2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
kızlar belki bana inanmayacaksınız gaz ya da vs diyeceksiniz belki ama inanın benim karnım çıkmış.
Çünkü mesela göbeğimi içime çekmeye çalışıyorum hani göbek bu çektikçe çekersiniz içeri dimi nefesinizi tutup, tüm kuvvetimle çekmeme rağmen içeri girmeyen bir yükselti var bende 🤰🏼🤰🏼
Ve gaz değil gazı hissediyorum
Bugün 9+4’üm 10. Haftam bitiyor

Aynen koy buraya yorumlansin. Cok keyifli😅
Sen fatal dna testi mi yapacaksin yoksa direk 2li tarama testi mi?
Bana haftaya sali günü Veracity fatal dna testi yapacaklar. Orada cinsiyeti de belli oluyormuş.
Yaa yaptırıcam gibi görünüyor
Doktorum aşırı kendine güveniyor aslında ikili test konusunda, Londra’da ultrason okulundan mezun 8 hekimden biriymiş ve hata riskim %5 diyor
Ama ben 33,5 yaşındayım 34 de
Yaştan dolayı illa risk çıkar diye eşimle yaptırıcaz gibi duruyor
24 yasinda pgtli embriyo ile beni fetal dna testine iten hayat herkesi itebilir bu teste 😀

Dediğini anlmadım bacım ama sen de durumlar hep karışıkmış ya inanırım 🫣😃😃

ben hamileliği öğrendim ve depresyona girdim
Yeni tatile geldim 15 gün burdayım nasıl geçer zaman dedim sigara keyfi yapmadan. Ve ilk haftalar kesemedim günde 2-3 tane bazen 4 içtiğim oldu. Ama ben kent slim grey içiyordum zaten ve o hamile sigarası diye geçiyormuş bilmiyordum :)
Şimdi onu bile aramıyorum çok nadir 1 tane içesim gelirse yakıyorum ama cidden Allah yardım etti bırakmış gibiyim resmen 🙏🏻🙏🏻

Ben de 34 yaşındayım, aynen anadolu yakasında oturuyorum eşim bir yer bulmuş evimize yakın nakit olursa 250 dolar demişler oraya yaptıracağım büyük ihtimalle.
Ben mesela yaşım 34 diye yaptırayım diyorum
30 yaşında sizi fetal dna yaptırmaya iten neydi?
Hahaha bunu iyi ki bilmiyormusum yoksa bırakmaz devam ederdim ben 😂 doktorların çoğu azalt demekle yetiniyor zaten. İlk gittigim doktor yarısını iç yarısını at demişti 😂

Benim kesin hiç istememem 1 haftadır falan. Bir haftaya kadar eşime yalvariyordum bu firt versene diye 😂 inşallah tiksinirsin sen de en kısa zamanda. Ben sadece bu kalıcı mı yani hamilelikten sonra da böyle mi devam edecek onu merak ediyorum
Ben hamilelikte bir tiksindim hem de öğrendiğim gün yani içemedim zaten sigarayı kan vermeye giderken iğrenip yarım attım öğüresim geliyordu kan sonucum 12 civarı çıktı benim canım dahi çekmedi son aylara yakın çekmeye başladı ama direndim 😂

Yaa yaptırıcam gibi görünüyor
Doktorum aşırı kendine güveniyor aslında ikili test konusunda, Londra’da ultrason okulundan mezun 8 hekimden biriymiş ve hata riskim %5 diyor
Ama ben 33,5 yaşındayım 34 de
Yaştan dolayı illa risk çıkar diye eşimle yaptırıcaz gibi duruyor

Dediğini anlmadım bacım ama sen de durumlar hep karışıkmış ya inanırım 🫣😃😃
Benim doktorum da, yaşin 35 orada risk yazacağına bunu yapalim içimiz rahat olsun dedi. Ben zaten o demese de bu testi yapacaktım. Huzur açısından çok daha konforlu bencede verilen paraya deger. Çikan sonuçlara Yuzde 99.9 dogruluk payı veriyorlar. Allahim inşallah hepimizin bebekleri çok sağlıklıdır 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

Kızlar sabah 10dan beri şiddetli baş ağrım var migrenim tuttu ve migren benim direk gözüme vurur sanki gözüm yerinden çıkıyor gibi şiddetli ağrım olur bugünde aynısı oldu ve ağlamaktan içim çıktı. Şimdi ise tamamen başıma yayıldı ağrı parol içtim ama bana mısın demedi normalde o sarı serumu yemeden asla geçmez ☹️ acile gitsem bile hamileyim diye birşey yapamayacaklar. Evde kendim ne yapabilirim bugün mahfoldum 😥

Hahaha bunu iyi ki bilmiyormusum yoksa bırakmaz devam ederdim ben 😂 doktorların çoğu azalt demekle yetiniyor zaten. İlk gittigim doktor yarısını iç yarısını at demişti 😂
Bana hiç öyle doktor denk gelmedi
Yoksa yüz bulurdum bana direkt bırak denildi.
Benim doktorum da, yaşin 35 orada risk yazacağına bunu yapalim içimiz rahat olsun dedi. Ben zaten o demese de bu testi yapacaktım. Huzur açısından çok daha konforlu bencede verilen paraya deger. Çikan sonuçlara Yuzde 99.9 dogruluk payı veriyorlar. Allahim inşallah hepimizin bebekleri çok sağlıklıdır 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

Ama dikkat et çok erken sanki pazartesi?
Yetersiz dna sonucu gelmesin?

Oyy seni de merakla bekliyor olacağım o zaman 😂🥰
Oğlumun tahmini doğum tarihi 19 nisandı, 5 ekimde ben cinsiyeti öğrenmiştim.
İnşallah 1-1,5 aya öğrenmeye başlarız merakımız giderilir 😂💃
Ay ne heyecanlı olacak cinsiyetini öğreneceğimiz zamanlar. Merakla bekliyorum. Şu riskli günlerimiz geçsin de hayırlısıyla.

Kızlar sabah 10dan beri şiddetli baş ağrım var migrenim tuttu ve migren benim direk gözüme vurur sanki gözüm yerinden çıkıyor gibi şiddetli ağrım olur bugünde aynısı oldu ve ağlamaktan içim çıktı. Şimdi ise tamamen başıma yayıldı ağrı parol içtim ama bana mısın demedi normalde o sarı serumu yemeden asla geçmez ☹️ acile gitsem bile hamileyim diye birşey yapamayacaklar. Evde kendim ne yapabilirim bugün mahfoldum 😥

Hiç bilmiyorum migrene ne iyi gelir
Ama senin bebis daha minnak elbet acilde buna uygun çözüm sunulur bi gitsene hastaneye

Bi de minoset kullanabiliyormuş galiba hamileler bugün bi arkadaş söyledi
Onun dışında sıkı bi tülbentle kafanı sıksan?

Yukarıda biri yazmıştı 10+5 te yetersiz dna geldi diye ondan yazdım fakat doktor öyle istediyse en iyisini o bilir tabi..
Nasil yani tekrar mi kan aldılar yoksa sorun var gibi mi gözükmüş (yanlışmi sonuçlanmış)?
Bak bir yazida soyle yazıyor bu testler icin.
Testin yapılabilmesi için gebeliğin en az 10. Haftasına ulaşmış olması gereklidir. Ancak teknik olarak tıp alanında hamilelin 8. Haftasından sonra testin uygulanabilmesi mümkündür.

Nasil yani tekrar mi kan aldılar yoksa sorun var gibi mi gözükmüş (yanlışmi sonuçlanmış)?
Bak bir yazida soyle yazıyor bu testler icin.
Testin yapılabilmesi için gebeliğin en az 10. Haftasına ulaşmış olması gereklidir. Ancak teknik olarak tıp alanında hamilelin 8. Haftasından sonra testin uygulanabilmesi mümkündür.

10+5 teki dna yeterli gelmemiş
13.haftada ücretsi kan alıp bidaha bakmışlar
firma öyle yazmıştır ama en garantisi 10’dan sonra yaptırmak.
Ayrıca eşim bugün aramış firmaları hepsi 10’dan sonra demişler.

kızlar belki bana inanmayacaksınız gaz ya da vs diyeceksiniz belki ama inanın benim karnım çıkmış.
Çünkü mesela göbeğimi içime çekmeye çalışıyorum hani göbek bu çektikçe çekersiniz içeri dimi nefesinizi tutup, tüm kuvvetimle çekmeme rağmen içeri girmeyen bir yükselti var bende 🤰🏼🤰🏼
Ve gaz değil gazı hissediyorum
Bugün 9+4’üm 10. Haftam bitiyor
Ben bir yerde okumuştum hamileyken aden olmuyoruz ya onun şişkinliği oluyor ilk aylarda diye yazmışları. Belki de bebektir belli de olmaz. 11 haftaya giriyorsunuz sonuçta.🤗ne kadar güzel. Allah sağlıkla kucağımıza versin miniklerimizi

10+5 teki dna yeterli gelmemiş
13.haftada ücretsi kan alıp bidaha bakmışlar
firma öyle yazmıştır ama en garantisi 10’dan sonra yaptırmak.
Ayrıca eşim bugün aramış firmaları hepsi 10’dan sonra demişler.
Yani 10+3 , 10. Hafta dan sonra olmuyor mu? 10. Haftanin dolmasi mi lazim. Bu haftq olaylarını hala anlamadim ya

Ben de 34 yaşındayım, aynen anadolu yakasında oturuyorum eşim bir yer bulmuş evimize yakın nakit olursa 250 dolar demişler oraya yaptıracağım büyük ihtimalle.
Ben mesela yaşım 34 diye yaptırayım diyorum
30 yaşında sizi fetal dna yaptırmaya iten neydi?
Garantici olmak diyelim 😊 %99 doğruluk payı, ikili üçlü testlere gerek kalmaması vs, kesin sonuç diye düşünüyorum içim daha rahat eder.
Bahsettiğiniz yer neresi acaba? Fiyatları 350 dolar civarı diye gördüm hep, burası uygunmuş.

24 yasinda pgtli embriyo ile beni fetal dna testine iten hayat herkesi itebilir bu teste 😀
Çok güldüm bu yoruma 😅 Yaş 20 de olsa yaptırırdım aynen 🙈

X