2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Herkeste farklı oluyor demekki :)) . Aslında yumurtlama zamanımı hatırlasam bir tahminde bulunurdum ama bu ay Leyla gibiydim adet tarihimi bile hatırlamadim eski mesajlardan buldum

Diğer yavrular kaö yaşında benim 3.gebeliğim plansız oldu yavrucak
İlk bebeğimi kaybettim 3,5 yaşına doğru gidiyor olacaktı (2019 nisan)
2. Oğlum 25 aylık.
Bu 3. Benimde plansız oldu.
Pek de sırası değildi ama nasibi varmış demek ki. sağlıkla ilerlerse inşallah.
Aklımda hep bi kardeş fikri olduğu için aslında pek yadırgamadım şokum 3 max 5 saat falan sürdü benim, hızlıca adapte oldum

Benim ilk gebeligim 5+4 tü 2 hafta progestan kullanıp yatmıştım gittiğimde hala 5+4 tü kürtaj olmuştum canim

Ayy yazdıktan sonra okudum çok üzüldüm Rabbim yerini doldursun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

Kürtaj olunan kızlara sormak istiyorum.Sordum şimdi kazıma olucakmi..çok az dediler ama olucak.Sizdede öyle oldumu?ikinciye hamile kalmak için sorun istemiyorum olsun..korkuyorum
Benimde ilki kürtaj oldu kazındı 2 Ay korundum 3. Ayda korunmayı bıraktık hemen hamile kaldım canim bi sıkıntı olmadi

Çok şükür kuzum benimde bol bol bulantılı öğürmeli tiksinmeli geçiyor benimde kontrolüm 10 eylülde ins daha da güzel haberlerle cıkarız canım

Kızlar gittim doktora medipola. Bebeği gördük alttan muayene etti dr. Gayet güzel kalbini de duyduk videoya da çekti asistanı. Of çok şükür. Sadece geç döllenmiş ondan bir de cihaz algılayamamış devletteki. Hepinize teşekkür ederim. Dualarınız güzel enerjinizi o kadar güzel aldım ki. Kimse kimseyi tanımıyor burada ama hepimiz birbirimize dua ediyoruz sevincimize seviniyoruz üzğntümüzde destek oluyoruz. İyi ki bu gruba dahil oldum.

Çok sevindim canım. Kaç haftalıkmış seninki o zaman?

Ayy çok sevindim canım ya kendime olmuş kadar mutlu oldum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ya bu 2 oldu bu forumda duyduğumuz canlı canlı kürtaj yapacaklar Rabbim nasıl biliyorsa öyle yapsin

Ay çok sevindim canım ya çok şükür hep sağlıkla büyüsün bebiş
Burada birbirimizin sevincini de üzüntüsünü de endişesini de paylaşmak için varız

Allaha çok şükür. Gözünaydın canım. Doktorların bu tam bilmeden insanları kokutma huyundan nefret ediyorum allah hep mutlu haberlerle karşılaştırsın inşallah

Şükürler olsun canım benim şimdi bebişin hızlıca büyüyüp yetişcek annesi merak etme

Sanirim sizinle ayni durumdayiz ben de vajinal kalp atışını duydum 1 hafta daha takip edilecek bebek 2 hafta geride görünüyor. Dr size de progesteran verdi mi ne zaman cagirdi tekrar ve bebek icin kac haftalik bir sey soyledi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…