2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ayy en heyecanlı zamanlar 😍 ben oglumu 16 haftalıkken öğrenmiştim inşallah o kadar beklemem 😂 12'de falan öğrensek cok güzel olur 😅
İlki 12+5 ve ikinciyi 12+3 te öğrenmiştim ben ikili testte.
Hatta 12+3te 2. Oğlanın baya pipisi netti. Doktorum emin bir şekilde erkek demişti 😅

Ben 🥺
14 yıldır içiyorum. Hatta son zamanlarda iş hayatının stresiyle günde 1,5 paket içiyordum. Öğrendiğimde bıraktım ama zorlanıyorum.
Benim kesin hiç istememem 1 haftadır falan. Bir haftaya kadar eşime yalvariyordum bu firt versene diye 😂 inşallah tiksinirsin sen de en kısa zamanda. Ben sadece bu kalıcı mı yani hamilelikten sonra da böyle mi devam edecek onu merak ediyorum

Ben sanki adetliyim..ufak ufak bel ağrıları..kasıkta ağrı..hem lekelenme ya kahverengi ya pembe yada ara sıra silince koyu bile oluyor..sanki hiç hamilelik yok.Valla bu çocuk kalırsa..bizim için bir mucize olur.

İyi akşamlar herkese 🌺🌺 liseden beri sigara kullanıyordum ve bırakmak da istemiyordum seviyordum sigara içmeyi. Hamileliği öğrendiğim gibi bıraktım. Azaltmak da değil direkt kestim. Ama çok zorlandım zor duruyordum yani. Artık istemiyorum bile resmen sigarayı bırakmışım 🎊🎊🎊 umarim hamilelikten dolayı değildir yani gerçekten bırakmış olmayı isterim. Var mı benim gibi tiryakiler? 😂
ben hamileliği öğrendim ve depresyona girdim
Yeni tatile geldim 15 gün burdayım nasıl geçer zaman dedim sigara keyfi yapmadan. Ve ilk haftalar kesemedim günde 2-3 tane bazen 4 içtiğim oldu. Ama ben kent slim grey içiyordum zaten ve o hamile sigarası diye geçiyormuş bilmiyordum :)
Şimdi onu bile aramıyorum çok nadir 1 tane içesim gelirse yakıyorum ama cidden Allah yardım etti bırakmış gibiyim resmen 🙏🏻🙏🏻

Çok teşekkürler 🙏🏻 Umarım hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize 🌸

34 yaşındayım, İstanbul Anadolu yakasındayım. Yanlış hatırlamıyorsam Genoks’tu firmanın adı.
4 yıl oldu, fazla detay yok aklımda. Eve gelip kan almışlardı. İstersen hastane aracılığıyla da kan verebiliyordun. Sonuçlar 2 hafta sonra geliyordu.

Ben de 34 yaşındayım, aynen anadolu yakasında oturuyorum eşim bir yer bulmuş evimize yakın nakit olursa 250 dolar demişler oraya yaptıracağım büyük ihtimalle.
Ben mesela yaşım 34 diye yaptırayım diyorum
30 yaşında sizi fetal dna yaptırmaya iten neydi?

Pek anlamam ama içime erkek doğdu 😍 bi de erkek bebekte alın çıkıntılı oluyo deniyo, o yüzden erkek olabilir sanki :) sağlıkla gelsin maşallah 🧿
🥰🌹
🥰🌹

Ayy kızlar biliyormusunuz bu ani yıllarca bekledim, başkalarinda görürdüm ve acaba birgün bende bebeğimin ultrason fotosuyla cinsiyet tahminini sorabilecekmiyim yorum isteyecekmiyim diye düşündüm. Şükürler olsun bu güne 🙏😍
Yorumlariniz için çok teşekkür ederim.
Zaten hamile kaldığım andan itibaren aile fertleri dahil herkes erkek dedi.
Kiz diyen bir tek benim🤭🙈

Ay kızlar daha bu sabah dedim bu hafta bulantılar gitti, sadece akşamdan beri biraz bulanıyo gibi dedim. Bugün felaket oldum, kusmama ramak kaldı, defalarca öğürdüm. Şimdi 1 saattir de bir uyku hali var ki inanılmaz, sanki ilaç falan kullanmış gibiyim 🥴
Yaaa işte böyle gösterir kendini annesi😄Belirtim yok diye sakın üzülmeyin, ne kadar geç o kadar iyi😂

🥰🌹

🥰🌹

Ayy kızlar biliyormusunuz bu ani yıllarca bekledim, başkalarinda görürdüm ve acaba birgün bende bebeğimin ultrason fotosuyla cinsiyet tahminini sorabilecekmiyim yorum isteyecekmiyim diye düşündüm. Şükürler olsun bu güne 🙏😍
Yorumlariniz için çok teşekkür ederim.
Zaten hamile kaldığım andan itibaren aile fertleri dahil herkes erkek dedi.
Kiz diyen bir tek benim🤭🙈

Sizinle benim haftamız aynı
Ne çabuk pipisi çıkmış ya 😃
Doktor tahmini doğuma 29 mart dedi benim de

Benim adet tarihim göre 29 mart, ultrasonda 1 Nisan 😄 mart mi Nisan mi belli degil.
Pipisi mi ki ooo 😆 🤣 kendinden buyuk pipi mi olur🙄🤣

Ay be bileyim erkek diyorlar ya
Ben de pipi gördüler sandım 🤣
Htta baktım ultrasonda ben sizden 2 gün büyüküm
Bu cumartesi yakından ultrason isteyim ben de madem
Yorumlatıcam 🫣🫣🤣🤣

Ay be bileyim erkek diyorlar ya
Ben de pipi gördüler sandım 🤣
Htta baktım ultrasonda ben sizden 2 gün büyüküm
Bu cumartesi yakından ultrason isteyim ben de madem
Yorumlatıcam 🫣🫣🤣🤣
Aynen koy buraya yorumlansin. Cok keyifli😅
Sen fatal dna testi mi yapacaksin yoksa direk 2li tarama testi mi?
Bana haftaya sali günü Veracity fatal dna testi yapacaklar. Orada cinsiyeti de belli oluyormuş.

ben hamileliği öğrendim ve depresyona girdim
Yeni tatile geldim 15 gün burdayım nasıl geçer zaman dedim sigara keyfi yapmadan. Ve ilk haftalar kesemedim günde 2-3 tane bazen 4 içtiğim oldu. Ama ben kent slim grey içiyordum zaten ve o hamile sigarası diye geçiyormuş bilmiyordum :)
Şimdi onu bile aramıyorum çok nadir 1 tane içesim gelirse yakıyorum ama cidden Allah yardım etti bırakmış gibiyim resmen 🙏🏻🙏🏻

Ben de 34 yaşındayım, aynen anadolu yakasında oturuyorum eşim bir yer bulmuş evimize yakın nakit olursa 250 dolar demişler oraya yaptıracağım büyük ihtimalle.
Ben mesela yaşım 34 diye yaptırayım diyorum
30 yaşında sizi fetal dna yaptırmaya iten neydi?
24 yasinda pgtli embriyo ile beni fetal dna testine iten hayat herkesi itebilir bu teste 😀

X