2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben bir yerde okumuştum hamileyken aden olmuyoruz ya onun şişkinliği oluyor ilk aylarda diye yazmışları. Belki de bebektir belli de olmaz. 11 haftaya giriyorsunuz sonuçta.🤗ne kadar güzel. Allah sağlıkla kucağımıza versin miniklerimizi

Ya google da diyor ki anne adayı zayıfsa 12. Haftada belli olabilir karın, ben çok zayıf biri değilim hatta zayıf değilim bana bakan biri normal kilolu biri der. Ona rağmen bi göbek hissediyorum
Zaten ben kendimden devasa bir şişme bekliyorum neden dersen ben 2 bardak su içtiğimde 4 aylık hamile gibi görünen biriyim. Sanırım iç karnım dar.

He bi de youtube da bi kız vlog çekmiş 10+4 de lastikli hamile pijaması giymiş tişörtlerim olmuyor diyor gösteriyor karnını. Onu görünce dedim ahaaa benim de böyle erkenden çıktı demek

Yani 10+3 , 10. Hafta dan sonra olmuyor mu? 10. Haftanin dolmasi mi lazim. Bu haftq olaylarını hala anlamadim ya
Evet ben yazmıştım, 4 yıl önce 10+5’de yetersiz dna sonucu gelmişti 2 hafta sonra. 13+0’da tekrar kan almışlardı. Hatta o arada ikili test süresi doluyordu. Yine dna sıkıntı olursa diye bide onu yaptırmak zorunda kaldım. Normalde yaptırmayacaktım.

Yani 10+3 , 10. Hafta dan sonra olmuyor mu? 10. Haftanin dolmasi mi lazim. Bu haftq olaylarını hala anlamadim ya
Evet 11. Hafta içerisinde oluyor ama 11+1 beklenebilir yani neden olmasın 😃
Garantici olmak diyelim 😊 %99 doğruluk payı, ikili üçlü testlere gerek kalmaması vs, kesin sonuç diye düşünüyorum içim daha rahat eder.
Bahsettiğiniz yer neresi acaba? Fiyatları 350 dolar civarı diye gördüm hep, burası uygunmuş.

Çok güldüm bu yoruma 😅 Yaş 20 de olsa yaptırırdım aynen 🙈

Ahh bu garanticilik
Biz de de aynı dert
İçimden bir his doktoruna güven her şey sorunsuz diyor ama boğa burcu olmak diyelim 🫣

Evet ben yazmıştım, 4 yıl önce 10+5’de yetersiz dna sonucu gelmişti 2 hafta sonra. 13+0’da tekrar kan almışlardı. Hatta o arada ikili test süresi doluyordu. Yine dna sıkıntı olursa diye bide onu yaptırmak zorunda kaldım. Normalde yaptırmayacaktım.
Normalde 10. Haftaya girince yapilan bir test ama dimi? Doktor bu durumu size nasil açıkladı? Şanssızlık şeklinde mi? Yoksa yaptigi yanlis icin sizden ozurdiledi mi? Aciklamasi ne oldu.

kızlar belki bana inanmayacaksınız gaz ya da vs diyeceksiniz belki ama inanın benim karnım çıkmış.
Çünkü mesela göbeğimi içime çekmeye çalışıyorum hani göbek bu çektikçe çekersiniz içeri dimi nefesinizi tutup, tüm kuvvetimle çekmeme rağmen içeri girmeyen bir yükselti var bende 🤰🏼🤰🏼
Ve gaz değil gazı hissediyorum
Bugün 9+4’üm 10. Haftam bitiyor
İnanırım benim de çıkık ama 2. Gebelikten dedi herkes

Garantici olmak diyelim 😊 %99 doğruluk payı, ikili üçlü testlere gerek kalmaması vs, kesin sonuç diye düşünüyorum içim daha rahat eder.
Bahsettiğiniz yer neresi acaba? Fiyatları 350 dolar civarı diye gördüm hep, burası uygunmuş.

Çok güldüm bu yoruma 😅 Yaş 20 de olsa yaptırırdım aynen 🙈
Ben yaptirmazdum doktorum cocugu almayı teklif edemiyor kan sulandirici ilacımı kesmek istedi doğarsa doğsun sana boş yere ilac yuklemeyelim diyor benim zatn öncesinde 7 aylık kaybım var psikolojim berbat o hastanede yaptirmadim ama diğer doktoruma koştum orda yaptırdım

Kızlar sabah 10dan beri şiddetli baş ağrım var migrenim tuttu ve migren benim direk gözüme vurur sanki gözüm yerinden çıkıyor gibi şiddetli ağrım olur bugünde aynısı oldu ve ağlamaktan içim çıktı. Şimdi ise tamamen başıma yayıldı ağrı parol içtim ama bana mısın demedi normalde o sarı serumu yemeden asla geçmez ☹️ acile gitsem bile hamileyim diye birşey yapamayacaklar. Evde kendim ne yapabilirim bugün mahfoldum 😥
Bol su iç canım bi de karanlık odaya yat çok geçmiş olsun

Ben yaptirmazdum doktorum cocugu almayı teklif edemiyor kan sulandirici ilacımı kesmek istedi doğarsa doğsun sana boş yere ilac yuklemeyelim diyor benim zatn öncesinde 7 aylık kaybım var psikolojim berbat o hastanede yaptirmadim ama diğer doktoruma koştum orda yaptırdım
Üzdüysem kusura bakma. Sen öyle yazınca benim gibi garantici olduğun için yaptırdığını düşünüp yazdım. Benim de 5 aylık kaybım var 😔 yanlış anlama lütfen 🙏🏻

Canim alni çıkık mi? Bunu nasil gorebildin? Cunku eşimin alini çıkık. Cok şaşkınım 🤔
Bakınca alın kısmı biraz çıkık duruyo canım belki de bana öyle geldi bilmiyorum :) erkek bebekte alın çıkık oluyomuş bu haftalarda, ondan erkek hissettim :)

kızlar belki bana inanmayacaksınız gaz ya da vs diyeceksiniz belki ama inanın benim karnım çıkmış.
Çünkü mesela göbeğimi içime çekmeye çalışıyorum hani göbek bu çektikçe çekersiniz içeri dimi nefesinizi tutup, tüm kuvvetimle çekmeme rağmen içeri girmeyen bir yükselti var bende 🤰🏼🤰🏼
Ve gaz değil gazı hissediyorum
Bugün 9+4’üm 10. Haftam bitiyor
Doğrudur çünkü benim de baya karnım var şu an. Bi kısmı progesteron hormonundan dolayı şişlik ama bu kısmı da artık herhalde rahim baya büyüyo ve karın çıkıyo. Ben de içime çekemiyorum taş gibi karnım

Bakınca alın kısmı biraz çıkık duruyo canım belki de bana öyle geldi bilmiyorum :) erkek bebekte alın çıkık oluyomuş bu haftalarda, ondan erkek hissettim :)
Ben hic yüzü poposu elleri anlamiyorum bu görüntülerden, sen bayağı uzmanlasmissin bu konuda 👍🏻😄
Ne olursa olsun sağlıcakla gelsin hayatımıza inşallah, her anne baba gibi, bizde heyecanla bekliyoruz onu🥰

Hiç bilmiyorum migrene ne iyi gelir
Ama senin bebis daha minnak elbet acilde buna uygun çözüm sunulur bi gitsene hastaneye

Bi de minoset kullanabiliyormuş galiba hamileler bugün bi arkadaş söyledi
Onun dışında sıkı bi tülbentle kafanı sıksan?
Sıktım ama bana mısın demedi ılık duş aldım karanlık bir odadayim şimdi iyi gelir belki 😕

Kızlar sabah 10dan beri şiddetli baş ağrım var migrenim tuttu ve migren benim direk gözüme vurur sanki gözüm yerinden çıkıyor gibi şiddetli ağrım olur bugünde aynısı oldu ve ağlamaktan içim çıktı. Şimdi ise tamamen başıma yayıldı ağrı parol içtim ama bana mısın demedi normalde o sarı serumu yemeden asla geçmez ☹️ acile gitsem bile hamileyim diye birşey yapamayacaklar. Evde kendim ne yapabilirim bugün mahfoldum 😥
Ah canım çok geçmiş olsun ya 😔 ben malesef ne yapılır hiç bilmiyorum. Karanlık odada uyumaya çalış, bol su iç içebiliyosan. Bunları biliyorum bi tek

Ben hamilelikte bir tiksindim hem de öğrendiğim gün yani içemedim zaten sigarayı kan vermeye giderken iğrenip yarım attım öğüresim geliyordu kan sonucum 12 civarı çıktı benim canım dahi çekmedi son aylara yakın çekmeye başladı ama direndim 😂
Ben çok zor tiksindim yaaa valla normalde günde bir paket rahat bitirirdim. Arkadaşlarla sohbet ortamının vazgecilmeziydi. Ben yeni yeni tiksinmeye başladım aşırı mutlu oldum buna 😂

İyi akşamlar herkese 🌺🌺 liseden beri sigara kullanıyordum ve bırakmak da istemiyordum seviyordum sigara içmeyi. Hamileliği öğrendiğim gibi bıraktım. Azaltmak da değil direkt kestim. Ama çok zorlandım zor duruyordum yani. Artık istemiyorum bile resmen sigarayı bırakmışım 🎊🎊🎊 umarim hamilelikten dolayı değildir yani gerçekten bırakmış olmayı isterim. Var mı benim gibi tiryakiler? 😂
Bende ilk hamileliğimde 2010 da öğrendiğimde hemen bıraktım ve hiç canım istemedi.Fakat emzirme sonrası ne yazıkki başladım.Şimdi aradan onca yıl geçti tekrar hamileyim ve öğrenir öğrenmez yine bıraktım.Bir kere bile canım istemiyor.Bu bırakışımız ömürlük olsun inşallah 🤲🏼🤗

Ifos onayini bulamadım kendi kullandığım markanın da
Ifos sadece omega 3 içerenlere bakıyor sanki. Emin olmadan söylüyorum; ifos onaylıların hepsi sadece omega 3 içeriyor çünkü. Benim kullandığım regenesis max ise folik asit, omega 3 ve multivitamin içeriyor. Belki ifos bu tip takviyeleri incelemiyor bile olabilir?

X