Ama bende bir aksiyon bir aksiyon akşama kadar yollardaydım ama değdi.

Eeww bak kötü haber almamışsın her şey yolundaymış ne de güzel haberle döndün
Çok tebrik ederim canım

Aa süper devlette iyi bi doktorda bulmuşsun, güzel mantık, arada kontroller özele, doğum develete valla bu ekonomiyle 3-5kurus hesabı da yapar olduk zaten, yarın gidip aile hekimine kan vercem cumaya da özele gidp muayene olcam , tahliller cok tutuyormus yoksa
Çok iyi anlıyorum seni , yaglı etli falan filan hiç bişey hoş gelmyo, hani evdekiler ac kalmasın onlara yapaym diyorum kokudan duramıyorum, bi şekilde geçirces bu ayı artık ne yapalım

Kim ki bu yatılı misafirler. Ne kadar düşüncesizlik. Ben aynı şehirde olduğum halde 1 haftayı geçti kayınvalidemlere bile gitmiyorum, görüşmüyorum, çünkü bu dönemde rahat etmek istiyorum. Sende hala anlamıyorlarsa belli et canım kötüyüm de, midem kötü de git uzan yani anlamayana anlatmak lazım

Çok iyi anlıyorum seni.
Tavuktan ve balıktan iğrenmiyorum çok şükür ama kırmızı et de çok önemli sonuçta. Geçicidir umarım bu iğrenme hali. Yememiz lazım bir şekilde.
Bende ilk hamileligimde çok yaşamıştım yemeyi bırakın mutfağa adım atar atmaz istifar etmeye koşardım:) ama 4. Ayda geçmişti 2. Ve 3. De hiç olmadı çok şükür sizde kısa zamanda atlatirsiniz ins

Kuzum neden ole düşüncesizler ya sen hamilesin nasıl hizmet ediceksin insanın enerjisi yok ztn

Kızlar yarın balık yicem hamilelikte hangi balıklar tüketilir suan mevsimi olan taze balıklar hangisidir biliyomusunuz

Kizlar benim de bulantiyla ilgili önerim var ama şöyle ki ben yoğun bulanti yaşamadım öğürmem olmadi ama , böyle midem karışıyor, halsizlesir gibi oluyorum, bir kaç gün özellikle arttı sonra daha hafifledi, bu dönemlerde taze zencefili soyup küçücük kesip sakız gibi çiğnedim mide mi gerçekten rahatlatti , deneyebilirsiniz inşallah faydası olur

Kızlar bir kaç gündür yoktum şöyle problem yaşıyorum yeni işe gireli 1,5 ay oldu önceki şirketimde neredeyse 3 yıldır çalışıyordum, işe girdiğimden 10 gün sonra hamile olduğumu öğrendim polikistik rahatsızlığım olduğu için planlı gebelik değildi bizimki tamamen mucize. 2 ay deneme süreci içinde olduğum İçin hemen söylemek istemedim fakat günlerdir yoğun bulantı ve halsizlik sebebiyle artık söylemek istiyorum yasal olarak nasıl bir işlem sağlarlar bilmiyorum düşünüp kafaya taktıkça karnıma ve kasıklarıma ağrılar giriyor fakat bu ekonomik şartlar altında da işten çıkarılmak gibi ihtimalim yok nasıl olucak nasıl karşılanır tavsiyelerinizi bekliyorum…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…